Mandat Karny Od Straży Miejskiej!

Cut-R

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Opole
Dostałem dzis mandat od straży miejskiej za picie w miejscu publicznym - wyskokośc: 100PLN :(
nie chce go płacic... termin jest do siedmiu dni ale podobno ( tak suki mowiły ) można zapłacic nawet do dwoch miesiecy... wszytko spoko gdybym miał kase... hmm nawet jakbym miał to bym nie zapłacił policji tylk ojest ten problem ze starymi... gdyby nie oni to bym to pewnie odwlekał...
no i tu mam pytanie:
kto z was byl w takiej sytuacji?? zapłaciliscie??
najbardizej mnie interesują losy tych co nie płacili... czy przysyłali jakieś powiadomienia itd...

no głownie chodzi mi o to czy się tym przejmować?
z gory dzięki za odpowiedź... :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Mój kumpel nie zapłacił, dostał 50 zł chyba, ale nie wiem wkońcu czy jakieś konsekwencje z tego były czy nie, bo był ze mną w grupie na studiach i wyleciał, ale widze go czasem więc może nic nie było, dalej pije w miejscach publicznych :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nigdy nie dostałam mandau ale może da sie to jakoś odwlec ? Te mendy musiały jak zawsze normalnego i niczemu nie grożącemu chłopakowi nasmrodzić ... ehh... lepiej zapłać.
 

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
a jeśli powiesz,że nie masz kasy to nie można tego jakoś odpracować?

np poprzez jakieś prace społeczne,np sprzątanie?

może podowiaduj się..może da rade..

powodzenia życzę ;)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No ja bym pewnie też zapłaciła, bo już taka jestem... bym sie stresowała, że mi przyjdzie potem z odsetkami albo nie wiem co jeszcze. A wogóle to zawsze tak jest, że jak by to jakiś menel zrobił, to by mu nic nie zrobili za nie płacenie, a jak to zrobi porządny człowiek to zawsze ma problemy. Oni wiedzą z kogo ściągać kase, kto jest ewentualnie wypłacalny.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Cygany z siekierami biegaja po ulicy a normalnych ludzi sie czepiaja!
Moj kolega mial mandat za to samo co ty tylko musial zaplacic 50 zl i zaplacil. Ja bym Ci radzila zaplacic bo pozniej moga dac Ci jeszce wiecej.
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
mojemu koledze za niezapłacone mandaciki (za przekreoczenie prędkości) komornik ściągnął kasę z wypłaty :lol: nie wiem jak jest z piciem alkoholu, ale może lepiej zapłać...
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Ja kiedyś omałobym dostała tylko że im chodziło o 1.Nieletnia pali 2.W parku 3.Na scenie gdzie zawsze tam siedzą młodzi palą/piją i ich zganiają.
 
Do góry