mam sie czym martwić?

agacisz

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam

mam fantastycznego chłopaka,kocham go,on mnie,wszystko super ( chociaż wiadomo,bywają gorsze dni ) .
jednak ostatnio zauważyłam u siebie na prawdę dziwne stany...
jestem z moim chłopakiem i np. mam ochotę powiedzieć do niego imieniem kumpla ( i to nie jest tak,ze ten kumpel mi sie podoba czy ja jemu,czy coś w tym stylu - abolutnie i kategorycznie nie ! ) ,ktoś puka do drzwi, a ja myślę ,ze to mój kumpel

zapewne wam się to wydaje głupie czy irracjonalne , ale poważnie boje sie,ze jest to sklonność do jakichś wyobrażeń( np. najgłupszy przyklad pierwszy z brzegu - czasami wyobrazam sobie,ze ktos mnie porywa a ja sie wydostaję) i wyolbrzymiania ( " chcialam do niego sie zwrocic imienien kumpla --> cos nie gra --> cos sie dzieje---> co to jest?) . moze jest to nie wiem , burza hormonalna z racji nastoletniego wieku ,ale serio ...jakos tak dziwnie mi,wczoraj pol nocy przeryczałam z tego powodu ... może ktoś mi doradzić ( albo leoiej - uspokoić)?
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Ja bym się tym nie przejmował, zawsze mi się myli Martyna z Olą, bo podobnie przeżywają orgazmy, ale skutki tego widać raczej na skórze niż w psychice. Tak więc spokojnie, to normalne. A zawsze jak ktoś dzwoni do drzwi, to szukam kasy, żeby zapłacić dostawcy pizzy. Wychodzi ch****o gdy to jakaś koleżanka. Taaak, burza hormonalna.

A tak poważnie: ziemia jest przeludniona, kończą się zasoby naturalne (nie mam co palić), z Tobą wszystko w porządku i nie przejmuj się takimi detalami. Z tym kumplem to może być nawet swoiste deja-vu, nie zapamiętany sen, cokolwiek co przywołało skojarzenia i jak się nie będzie powtarzać nagminnie - nie myśl o tym nawet ;)
 

kendra

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Tu nie ma nad czym płakać, bo tym sposobem do niczego nie dojdzie. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jeśli tak jak napisałaś to wiek naście... to takie zachowania nie są niczym złym. Nie ma powodów do zmartwień. Z czasem Twoje podłoże psychiczne unormuje się.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Nie ma sie czym przejmowac moim zdaniem ;) Imiona czasem mogą sie mylic
Chociaz co Ty masz do tego kumpla... Hmm mimo wszystko czesto o nim myslisz :p
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie przejmuj się tym... Mówisz, że Ci się ten kumpel nie podoba, więc pewnie tak jest. Moja mama często myli moje imię z imieniem taty. Do mnie zdarzy jej się powiedzieć Bogdan, a do taty Beata :). Śmieszne są takie sytuacje, ale widocznie jego imię kojarzy Ci się z imieniem kolegi. A to, że myślisz, że to puka Twój kumpel to oznaka tęsknoty. Być może, znaczy coś dla Ciebie {nic nie sugeruję}, a rzadko go widzisz. Może chcesz z nim porozmawiać, jak za starych lat. Powodów może być mnóstwo, ale nie zadręczaj się tym.
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Pewnie twojej podświadomości nie podoba się imię twojego chłopaka i wymyśla sbie inne ładniejsze xD
 

Zbyszek50

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Może masz po prostu sentyment do tego imienia? Myślę, że nie masz się czym martwić
 
Do góry