Mam buty, ale nie wiem, co do nich ubrać ;/

zbyszekwu

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siema wszystkim.

Kupiłem ostatnio buty, bo bardzo mi się spodobały, lecz teraz zastanawiam się co do nich dokupić, żeby było ok :)

nike-wardour-chukka-baroque-brown-1-570x380.jpg


Najchętniej kupił bym jakieś spodnie materiałowe i koszulę/sweter ale kompletnie nie mam pojęcia co będzie do nich pasować.

Firmy jakie lubię to : cropp/hoouse/reserved/reporter i wszelkiego rodzaju skateshopy.

Nie lubię ubrań obcisłych, wolę coś luźnego.

Możecie coś doradzić ? Z góry dzięki :)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Wygodne majtki, takie żeby nie były za ciasne i nie obcierały. Do tego skarpetki koniecznie świeże! Reszta jak leci.
Zbyszku ogarnij się facetem jesteś.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
To Cię zmartwię, bo moim zdaniem jakieś spodnie typu slim by to nich pasowały :) Nie takie które opinają pupę, ale jednak takie bardziej przy ciele, niż takie luźne z szeroką nogawką.

A tam btw, zawsze myślałam, że kupuje się ubrania które pasują już do naszej garderoby, a nie zmieniamy garderoby to nowo kupionych butów :D
 

zbyszekwu

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Blissful napisał:
A tam btw, zawsze myślałam, że kupuje się ubrania które pasują już do naszej garderoby, a nie zmieniamy garderoby to nowo kupionych butów
Zazwyczaj tak mam, ale te buty zobaczyłem przypadkowo i kupiłem ;p

grzechuu1990 napisał:
Wygodne majtki, takie żeby nie były za ciasne i nie obcierały. Do tego skarpetki koniecznie świeże! Reszta jak leci.
Zbyszku ogarnij się facetem jesteś.
Co do majtek, to wolę bokserki :) skarpet nie noszę ew. do sandałków :p
Blissful napisał:
Nie takie które opinają pupę, ale jednak takie bardziej przy ciele, niż takie luźne z szeroką nogawką.
Pisząc, że lubię ubrania z skateshopów, nie miałem na myśli nogawki na dwie nogi i kroku po kostki :), bardziej chodziło mi o marki ubrań.

A np. takie spodnie : http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2035-turbokolor/27761-ss13-chinos-slim-fit-graphite.html
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
1.Przypadkowo to możesz sobie łeb rozwalić uderzając głową o krawężnik :wink: .Jak się coś kupuje to się myśli do czego to ma pasować... no chyba,że masz tyle floty,że kupiłbyś cały asortyment sklepu,ale nie chcesz zawstydzić sprzedawce.

2.Czy spodnie będą pasować? Średnio.Jak dla mnie zbyt jednolicie.Kup czerwone do sznurówek :lol2:


Tak całkiem poważnie.Jeansy najlepiej czarne mogłyby do tego pasować... (,ale jak mogłeś kupić buty z czerwonymi sznurówkami?)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Dobierać garderobę pod buty-kurcze przebiłeś kobiety szalony zakupowiczu:)
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Szkoda, że te buty nie są czarne, tak to by nie było problemu z doborem koloru spodni. Ja bym na Twoim miejscu wzięła jakieś ciemne jeansowe( ciemne napisałam specjalnie w celu, żebyś czasem nie pomyślał o baardzo jasnych, tylko o tych pomiędzy), do tego typu, te szerokie u dołu raczej nie pasują. Nie wiem jak innym, ale do tego koloru, to czarne spodnie kiepsko mi się wyobrażają. Koszula czerwona, biała ;p
 

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
Ludzie, ja was błagam, skończcie wreszcie z tym "ubieraniem butów", "ubieraniem bluzki" i "ubieraniem spodni"! Skąd to się w ogóle wzięło? Niech w końcu to do was dotrze, że ubrać to można choinkę na święta lub dziecko idące do przedszkola, a na siebie ubrania się zakłada lub wkłada. Nie bierzcie przykładu z Drzyzgi i "Trudnych spraw", reprezentujcie chociaż trochę wyższy poziom i mówcie poprawnie. Do butów też możesz coś założyć, a nie ubrać.

Swoją drogą bardzo ciekawy dylemat jak na chłopaka...
 

zbyszekwu

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Thisisgame napisał:
2.Czy spodnie będą pasować? Średnio.Jak dla mnie zbyt jednolicie.Kup czerwone do sznurówek :lol2:
W Janoskika bawić się nie będę :p


Daria* napisał:
Ludzie, ja was błagam, skończcie wreszcie z tym "ubieraniem butów", "ubieraniem bluzki" i "ubieraniem spodni"! Skąd to się w ogóle wzięło? Niech w końcu to do was dotrze, że ubrać to można choinkę na święta lub dziecko idące do przedszkola, a na siebie ubrania się zakłada lub wkłada. Nie bierzcie przykładu z Drzyzgi i "Trudnych spraw", reprezentujcie chociaż trochę wyższy poziom i mówcie poprawnie. Do butów też możesz coś założyć, a nie ubrać.
W sumie racja, choinką nie jestem ;p


A takie jak te : http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2035-turbokolor/22688-stavros-emb-regular-fw12-dark-indigo.html ?

Kolor ciemny i lekko zwężane nogawki.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Kurczę, nie wiem czemu tak się czepiacie, że zakłada pod buty i że ma taki dylemat. Takie coś nie jest pierwsze w naszych czasach. Nawet w średniowieczu i w kaażdej epoce prawdziwi mężczyźni radzili się innych "znawców" aby się podobać, wyglądać stosownie :p
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Ja zazwyczaj jak nie wiem co do czego pasuje,to ide np:we wspomnianych butach na ryneczek/galerii gdziekolwiek te ciuchy kupujecie i przymierzam.

Kupowanie przez internet ciuchów jest jak dla mnie kupowanie chleba na allegro.Najlepszym sposobem,abyś wiedział jak na następny raz sie ubrać jest po prostu samodzielne pójście do sklepu i poszukanie czegoś dla siebie,ew.popatrz na innych ludzi na ulicy,którzy w miare fajnie (Twoim zdaniem) się ubierają lub portale/blogi o takiej tematyce-tutaj jest 2 blogowiczów,którzy prowadzą blog o modzie,oraz mogę Ci polecić strone all4men,logo24
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Na pewno masz w szafie pasujące ciuchy, a za dużo kombinujesz. Moim zdaniem do tych butów pasują zwykłe proste dżinsy i t-shirt, ale koszule luźne i swetry też moga być.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
W sumie nawet przy brązowym kolorze nie powinno być żadnego problemu z doborem do tego odpowiedniego stroju. Klasycznie: Jeansy,t-shrt,kurteczka lub koszula z długim rękawem. Masz naprawde spore pole do popisu i wiele zalezy od Twojego gustu.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Spokojnie możesz zakładać do tych butów zarówno klasyczne jak i ciemne jeansy,nic nie stoi na przeszkodzie. Waże abyś dobrze czuł się w tym stroju na co dzień,aby było Ci wygodnie. Góra to zwykły t-shirt w dowolnym kolorze lub koszula.
 
Do góry