Mam mały problem ;<

TylkoTwoja ;*

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Marzen
Chciałabym sie zapytac czy zna ktos cos na włosy jakas odzywke najlepsza albo jakis preparat ?
Bo mi bardzo wypadaja i nie wiem co jest najlepsze na takie włosy mam oslabione przez farbowanie i prostowanie zna ktos jakas nazwe odzywki albo czegos skutecznego ?
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
-PANTENE PRO-V GĘSTE I MOCNE ODŻYWKA DO WŁOSÓW SŁABYCH I CIENKICH.Cena około 10 złotych. Myślę, że będziesz z niej zadowolona ;) Takie białe opakowanie jak szampon ;) W drogerii na pewno ją znajdziesz. W Avonie jest odżywka - bardziej balsam do prostowania włosów. (AVON Advance Techniques Wygładzający balsam do prostowania włosów 100 ml.) Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Balsam świetny i pomocny w prostowaniu włosów. Ale należy używać go w odpowiedni sposób. Nakładaj jego niewielką ilość i pamiętaj by nie kłaść go na całą długość włosów, a tylko tą część nieprzylegającą do skóry głowy. Nie stosuj go przy skórze, ponieważ włosy będą ci się w tych okolicach przetłuszczać.Balsam rzeczywiście wygładza włosy i sprawia, że suszenie ich przebiega o wiele sprawniej. Jego minusem jest mała wydajność, choć moim zdaniem i tak starcza na dość długo przy częstotliwości z jaką go używam.
 

TylkoTwoja ;*

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Marzen
-PANTENE PRO-V GĘSTE I MOCNE ODŻYWKA DO WŁOSÓW SŁABYCH I CIENKICH.Cena około 10 złotych. Myślę, że będziesz z niej zadowolona ;) Takie białe opakowanie jak szampon ;) W drogerii na pewno ją znajdziesz. W Avonie jest odżywka - bardziej balsam do prostowania włosów. (AVON Advance Techniques Wygładzający balsam do prostowania włosów 100 ml.) Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Balsam świetny i pomocny w prostowaniu włosów. Ale należy używać go w odpowiedni sposób. Nakładaj jego niewielką ilość i pamiętaj by nie kłaść go na całą długość włosów, a tylko tą część nieprzylegającą do skóry głowy. Nie stosuj go przy skórze, ponieważ włosy będą ci się w tych okolicach przetłuszczać.Balsam rzeczywiście wygładza włosy i sprawia, że suszenie ich przebiega o wiele sprawniej. Jego minusem jest mała wydajność, choć moim zdaniem i tak starcza na dość długo przy częstotliwości z jaką go używam.



Dziekuje bardzo ;>
 

TylkoTwoja ;*

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Marzen
-PANTENE PRO-V GĘSTE I MOCNE ODŻYWKA DO WŁOSÓW SŁABYCH I CIENKICH.Cena około 10 złotych. Myślę, że będziesz z niej zadowolona ;) Takie białe opakowanie jak szampon ;) W drogerii na pewno ją znajdziesz. W Avonie jest odżywka - bardziej balsam do prostowania włosów. (AVON Advance Techniques Wygładzający balsam do prostowania włosów 100 ml.) Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Balsam świetny i pomocny w prostowaniu włosów. Ale należy używać go w odpowiedni sposób. Nakładaj jego niewielką ilość i pamiętaj by nie kłaść go na całą długość włosów, a tylko tą część nieprzylegającą do skóry głowy. Nie stosuj go przy skórze, ponieważ włosy będą ci się w tych okolicach przetłuszczać.Balsam rzeczywiście wygładza włosy i sprawia, że suszenie ich przebiega o wiele sprawniej. Jego minusem jest mała wydajność, choć moim zdaniem i tak starcza na dość długo przy częstotliwości z jaką go używam.



Dziekuje bardzo ;>
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Możesz wzmocnić włosy stosując suplementy diety. Zestaw ziół, witamin, minerałów istotnych dla poprawienia kondycji i wyglądu skóry, włosów oraz paznokci. Coś w stylu SkrzypoVity. Zawiera ekstrakty ze skrzypu i pokrzywy i jakieś witaminy właśnie.
 

benkabenka

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Chciałabym sie zapytac czy zna ktos cos na włosy jakas odzywke najlepsza albo jakis preparat ?
Bo mi bardzo wypadaja i nie wiem co jest najlepsze na takie włosy mam oslabione przez farbowanie i prostowanie zna ktos jakas nazwe odzywki albo czegos skutecznego ?


Spróbuj Extra Krzemu. Nie jest drogie, a jest skuteczne. Nie w każdej aptece możesz to dostać, dlatego ja na przykład zamawiam przez internetowe. Mnie pomogło i to bardzo, a miałam podobnie jak Ty - włosy zniszczone farbowaniem. Pierwsze efekty już po kilku tygodniach, ale są naprawdę widoczne.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
w innym temacie możesz się co nieco dowiedzieć, jak poprawić kondycję włosów (i paznokci ;))
-> http://www.forumowisko.pl/topic/101786-wlosy-i-paznokcie/

co do odżywek to myślę, że te z jedwabiem mogą pomóc :)
 

Słodka Nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
okolice Gdańska ;)
jeśli prostujesz możesz na końcówki włosów nałożyć kilka kropel oliwki takiej dla dzieci. Nie wysuszysz ich tak bardzo i bedą się ładnie błyszczeć :) A z odżywek dobra jest gliss kur i te pryskające i do spłukiwania oraz balsamy. Bardzo polecam tą firme do codziennego stosowania. Polecam też odżywkę wax robi się ją raz na tydzien lub 2 tyg. Trzeba tylko uważać żeby się nienabrać bo na polskim rynku jest też wax polskiej produkcji. Niesttey on nie działa.. Angielski wax heenna sprawdza się maxymalnie. :) Polecam :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Z tych pryskanych polecam Garnier do włosów farbowanych, rewelacja włosy są miękkie, nie plączą się i nie są wysuszone =]
 
Do góry