Mam nadzieje,że pomożecie ;)

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Podkarpacie
nie masz o czym gadać z kim kogo kochasz.
wpsaniała miłość, mwahaha.
zaplanowałaś już jak dasz na imię waszym dzieciom, wirtualnym oczywiście.

Dzieci wirtulane bez genetycznych skaz hehe ale zanim dojdzie sie do dzieci trzeba wziac slub pomieszkac ze soba (wszystko w oczywiscie przez GG)
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
.ale ja go znam!!!!!!! .. znamy się ze szkoły ,a mamy kontakt tylko na gg bo sa wakacje prawda?;/
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
trzeba było tak od razu.
zaproponuj spotkanie, co ci szkodzi... napisz, że jest lato, wakacje, więc nie chce ci się siedzieć w domu, gdy za oknem taka ładna pogoda - i spytaj, czy ma ochotę na spotkanie (nie wiem, lody, rower, spacer... coś wymyślisz) chyba, że jest z innego miasta, ale wątpię.
jeśli jest Tobą zainteresowany (bo nie napisałaś, czy jest...) - na pewno odpowie pozytywnie i potem już jakoś się potoczy.
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
zastosuj własne, sprawdzone wzorce:
a.
CYTAT(Iwonkaaa @ 31.01.2007, 08:18)
"ohh "żaden"... juz lepiej? ? ? Widzisz tak się składa ,że ja tu nikogo nie szukam bo z reguły tak jest ,iż osoby szukające swe ''drugiej połowki'' w ten sposób czyli przez internet są w rzeczywistości mało interesujące,zakompleksione iii jakby tu delikatnie powiedziec ..hmm nienajlepiej wygladaja .. Zresztą wspomniałam na końcu wpisu ,iż nie biorę tego wszystkiego na powaznie .. Co do Liceum nie mam żadnych zastrzeżeń..tyle Narka.

Aaaa nie odpowiedziałaam na jeszcze jedno pytanko .. a mianowicie ,iż nie chcą ze mną rozmawiac ? ? Oj zdziwiłbys się jakie ja mam powodzenie ..

Żeby była jasność więcej tu nie zajrzę ,szkoda mojego cennego czasu na tego typu bzdety ..W końcu stać mnie na duzo ,dużo więcej... Papa.."
b.
CYTAT(Iwonkaaa @ 2.02.2007, 17:22)

AAa co widziałes mnie ,że stwierdzasz ,iż nie jestem interesująca ,albo na tyle znasz by ocenic moją inteligencję ? Ja nie wiem za kogo Ty się uwazasz .. Równie dobrze o tobie mogę powiedziec ,że jestes zerem .Nie rozumiem twojej obecnosci tutaj na forum dla cywilizowanych ludzi .. widzę,że złosliwe komentarze doprowadzają Cię niemalże do erekcji.Mi to naprawde powiewa co ty napiszesz .. Czytając twe wypowiedzi widac ,że iQ masz równe z przedszkolakiem.

I wiedz ,że nigdy na takie łajno jak Ty uwagi bym nie zwróciła .

Zapewne mocny w mordzie tylko przez internet jestes .Ciekawe czy tak byś spiewał w rzeczywistosci ..

Żal mi ciebie.. i proszę cię daruj sobie kolejne wpisiki .. gdyż na nikim one wrazenia nie robią. Jesteś dnem ,powoli zacznij się z tym oswajac. Nareczka.
cytaty pochodzą z subforum pani pozna pana!

no powodzenia życzę! :lol:
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
ej no ale skoro sie znacie to w czym problem zeby sie spotkać ??
dziewczyny to lubia sobie powymyślac problemów a potem kombinować <_<
 

Jeden Taki

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miłość przez neta kończy się porażką. Człowiek przez gg jest inny niż w realu. Wiem to po sobie. Przez neta jestem strasznie miły (no chyba że mnie ktoś wqrzy to mu ostro jadę) ale w realu jestem inną osobą.
W ogóle zachowuje się różnie w różnym towarzystwie. Przy qmplach przeklinam, zachowuje się źle, ale przy dziewczynie nigdy nie przeklnę (no zdarza sie ale rzadko). Co nie oznacza że przy nich jestem jakimś drętwym pospinanym człowiekiem.
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
Nie wierze, ze mozna sie zakochać w kimś z kim tylko sie rozmawia przez GG !!
Mozna kogoś najwyzej tak poznać, a potem po spotkaniach na realu zakochać....
Poza tym co Ty tu nazywasz miłościa jak nawet nie wiesz o czym z nim gadać... Zakochanym podobno nie koncza sie tematy :)
 

Kartiz

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Suwałki
Wy tu sie smiejecie a dziewczyna ma problem... Nieladnie tak dokuczać innym :p Może jest nieśmiała?
----------------------
Na początek powiedz zwykle "Cześć" lub coś w tym stylu... Kazdy sie wita po swojemu :p
Moze Ci sie wydaje ze nie ma tematow ale to tylko złudzenie... Jesli cos naprawde czujesz to zawsze jakis temat sie znajdzie. I to nie jeden :] A jesli nie jestes zabardzo rozmowna osoba i rozmowa Ci nie idzie nawet z innymi kolegami to hmmmmm.... poczytaj może jakieś ksiażki żeby pobudzić wyobraźnie? :) A jesli to nie pomoze to sprobuj w inny sposob uruchomic wyobraznie ;p Moze sie na tym nie znam... ale to tylko moje przypuszczenia :p
 
Do góry