Mandat za duże piersi

Status
Zamknięty.

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Mandat za duże piersi

piersi_470.jpeg


Około 400 zł, czyli 800 koron norweskich mandatu musi zapłacić Norweżka zatrzymana do kontroli drogowej, za... zbyt obfity biust!

Mieszkanka Oslo, pomimo że jechała zgodnie z ograniczeniem szybkości i włączonymi światłami, została zatrzymana przez patrol policji. Ku swojemu zdziwieniu, została poinformowana, że otrzyma mandat za nieprawidłowe użycie pasa bezpieczeństwa z powodu... zbyt dużych piersi kierowcy.
26-letnia Stine Marie Bringsli uważa, iż jest ofiarą seksistowskiego zachowania policji. - Przeszłam niedawno operację znacznego powiększenia piersi i w efekcie nie mogę normalnie zapinać pasa, czyli na środku klatki piersiowej. – powiedziała Bringsil - Zakładam go tak, aby omijał moje piersi bokiem, ponieważ inaczej jazda staje się bolesna, a w dodatku pas zaciska mi się na szyi.

Bringsli podkreśliła na łamach lokalnej gazety „Ringerike Blad” że „Policjant był uparty i w ogóle nie chciał słuchać wyjaśnień, zwłaszcza o moich piersiach”. - Istnieją konkretne przepisy dotyczące zapinania pasów i należy je respektować - powiedział inspektor Stein Brynhildsen z policji prowincji Romerike oddalając zażalenie kierowcy. Stine Marie Bringsli stała się bardzo znana w Norwegii w ubiegłym roku, kiedy zatrzymała ją policja za pozowanie topless przy autostradzie E-6.

Jak się okazuje cyfrę „sześć” wymawia się w języku norweskim identycznie jak „seks” i Bringsli została opisana przez media jako „Zbyt sexy dla E-sex”.

- Mam nadzieję, że sprawa pasów nie ma nic wspólnego z tamtym incydentem. Wtedy policjanci byli bardzo mili i uśmiechnięci - powiedziała Bringsli.


Niejedokrotnie już pisaliśmy, że naszym zdaniem każda przesada może prowadzić do nieszczęścia. Jednak w tym przypadku kompletnie nie rozumiemy policjantów. Owszem - Norweżka nie zapięła pasów tak jak należy. Ale czy przez to była mniej bezpieczna? To raczej wątpliwe, jeśli wziąć pod uwagę, że tuż przed sobą miała nie jeden, ale dwa dodatkowe airbagi. Powinien to zauważyć, zrozumieć i docenić każdy funkcjonariusz z drogówki.

ź. wp.pl
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Tak sie zastanwiam jaki jest cel prowadzenia debaty na temat mandatu za duze piersi, skoro na naszych drogach kazdego dnia ginie osob prze bardziej abstrakcyjne glupoty.

Prawda jest taka, ze swietne prawo oraz pomyslowosc i rozsadek doprowadzilo do takiego stanu, ze w Norwegii jest jeden z najnizszych wskaznikow w Europie i chyba na swiecie jesli chodzi o jazde po pijaku, smiertelnosc podczas wypadkow drogowych itd. itd. Wiec Policja z nudow postanowila czegos innego sie czepiac, jaki z tego moral? DODA, trzymaj sie z daleka od Norwegii :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
W zasadzie gdybym byl policjantem sprawdzilbym waznosc przegladu :) oraz czy amortyzatory sa sprawne :D

Nie, jesli to prawda, to juz smiech na sali.
 

Mieciu Ziom

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Takie mandaty to kompletna przesada jest. Karać kogoś za "duże piersi" ... aż brak słów ;|
 

K@russia

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
I to jest temat dla naszych pięknych, naturalnych kobiet-Polek i apel: nie poddawajcie się operacjom plastycznym-powiększania biustu, bo będziecie płacić mandaty ! :D haha :p porażka.. :bag:
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
A moja koleżanka, która ma troche większe piersi niż ja (dlatego ja nie mam prawka :D ) za duży dekolt nie dostała mandatu, czyli panie z dużym biustem zapraszamy do Polski, mamy bardziej wyrozumiałych policjantów.
Pech tylko chciał, że zanim koleżanka dojechała do domu mąż już stał w bramie i więcej tej niebieskiej bluzeczki nie założyła. Czego też nie rozumiem, bo zrobił jej awanturę zamiast cieszyć się, że nie dostała mandatu... Dziwne, chyba mężów i chłopaków mamy mniej wyrozumiałych...
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Nie wiem, po co babki robią sobie takie wielkie rozmiary. Przecież to ani się normalnie ubrać, ani pasów zapiać, nie mówiac już o dźwiganiu tego ciężaru przez kolejne lata.
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
No to ja nie rozumiem po co dziewczynom tak duże piersi . Przecież to jest nawet uciążliwe w niektórych sytuacjach co pokazałuje taka właśnie sytuacja. Może da to coś do zrozumienia naszym paniom ;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja się czasem zastanawiam jak te gimnazjalistki z piersiami 75C na wf ćwiczą....
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
pewnie takie miała duże piersi, ze jeździła po dzielni z odpalonym non stop klaksonem, co zdenerwowało policję xD pasy to tylko głupia wymówka!
 
W

wroneczki4

Guest
Miała pecha, bo jacyś totalni debile ją zatrzymali!
Zapewne jakiś szczyl, który normalnie byłby nikim został policjantem i teraz pokazuje jako on nie jest ważny.
 

vegetta

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
jednak zbyt duze piersi znacznie utrudniaja jazde samochodem. Tamuja ruszanie kierownica :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry