Mam Problem ze soba..;(

Status
Zamknięty.

Anulaa93

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
:( Od dawna mam takie cos, ze mam wrazenie ze wszyscy sie na mnie gapią, ze zle wygladam itp. Że mnie obgaduja za moimi plecami..;/ To nie jest przyjemne uczucie... Bardzo mnie to doluje.. Probowalam o tym nie myslec, ale jak wracam autobusem ze szkoly i wszyscy wytezaja na mnie te wielkie gały to poprostu nie umiem sie skupic na niczym innym ...;/ gadalam o tym z przyjaciolka ale ona wiecznie powtarza ze mam sie tym nie przejmowac i ze mi sie tylko zdaje. Ale to jest nie do wytrzymania, no idziecie sobie droga a wszyscy sie za wami ogladaja i dziwnie patrza xD czasem musze spr do lusterka(bo nosze:D) czy wszystko ok... Juz niewiem co robic.. naprawde.... czasami mam wrazenie ze na internecie istnieje strona z moimi zdjeciami tylko nie znam zadnych takich stron, ostatnio jak powiedzialam o tym kumpeli to tylko zmienila temat...;|
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Posluchaj przyjaciolki!!!
Z pewnoscia jesli w necie beda jakies twoje fotki dowiesz sie o tym.
Nie martw sie na zapas.
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
mania prześladowcza? daj spokój na pewno sama sobie to wkręcasz - jestem przekonany!

zresztą jeśli nawet część ludzi się za Tobą ogląda to co? boli Cię to? nie przyszło Ci do głowy, że może jesteś w jakiś sposób atrakcyjna przyciągając ich uwagę? chyba powinnaś się cieszyć, że nie jesteś szarym "Kowalskim" którego nikt nie zauważa na ulicy, traktując jak powietrze.
Powtórzę: jeśli przyciągasz uwagę części ludzi to ciesz się tym, najwidoczniej nie jesteś banalną osobą jakich wiele.

ja tam lubię jak się na mnie panny patrzą :D resztę mam w nosie :D
 

BulgariBulgari

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
1
jak ktoś się bedzie na Ciebie gapił w autobusie to podejdź do niego i zapytaj się go dlaczego Ci się przygląda

zgadnij co Ci odpowie...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Niech sie patrzą mają do tego prawo nie bądź taka przewrażliwiona na swoim punkcie może poprostu im się podobasz jako dziewczyna ? zwracasz uwage dlatego gdzieś tam kątem oka spoglądaja na Ciebie to nie jest niz złego wręcz przeciwnie powinnaś zacząć sie cieszyć z tego wiem że to może być krępujące ale nie przejmuj się tym tak bardzo ;)
 

dzulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
38
No właśnie, tak jak ktoś tu już napisał, ja myślę ,że masz po prostu manię, obsesję. Wmówiłaś sobie coś do głowy i teraz wszędzie to widzisz. Dziewczyno, ja Ci powiem tyle, parę lat temu, jak chodziłam do szkoły można powiedzieć, że miałam coś podobnego, tzn. nie aż w tak zaawansowanym stopniu, ale coś tp. i żeby nie zwariować musiałam przestać, zacząć sobie wmawiać ,że to tylko moje złudzenia, że przecież wszystko jest normalne ,a ludzie się normalnie patrzą . Słuchaj, musisz zacząć racjonalnie myśleć, bo oszalejesz. A następnym razem ,jak zobaczysz, że ktoś się na Ciebie patrzy, usmiechnij się po prostu, chodź cały czas uśmiechnięta i nie myśl o niczym, wtedy w ogóle przestaniesz się przejmować takimi rzeczami. Musisz sama chcieć, my Ci tu co najwyżej mozemy napisac to właśnie, ale to czy "wyleczysz" tą obsesję czy nie, zalezy tylko od Ciebie samej... Będzie dobrze ; ) pozdrawiam
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
co do problemu że może być jakaś stronka... a co robiłaś sobie jakieś nienormlne fotki?? czy co??? jak nie to co się przejmujesz??? jak Ci ktoś zrobił fotki i umieścił na necie bez pozwolenia to są na to paragrafy:) karalne:) więc tez no problem:)
wiesz na mnie też sie patrzą ludzie;] i to nie raz i też mam taką manie że może źle wyglądam itp:) ale już sie dowiedziałem o co biega:) nikomu nie wieżyłem w to co mówili że przyciągam uwagę.. bo mam samoocenę baaardzo niską. Zawsze jak ktoś sie patrzył to dziwnie się czułem ze mam coś na twarzy nie chalo:) ale powiedziała mi to całkiem obca osoba że poprostu mam buźkę co przyciąga wzrok :) że fajnie wyglądam nie tak jak każdy :) i to jest mrrr;] hehe więc i Ty tak masz:) bo jak byś była paskudna to napewno by nie patrzyli:) ajak się ktoś w autobusie Ci przygląda i jest to chłopak zrób prosty test:) uśmiechnij się;] a zobaczysz że on zrobi to samo lub spali cegłę:) i wtedy się dowiesz że patrzą bo... jesteś ładna:) szkoda ze nie masz foto to byśmy powiedzieli :)
 

