Mam pytanie!

cedak

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ile miesięcy lub lat trzeba ćwiczyć na ekspanderach żeby były widoczne efekty w sylwetce ciała.
Prosze o konkretne odpowiedzi.
Z góry dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Zależy jakie ćwiczenia wykonjesz ,jaki plan treningowy sobie zorbisz i jesli to tylko na tym ćwiczysz nie spodziewaj sie efektów zbyt szybko...
 

cswilkcs

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Co jest Twoim głównym celem :?: Masa siła rzeźba ?
Podaj jakieś wymiary.
Zrób dietę.
 

cedak

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Co jest Twoim głównym celem :?: Masa siła rzeźba ?
Podaj jakieś wymiary.
Zrób dietę.
Moim głównym celem jest rzeźba ciała.
Moje wymiary to:
Biceps-30cm
W pasie-77cm
Klatka piersiowa-88cm
Wzrost-168cm
Waga-62kg
A mój plan treningowy to:
1)Z leżenia tyłem wyprosty i uginanie nogi w stawie kolanowym,jeden uchwyt ekspandera przytrzymujemy stopą a drugi
ramieniem przy podłodze.
2)W staniu trzymamy ekspander nad głową i z tej pozycji prostymi ramionami rozciągamy gumy w bok tak aby dotkneły karku.
3)Rozciągamy oburącz ekspandera trzymanego poziomo z tyłu na wysokości łopatek.Prostujemy równocześnie oba ramiona w bok.
4)W staniu trzymając ekspander oburącz przed klatką piersiową rozciągamy go prostymi ramionami po przekątnej.
5)Wyciskanie francuskie.
6)Stopą do podłogi trzymamy ekspandera i ciągne ją jedną ręką do góry (biceps)
7)Pompki
8)Podciąganie ramion przodem wzdłuż tułowia.Jeden z uchwytów ekspandera przyciskam stopą do podłogi a drugi trzymam
oburącz nachwytem i rociągam starając się prowadzić ramiona blisko tułowia aż do wysokości barków.
9)Brzuszki
10)Unoszenie tułowia leżąc
11)Unoszenie nóg leżąc
12)Brzuszki skośne
Nie stosuje żadnej diety staram się tylko niejeść tłustych żeczy a przed ćwiczeniami pije jogurt ponieważ mięśnie potrzebują dużo białka.
Chce dodać że mam 15 lat i ćwicze od miesiąca.Chciałbym wiedzieć za ile miesięcy moge się spodziewać jakiś zaułważalnych efektów w sylwetce ciała???
Z góryb dziękuje za odp na moje pytanie!!!!!
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
rzeźba ? z czego ty chcesz rzeźbić ? trzeba mieć mase żeby z niej rzeźbić a nie suche kości :) dlatego weź się za FBW najlepiej jakieś
 
Do góry