Mam problem

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Mam taki problem a mianowicie jak juz wam pisalem nie chcem zadnej dziewczyny na stale bo mialem zle doswiadczenia z tym, zadaje sie przewarznie z biczes. Ostatnio jednak poznalem slicznom laske, blondyne ej ona wyglonda super i cos we mnie drgnelo. Spotkalismy sie 2-3 razy ale mam taki problem, jak rozmawiam z niom to jakos naraz dostaje chenci zlapania ja w krocze, ej nie wiem co jest grane, nie moge sie pochamowac. Normalnie nie zrobilem tego jeszcze ale jak sie bendziemy dalej spotykac to kiedys nie wytszymie i to zrobie. Nie chce tego uczynic ale cosmnie to tego pcha. Ludzie pomuzcie mi. Co mam zrobic. To chyba nienormalne, jak ja niekontrolowanie zapakuje miedzy nogi morze to oznaczac koniec naszej znajomosci. Co czynic?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Heheheh :D Dżastin coraz bardziej mnie zadziwiasz :D
Jeśli chciałbyś utrzymywać tą znajomość, to po prostu się powstrzymuj. Nie patrz w tamtą stronę, tylko w oczy :p Pierwszy raz ktoś ma taki problem. Wymiatasz człowieku! ;) :D
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Powiedz żeby Ci zrobiła no wiesz...

Na pewno będziem fajniem.
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Ej nie umiem, normalnie nie umiem. Musze czasami gdziej odejsc bo nie popelnic glupstwa. Nie moge sie tak do niej zabrac od razu, morze troche puzniej. Morze mam cos zarzyc przed randkom, brom albo cus?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
xDDD
twoje posty są coraz bardziej ciekawe xD
musisz się poprostu powswtrzymać! i już! patrz jej w oczy na usta poprostu na twarz a nie na krocze xD
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ale jak masz ochote, to wsadź jej łapie w krocze, no co za problem ^^
ciekawe jak będziesz wyglądał jak już w pysk dostaniesz :D
 

angeel

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Wiek
33
powiadasz co czynić?
Najpiewrw przestudiuj słownik języka polskiego :p
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
...a pomorze mi to w rozwionzaniu tego problemu?

Pozatym ja jej paczsze w twaz a mam ochote zlapac jaj za sowe. Dzisiaj jestem umuwiony, zobaczymy co z tego wyniknie.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
...a pomorze mi to w rozwionzaniu tego problemu?

Pozatym ja jej paczsze w twaz a mam ochote zlapac jaj za sowe. Dzisiaj jestem umuwiony, zobaczymy co z tego wyniknie.
Aż taka brzydka jest, że napisałeś "paszcze"? :lol:
To jeśli jej "paszczysz" w twarz i Cię ciągnie, to odetnij się od niej xD Albo chwyć ją za kroczę i zrób jej dobrze :p
A później pokaż nam swoją fotę :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Cóż. Twój profil to jedno wielkie nieporozumienie, prowokacja ot co. ale musze przyznać, że z wielką checią czytam wszystkie Twoje komentarze xD
Dżastin jesteś nieziemski :D Ty jeden potrafisz poprawić człowiekowi humor, i za to wielkie "fenk ju" Ci sie należy :p
co do problemu...wytłumacz mi dlaczego jej krocze nazywasz sową? sądze, że w tym tkwi problem. ja jako smakoszka kani (grzyb potocznie nazywany sową ) też bym miała ochote rzucić się na nią gdyby przed oczyma tkwiła mi smaczna, dobrze wypieczona sowa, obtoczona w jajku i bułce tartej, prosto z patelki, ociekająca tłuszczem. Zacznij nazywać jej "źródełko rozkoszy' nietoperzem. uwierz mi, że chętka mini raz dwa
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Skonsultuj się czym prędzej z psychologiem, ja bym powiedział że to ma związek z Twoimi wcześniejszymi przeżyciami.
Naprawdę, musisz coś z tym zrobić, i to jak najszybciej.
Lepiej sobie ulżyć tuż przed spotkaniem, i czasem po, a nieżeli zrobić coś głupiego dziewczynie.
Jest jeszcze 1 możliwość, ale bardzo podła. Słyszałeś pewnie kiedyś o tabletkach gwałtu, jak połkniesz to zmysły szaleją. Wiem że jest również chyba olejek eteryczny który powoduje to samo, wystarczy trochę zapachu, i po Tobie.
Przemyśl sprawę, co naprawdę może spowodować Twoje zamiary złapania ją w krocze, a okaże się że nie potrzebujesz żadnego specjalisty.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Cóż. Twój profil to jedno wielkie nieporozumienie, prowokacja ot co. ale musze przyznać, że z wielką checią czytam wszystkie Twoje komentarze xD
Dżastin jesteś nieziemski :D Ty jeden potrafisz poprawić człowiekowi humor, i za to wielkie "fenk ju" Ci sie należy :p
co do problemu...wytłumacz mi dlaczego jej krocze nazywasz sową? sądze, że w tym tkwi problem. ja jako smakoszka kani (grzyb potocznie nazywany sową ) też bym miała ochote rzucić się na nią gdyby przed oczyma tkwiła mi smaczna, dobrze wypieczona sowa, obtoczona w jajku i bułce tartej, prosto z patelki, ociekająca tłuszczem. Zacznij nazywać jej "źródełko rozkoszy' nietoperzem. uwierz mi, że chętka mini raz dwa
:lol: Ilona rządzisz! :D
Tak, Dżastin, ja też kocham Twoje posty. Bez wyjątku czytam wszystkie :D ^_^
Zakładamy fanklub Dżastina? :p

Nie zgodzę się, nie potrzebujesz psychologa. Jesteś po prostu na nią napalony :p Zwolnij tempa, poderwij ją, bądźcie parą, wtedy bez oporów możesz ją złapać za krocze xD
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Ej dzienki wam wielkie dzewczyny, wsparlyscie mnie na duchu, ej psychologa to potszebujom ci co mi muwiom ze ja go potszebuje i basta. Dzisiaj pod wieczur ide na zaryw,ej pujde na calosc i albo zysk albo w pysk. Ej dziewczyny utwurzcie muj fanklub i wstawcie sobie w podpisie userbar Fan Dzastina Timbalaka to bendzie cuuuuul. Ja jestem tak spoko.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ej dzienki wam wielkie dzewczyny, wsparlyscie mnie na duchu, ej psychologa to potszebujom ci co mi muwiom ze ja go potszebuje i basta. Dzisiaj pod wieczur ide na zaryw,ej pujde na calosc i albo zysk albo w pysk. Ej dziewczyny utwurzcie muj fanklub i wstawcie sobie w podpisie userbar Fan Dzastina Timbalaka to bendzie cuuuuul. Ja jestem tak spoko.
:lol: Po raz kolejny stwierdzam, że kocham Twoje posty. Jakiekolwiek one nie są :D
"zysk albo w pysk" :lol:
Wymiatasz.
Myślałam tylko, że zrozumiesz trochę inaczej nasze wypowiedzi... <_< Bo tak się dziewczyny nie traktuje, jak chcesz to zrobić...
 
Do góry