Anulaa93

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
Nie nie robiłam zadnych fotek, ale istnieją programy, ktore no niestety mogą zdjecia przerobic :dontgetit: Postaram się o tym nie myśleć i tak jak "dzulia" zaczne sobie wmawiać ze jest ok ale najgorzej bedzie jak sie nie uda ;/ Dzięki za odpowiedzi ;**
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Nie nie robiłam zadnych fotek, ale istnieją programy, ktore no niestety mogą zdjecia przerobic :dontgetit: Postaram się o tym nie myśleć i tak jak "dzulia" zaczne sobie wmawiać ze jest ok ale najgorzej bedzie jak sie nie uda ;/ Dzięki za odpowiedzi ;**
no i co że mogą przerobić??? czy przerabiane czy nie jak jest Twoja buźka to jest nie legalne :) więc też się nie przejmuj:) i nie wmawiaj sobie że tak jest bo TAK JEST!! i masz w to uwieżyć:) nie da sie tak hop siup wiem o tym ale z czasem:)
 

Meila

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
twoja przyjaciółka ma racje,zajmij sie swoim życiem a nie przejmuj sie innymi ludżmi. nie jest ważne co inni o tobie myślom tylko ty sama.
 

BulgariBulgari

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
1
dodałbym do tego jeszcze dwa słowa:
- zacznij myśleć o sobie lepiej a połowa problemów sama Ci odpadnie (testowałem na sobie)
- zacznij myśleś lepiej o innych, zamiast przypisywać im złe intencje a świat wyda Ci się piękniejszy

jestem pewny, że wszystko będzie dobrze :)
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Przestań się przejmować takimi głupotami. Jak to mawia moja młodsza siostra: "Ludzie mają oczy po to by się gapić." <- w sumie prawda :D
Nie martw się na zapas. Być może masz jakieś urojenia, kompleksy. Zaakceptuj siebie to wtedy wszystko będzie w porządku.
 

HSZONSZCZUR

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
jesli jest jakas ladna dziewczyna to zawsze sie wstydze na niom tak patrzec zeby ona to widziala wiec musisz byc pewnie strasznie brzydka ze sie na ciebie gapia
sory ze to pisze ale wiem bo moja dziewczyna byla byla brzydka co tu duzo mowic i zerwalem z nia bo sie wszyscy na nia gapili no i wogle byla brzydka ;/
 

Szczypiorus3000

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Hszonszczur daj jej spokoj. No i co z tego ze jest brzydka? Moze znajdzie brzydkiego chlopaka i sie w sobie zakohaja. Tyle na ten temat z mojej strony
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
jesli jest jakas ladna dziewczyna to zawsze sie wstydze na niom tak patrzec zeby ona to widziala wiec musisz byc pewnie strasznie brzydka ze sie na ciebie gapia
sory ze to pisze ale wiem bo moja dziewczyna byla byla brzydka co tu duzo mowic i zerwalem z nia bo sie wszyscy na nia gapili no i wogle byla brzydka ;/
wnioskuje że jesteś bardzo młody;/ bo takie głupoty przeważnie gimnazjaliści wygadują;/ jak Ty zrywasz z dziewczyną bo ktoś sie na nią gapi to dorośnij i wtedy zacznij kręcić z dziewczynami. To po co z nią zaczynałeś chodzić jak była brzydka;/ co za głupota. Zresztą wydaje mi sie ze napisałeś to na złość. Na mnie się gapią i jakoś brzydki nie jestem, może nie playboy ale brzydki napewno nie;] miło by było jak by koleżanka foto dała ale nie zmuszam ;] bo to anonimowo:) wiesz kiedy ja sie gapię na dziewczynę ale tak z obrzydzeniem:D?? lub z śmiechem??? jak widze pannę w ciuchach, spodnie alladyny buty takie ponad kostkę tyle że adidasy co były modne jak w tv szedł "pan złota rączka" :D i beznadziejne ciuchy;/ nie ważne że jest ładna, styl mi sie nie podoba:) kiedyś na głos nawet powiedziałem "rany, ale beznadziejne buty" ;/ ;] cuż tak jak o mnie mogą ludzie wyrażać zdanie tak i jak mogę o kimś;] tyle że ja sie już nie przejmuj ę tym :) dość długo:) więc napewno nie jesteś brzydka:) zresztą nie ma brzydkich dziewczyn :) są ładne i mniej ładne:) bo słowo brzydkie każdy może podłożyć pod swoje zdanie a nie ogół:) a czemu tak uważam??? popatrz widzisz pannę dla Ciebie jest brzydka ale dla kolegi np jest już fajna a i znajdzie sie taki co dla niego jest piękna. Więc ja nie uznaję słowa brzydka:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry