Mandat za pękniętą szybę

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Dla osób które dużo poruszają się po autostradach to dobre rozwiązanie, bo tam najczęściej zdarza się, że kamyczek uszkodzi szybę.
 
M

maalamy

Guest
B_S_ napisał:
Droga czy nie droga takie uszkodzenie od kamyka można niedrogo naprawić w warsztacie.
Zgadza się, ślad po uderzeniu kamienia czy małą ryskę można bez problemu naprawić, pamiętam że dostałem gwarancję na taką usługę ( jeśli szyba pękłaby w miejscu, które było naprawiane wymieniono by ją na nową).
A gdzie naprawiałeś tą szybę? Co do tanich czy drogich szyb, mi sie wydaje, że oszczędzać też nie można za bardzo bo słabsza szyba szybciej pęknie i byle co ją rozwali.
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Firma, podejmująca się naprawy w pierwszej kolejności oceni pęknięcie i wtedy zadecyduje czy można to zrobić czy nie. Na pewno nikt nie da Ci gwarancji na naprawę uszkodzenia, która mogłoby narazić zakład na koszty wymiany szyby na nową... Także uważam, że ryzyko w przypadku takiej naprawy jest niewielkie.
Ja swoją naprawiałem, w pierwszym lepszym zakładzie wyszukanym w google, po tym fakcie jeździłem tym autem jeszcze kilka lat i wszystko było ok.
 

Arturq1

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2014
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja już bym wolał od razu wymienić na nową bo wydaję mi się że naprawiona szyba już nigdy nie będzie w stu procentach trwała.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
[SIZE=14.666666666666666px]ja jestem właśnie ciekawa jak z trwałością takiej naprawy?? Na ile tą gwarancję dają?[/SIZE]
 
Do góry