Mam 17 lat - Jestem gejem!

Status
Zamknięty.

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
wtedy prosiłem, teraz mam mieszane odczucia ...

ale wydaje mi się, ze jest 150 innych tematów które trzeba zamknąć ...

na ten temat jeszcze nie przyszła pora ...

No dobra, ale jakaś konsekwencja musi być. Jeśli będą powtarzane te same argumenty - zamykam. Czyli, albo wnosicie coś nowego, albo się nie wypowiadacie. Jeśli nie będzie nowych argumentów przez dłuższy czas - też do zamknięcia. Bo to nie ma być twój talk show, zapeniający ci popularność.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
To może ja.
Damianku. Nikt z nas tutaj nie uważa się za lepszego od Ciebie z powodu, że jesteś grzesznikiem. Wszyscy jak jeden jesteśmy grzesznikami. Moglibyśmy założyć tematy: "Mam X lat i nie uczęszczam na msze", "Mam Y lat i przeklinam jak szewc", a jakiś bardzo odważny i zbłądzony "mam Z lat i zdradzam żone". I nie przestał by być katolikiem. Inna sprawa, że nie ma sensu zakładanie takiego tematu, chyba że w "Trudnościach życiowych" jak ktoś ma potrzebe.
Dlaczego na domiar złego, czyli grzechu, ktoś miał by sie jeszcze zapierać swojej religii?
My nie wypominamy Tobie grzechu. To Ty masz na jego punkcie obcesje. My tylko stwierdzamy co mówi katechizm i Biblia, to mogą robić( i robili w dyskusji z Toba) nawet ateiści.
Co więcej, jako katolik i grzesznik nie uważam, i nie powinienem uważać, że nie możesz być zbawiony. Wystarczy, że pożałujesz grzechu.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
<grzmiącym głosem> "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień" :D
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
dostal po plecach kamieniem, odwrocil sie i
<matka nie rob mi konkurencji>szeptem dodal

ale teraz juz na powaznie
podpisuje sie pod uwagami lobo
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Widzę, że w temacie nic się nie dzieje, jest na siłę odświeżany, czyli zamykam. Zresztą uważam, że najważniejsze kwestie zostały wyczerpane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry