Mam zamiar zacząć ćwiczyć

Dawid1986

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
okolice Dąbrowy Górniczej
W związku z tym że ostatnio mi się troche przytyło mam zamiar zacząć ćwiczyć. I teraz moje pytanie co sobie kupić żeby zmienić tłuszczyk na mięśne?? kolega muwił że białko wystarczy.
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Nie da sie zmienić tłuszczu na mięśnie, można spalić tłuszcz i zbudować masę mieśniową. Narazie zacznij chodzić na siłownie i rób kardio, ułóż dietę i tyle puki co, jak zejdziesz z wagi to zacznij sie za czymś rozglądać i dopiero zacznij masówke. Narazie to biegi/basen/rower + ogólnorozwojówka na siłowni.
 

dyro44

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
popieram przedmowcę...tłuszczu choć bys nie wiem co robił nie zamienisz w miesnie, masz po prostu troche wiecej pracy, ułóż sobie plan treningu tak zwany na rzeźbę lub po prostu zamiast siłki uprawiaj inne sporty, za suplementy na razie sie nie bierz, choć HMB znacząco przyspiesza spalanie tłuszczu ale musiałbys tego zezrec z kilo przez kilka miesiecy żeby zauwazyc widoczne zmiany.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dieta + plus duzo ruchu

jesli chodzisz na silownie to po kazdym treningu przeznacz sobie z 30/40min na cwiczenia areobowe (rowerek,bierznia) do tych cwiczen mozesz sobie kupic l-karnityne lub jakis napoj izotoniczny
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
Białko nie wystarczy.....zaczynasz ćwiczyć wiec daruj sobie suplementy, szkoda kasy..bo być może zrezygnujesz po miesiącu..ale nawet jeśli nie zrezygnujesz, efekty (spore) ćwiczeń będą widoczne po ok 4 miesiącach bez supli..a później sie za nie weź;]
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Tredowaty ma racje narazie odpuść sobie suple :) ułuż dobrą dietę i trzymaj się niej :)
 
Do góry