Mam Dylemat

kvachu

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Miasto
/zadupie/
Siema jezeli ktos ma ochote mi wjakis sposob pomoc to prosze o przeczytanie :p . Poznalem kiedys dziewczyne na lodowisku ale pozniej cos mi odbbilo i przestalem z nia gadac teraz z nowu sie z nia spotykam ale narazie tylko w gronie malym ale zawsze.

Teraz mam maly dylemat. Wiec na kilku spotkaniach na pozegnanie sie do iej przytulilem ale nie na wszystkich bo nie wiem jakos tag dziwnie jak ona jest z taka Kaska i Karolina to sie wstydze sam nie wiem czeggo :( No dobra ale chodzi mi o co innego. Spotkalismy sie dzisaj znowu wszyscy no ale jak sie zegnalismy to znowu sie do niej nie przytulilem choc rano jak sie z nia spotkalem i ona byla z nina kalezanko to juz sie do niej przytulilem. No i teraz zanczy 10 min temu gadalem z ta kaska i jakos tak powiedzielo mi sie o ty przytulaniu ze szkoda ze sie nie przytulime do nie i takie tam . A ona do mnie z enie mam czego zalowac bo one tez sie nie przytulaja i ze wogle Kinga bo tak ma na imie ta o ktorej pisze przytulala sie do mnie rano tylko dlatego ze bala ta inna dziewczyny :( I mowie ze lepiej zebym sie nie przytulal :(

Wiem ze to co napisalem to troche pokrecone ale wszystkie moje topiki sa takie :p Jesli chcie to mi pomozcie !! :( :(
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No pokręcone... i nie zrozumiałem głębszego sesnsu...ale z tego co zrozumiałem to to jest dziecinne <_<
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Troszkę to pokręcone... ale z tego co zrozumiałem to Dla mnie też jest to dziecinne przytulanie się przy jednej dziewczynie a przy drugiej nie... może po prostu źle zrozumiałem więc wytłumacz kawe na ławe :)
 

Tabucha

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
z Marsa xD
Eee... :mruga: Nic z tego nie skapowałam.
Poprzekręcałeś połowe wyrazów to jak można to normalnie przeczytać? ..... Może byś to napisał jeszcze raz ale z sęsem.
Bo chłopak w wieku 14 lat (?) powinien umieć formuować zdania itd.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No sory ale nie bawe się w te dziecinande jeśli chodzi Ci o coś kąrketnego to rób coś z sensem i sie niczego nie bój... ( sory za pisownie ).
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja też nie wiem o co chodzi za bardzo... tak jak reszta uwazam, że strasznie to dziecinne, chciałabym miec takie problemy...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja to przeczytałam 2 razy zeby zrozumieć o co chodzi... I albo nie zrozumialam bo to ma sęs gdzieś baardzo głęboko zakopany, albo jest zupełnie bez sęsu... Może napisz to jesczez raz... Ale jakoś tak w punktach czy coś :D I używaj mniej powtórzeń... :bag:
A co do problemu to jak kolwiek to zorzumialam... To chyba jakieś to takie dziwne... :mruga:
Przytulić czy nie przytulić? Oto jest dylemat :p
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Wydaje mi sie ze to z Kingą powineneś porozmawiać czy jej sie to podoba ze sie do niej przytulasz czy nie i czy te przytulanie to od tak sobie czy poporstu cos do niej czujesz?
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no popatrz niby po polsku a nikt nie rozumie :p

mały propos : może się wszyscy poprzytulajmy, tylko tak wiesz, żeby tamci nie widzieli ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
sorki nie poradze ci nic bo ja sie nie umiem pokapowac co tam pisze...wiem tylko zechodzi o jakas Kinge i ze chodzi o przytulanie ale głębszego sensu nie widze...
 
Do góry