Mam Problem

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
w takim razie jedź :p niebardzo się orientuję na tychwszystkich blonaich, wyzynach, kapusciskach i innych tego typu miejscach ;), chcoaiz własciiwe 50 km od bdg ;), ale mysle, ze jezeli mozesz racjonalnie coenic sytuacje; i z tej oceny wynika, ze warto. To wsiadaj w tramwaj, i jedź !n A jezeli nie, to naprawde ospusc sobie...
 

Scary

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mam to wiedziec??
A moze ten kolo ma jakies trudnosci w zyciu....? Twoje posty sugeruja ze to przejsciowa sytuacjia... Napisz jak rozwinie sie ta sprawa.
 

m@ciek13

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jedyne co mi przychodzi do glowy to co inni juz pisali ze sie w Tobie zakochal :p Nic innego mi nie przychodzi do glowy :] A moze gadal tylko sobie z Toba tak dla jaj a teraz juz mu sie odechcialo <_<
 

Asieńka_

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
Poprosiłam go o spotkanie...
Powiedział, ze może przyjdzie :)
Zawsze jakaś iskierka nadzeji
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
A mi sie wydaj ze moze on chce sie zakrecic kolo jakiejs laski i boi sie ze jesli ta laska sie dowie ze on z Toba pisze to pomysli ze on z Toba kreci a on by tego nie chcial.....
Albo boi sie ze Ty sie w nim zabujalas a nie chce nic z Toba i nie cce robic Ci zadnej nadziei... moj kumpel tak robil
tyle ze ja mu napisalam dlugiego esa ze ja nic do niego i wtedy napisal ze mnie lubi i zaczal sie odzywac a teraz znowu sie nie odzywa i w gruncie rzeczy to kompletnie nie wiem o co mu chodzi a jak nasze wspolne kumpele sie go pytaly to prawie sie na nie obrazil... nie wiem o co mu chodzi.... zawsze bylismy prawie jak przyjacilee... kiedys nawet nie bylo dnia zebysmy ze soba nie pisali zawsze miliony esow szlo a teraz nawet glupiego siema nie powie :/ o co moze mu chodzic?? bo ja na poczatku myslalam ze sie obrazil ze powiedzialam do niego i do naszej kumpeli "siema lumpki" ale to kompletne zarty byly i oni o tym wiedzieli...
wydaje mi sie ze szukal pretekstu poprostu ale....
 

Asieńka_

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
wydaje mi sie ze szukal pretekstu poprostu ale....
[/quote]
Ale??

U mnie jest tak samo, dlatego poprosilam go o spotkanie, ale czy przyjdzie - tego nie wiem
 
Do góry