Mam problem

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Witajcie, mam problem a mianowicie po goleniu mi zostaje pod lewa pacha ciemna skora, nieestetycznie to wyglada, bo cala reka jest jasna a ta skora po wloskach ciemna. Bylam u dermatologa i mi powiedzial ze to przez wloski ta skora jest ciemna, ale pod druga pacha nie jest az takie ciemne to miejsce po wloskach. Szlag mnie juz trafia bo nie wiem co robic, a nie umiem o tym zapomniec bo sie zle z tym czuje jak mam ubrac jakas bluzke na ramiaczka, bo to widac. Czy ktoras z was miala cos podobnego? Moze znacie jakies cuda co by mi pomogly. Pozdrawiam i prosze o pomoc
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Może spróbuj usuwać włoski za pomocą wosku.Wtedy nie zostaną "ucięte" i nie będzie widać śladów.Do tego masz spokój przez ok.3 tygodnie ;)
 

kataryna8p

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
A nie wrastają ci przypadkiem włoski pod skórę? Podobno w aptekach są jakieś specjalne kremy zapobiegające temu...
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
bo dermatolog mi powiedzial ze ta ciemna skore powoduja te wloski ze sa grube i ciemne i powiedzial mi ze tego nie usune, ale tak mam pod jedna pacha, napewno wiele dziewczyn tez tak mialo i ma ladne pachy. A jak wygladaja wrosniete wloski? bo chyba raczej nigdy nie mialam tak
 

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Włos jest pokryty warstwą skóry i zazwyczaj go widać. W sumie kremy do golenia mogły by być lepsze bo osłabiają cebulki i pewnie wtedy reszta włosa zostająca w skórze nie byłaby taka intensywniejsza. Spróbuj.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Skoro to resztki włosów, to spróbuj usuwać je kremem do depilacji albo woskiem. Nie będziesz miała tych milimetrowych pozostałości po włosach, więc plamy nie będzie ;)
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
probowalam, nawet penseta wyrywalam wloski i nic nie pomoglo:(. A moze jakis peeling musze zastosowac?
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Nie wiem czy peeling pomoże... Ale spróbować zawsze warto. Albo jakieś kosmetyki rozjaśniające czy wybielające? Woda utleniona, specjalny krem, coś z cytryną.
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
woda utleniona nie pomogla. A jaki znasz peeling? specjalny krem? tzn cos z cytryna to moze byc wycisniety sok z cytryny i przetrzec czy co?
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Znaczy dokładnych nazw nie znam, musiałabyś bardziej poszukać w necie albo popytać np. w aptece na pewno są kremy wybielające skórę, nie zaszkodzi chociaż spytać farmaceutki czy to ci pomoże.
Z tego co słyszałam i czytałam w internecie, są jakieś przepisy na rozjaśniające maseczki do twarzy, peelingi. Właśnie cytryna i podobno zielony ogórek mają takie właściwości. Ja osobiście nie próbowałam, bo nie potrzebuję czegoś takiego, jeśli tak bardzo ci zależy to poszukaj czegoś z tymi składnikami.
No i raczej to nie daje efektów po 1 czy 5 zastosowaniach, trzeba będzie regularnie przez kilka tygodni stosować.
 

oGrYzEkKk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
244
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
A czym golisz te pachy?? Bo po zwykłej maszynce nie powinno takie coś się robić...
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
zwykla maszynka. i wlasnie jak juz pisalam wyzej dermatolog mi powiedzial ze mam takie wloski ze to powoduja i ze nic nie z tym nie zrobie:(. dobil mnie tym, bo szlam do niego z nadzieja:(
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
eee moja była np goliła takim kremem co się nakładało go i po 15minutach on jak by "wypalał" włoski i ściągało sie je specjalną plastikową maszynką bez ostrza i wyłaziły wszystkie:) to jest do nóg chyba ale pod pachy jak znalazł:) warto spróbować
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
zwykły krem to jest np: nivea, precyzuj bardziej odpowiedzi.
Miała krem do golenia nóg który "wypala włoski" i później się je ściąga plastikową szpatułką. Wypala chodzi mi ze wypadają tak jak by. Zwykły krem do golenia jesli o to Ci chodzi nie wypala włosków a zmiękcza zarost aby lepiej maszynka z ostrzami go zgoliła, bez podrażnień itp.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Chodziło jej o ZWYKŁY KREM do DEPILACJI. Właśnie tak działa, jak opisałeś. Żaden to specjał ani nowość ;P

Mi osobiście najbardziej odpowiada do golenia okolic bikini. Jak bym miała jeszcze raz depilować nim nogi, to cyba :cenzura:ca bym dostała. Taki mały offtop ;)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Chodziło jej o ZWYKŁY KREM do DEPILACJI. Właśnie tak działa, jak opisałeś. Żaden to specjał ani nowość ;P

Mi osobiście najbardziej odpowiada do golenia okolic bikini. Jak bym miała jeszcze raz depilować nim nogi, to cyba :cenzura:ca bym dostała. Taki mały offtop ;)
ahhhhh no faktycznie jak mogłem nie zauważyć... to na pewno przez to ze się "nie domyśliłem" tak jak to wy lubicie nam wypominać;] przepraszam bardzo za moje przeoczenie, niegodzien jestem wybaczenia.... a tak serio to sorry ale nie depiluje nóg.

"Żaden to specjał ani nowość ;P" serio??? wooow...

"Mi osobiście najbardziej odpowiada do golenia okolic bikini." <----- chodzi o ten "zwykły" krem ???

" Jak bym miała jeszcze raz depilować nim nogi, to cyba :cenzura:ca bym dostała" <--- rozwiń myśl bo jest troszkę zagmatwana;] czym jeszcze raz depilować nogi??? z tego co mi wiadomo i każdy chyba to wie to okolice bikini sa bardziej wrażliwe od nóg. A Z tego co Ty piszesz wychodzi ze kremem możesz sobie depilować okolice bikini, a nóg już nie. Chyba że źle zrozumiałem lub sie nie "domyśliłem" o co Ci chodzi to przepraszam;]
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
ahhhhh no faktycznie jak mogłem nie zauważyć... to na pewno przez to ze się "nie domyśliłem" tak jak to wy lubicie nam wypominać;] przepraszam bardzo za moje przeoczenie, niegodzien jestem wybaczenia.... a tak serio to sorry ale nie depiluje nóg.
Serio to takie rzeczy facetom się wybacza :D Co wy byście biedni zrobili bez dziewczyn, kto by was uświadamiał w pewnych sprawach ;P

"Mi osobiście najbardziej odpowiada do golenia okolic bikini." <----- chodzi o ten "zwykły" krem ???
Taaak, chodzi o najzwyklejszy krem do depilacji ;)

Do nóg nie używam nie dlatego, że mam za wrażliwą skórę. Po prostu po kremie nie wszystkie włoski wystarczająco się rozpuściły, żeby je usunąć. I trudno i za dużo czasu zajęło mi posmarowanie całej powierzchni nóg w miarę równomierną warstwą. Nie chce mi się tyle z nimi cackać, dlatego wolę na szybciora maszynką ogolić ;)
A do bikini jak najbardziej mi odpowiada, łatwiej "tam" się posmarować i potem zetrzeć niż znowu z maszynką cackać, żeby się nie pozacinać. No i wszystkie włoski usuwa.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
i proszę jaka miła odpowiedź:) nie jedna by już tu mnie zbeształa:)

pozdrawiam
 
Do góry