Małzenstwo Z Gejem- Moj Sekret

DŻata

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
******a poznałam 7 lat temu!odrazu wiedziałam ze cos mnie z nim połaczy nie myslałam ze az tyle! 7 wrzesnia minie 4 lata jak jestesmy małzenstewm!zdecydowalismy sie na to swiadomie i szczerze oboje tego chcielismy ! wszystko było by ok gdyby nie fakt ze jest gejem!bardzo sie kochamy- BARDZO ! Wiem ze przez ten czas nie mial nikogo wiem tez ze ja jestem miłoscia jego zycia i ze nie byłby w stanie zyc z mezczyzną! Sama wybrałam siebie taki los ale brakuje mi sexu......... i tu sie zaczyna moj koszmar .

S****** znam 5 lat > kiedys na imprezie powiedział mi bardzo duzo miłych słow !zrobiło sie fajnie! ale myslałam alkohol ............ myliłam sie! zaczeło sie to rozwijac ! wylądowalismy w łozku ......było mi dobrze tak bardzo mi tego brakowało ale juz po czułam sie jak sz***a jak mogłam zdradzic mojego ukochanego meza tyle nas łaczy a ja....


zrobiłam to ............. i to nie raz! Siedzi we mnie tyle emocji chciałabym sie przyznac do tego co zrobiłam ale nie potrafie! On mi zaufał a ja to zniszczyłam i wiem ze zrobiłam zle ale tak bardzo mi tego brakowało! Misiek wiedział o tym wielokrotnie wałkowalismy ten temat zawsze obiecywał ze sie to zmieni , nie zmieniło sie! Boje sie ze nie bede miec dzieci!! Nie chece sie usprawiedzliwiac wiem ze robie zle ale nie potrafie zyc bez meza! Wiele osob pewnie powie ze nie mam prawa mowic o miłosci skoro zdradzam ........... ja go naprawde kocham

z tamtym mezczyzną łączy mnie tylko sex wiem ze nigdy nie mogłoby byc innaczej bo..........nie i juz!
powiedzcie co o tym sadzicie co mam robic ! rozmowa z mezem nie pomoze nie chce bardziej go ranic!

wreszcie to z siebie wyrzuciłam !!!!!!!
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hmm czyli to jest tak, ze Twoj maz Cie kocha, ale sexu z Toba nie uprawia bo jest gejem i przyjemnosci mu to nie sprawia?? To jak Cie kocha skoro go nie pociagasz w sensie sexualnym, skoro Cie nie pragnie??
 

amerykaninek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
ja bym z nim pogadał i ustalił taki układ żeby przynajmniej jeden raz sprubował z tobą pobaraszkować i może mu się spodoba. Dziwi mnie jedno bo przecież on też musi mieć pragnienia a jeśli z toba tego nierobi to może ma faceta na boku. Tak czy siak to możesz sprubować tak: powiedz mu że chcesz mieć z nim dziecko i że te pary razy musi to z toba zrobić no i jak wcześniej pisałem to może mu się to spodoba i zaczniecie już regularnie uprawiać sex
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A mi sie wydaje, że być może Twój mąż potrafil by być heteroseksualny, skoro tyle razem już jesteście a on nie mial żadnego mężczyzny.
Wogóle to ja jakoś nie mogę tego zrozumieć jak można byc w związku malżenskim z gejem i w taki sposób go oszukiwać. Wiążąc się z nim powinnaś liczyć się z tym że życia sesualnego z takim mężczyzna raczej nie będzie. Rozumiem że z tamtym laczy Cię tylko seks, seks oczywiście też jest ważny, ale postaw sie w sytuacji swojego męża. On też napewno wiele poświęcil wiążąc sie z Toba, to napewno wiele od niego wymagalo.
Najlepszym rozwiązaniem bylaby moim zdaniem rozmowa, bo i tak dlugo tego nie pociągniesz. A oszukiwac tez nie ma sensu w nieskonczonosc.
 

psychozprzymusu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta kobiet
troche hardcore'owa sytuacja
zdecydowanie hardcore'owa... o_O

Do autorki tematu: Myślę, że masz sporo do wyjaśnienia sobie z mężem. Rozumiem, że skoro on jest dla Ciebie ukochanym mężem, to łączy Was miłość ( ew. głęboka przyjaźń). Powinnaś porozmawiać z nim i postarajcie się ustalić zasady panujące w Waszym małżeństwie ( czy uprawiacie sex, czy nie, czy tolerujecie 'skoki w bok' itd.). Jeśli obawiasz się zranienia męża, nie musisz go powiadamiać o Twojej zdradzie ( choć byłoby dobrze, gdybyś to zrobiła). Rozmowa powinna rozjaśnić całą tą niepewną sytuację: na ile możecie sobie pozwolić, na ile nie.
Będę trzymać kciuki za dobry rozwój sytuacji.
Pozdrawiam :papa:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jedynym dobrym rozwiązaniem jest szczera rozmowa z mężem i znalezienie wspólnie dobrego rozwiązania, bo inaczej ani on, ani Ty nie będziecie szczęśliwi.
 

DŻata

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mowicie zeby rozmawiac! A co ja robie od kilku lat innego! Oboje wiemy czego chcemy od zycia! chcemy miec rodzine taka prawdziwa! MOj maz sie stara on tak samo jak ja chce miec dzieci - obiecuje ze bedziemy miec! to nie jest tak ze spimy w osobnych łozkach.........probujemy wielokrotnie czasem sie udaje...........
czasem.........


Wiem ze jego boli to ze nie daje mi takiej satyswakcji seksualnej jak by chciał to idzie w dwie strony czuje to samo!!! To wszystko jest takie zakrecone ze szok!
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Faktycznie szok... 4 czy 5 lat małżeństwa (chyba 4) i nie śpicie ze sobą... Dla mnie to troszkę dziwne. Bo ludzie przed ślubem śpią ze sobą a tu po ślubie kika lat i nic... Eh... współczuje.
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Mowicie zeby rozmawiac! A co ja robie od kilku lat innego! Oboje wiemy czego chcemy od zycia! chcemy miec rodzine taka prawdziwa!

Od życia zapewne tak, bo raczej na związek byście się nie zdecydowali. Ale czy od wymagań względem wspólnej erotyki ? Chyba nie. Cztery lata to naprawdę sporo na poznanie seksualności drugiej strony – nawet jeśli jest to storna homo.
Na każdą osobę jest haczyk, który rozpali ją o czerwoności. Myślę, że przez czas który ze sobą dzielicie nie raz owy temat był na tapecie.

Kurcze, nie wiem ... jeśli facet jest gejem, może zastosuj flirt typowo męski :mruga: – coś co rozbudzi u niego na tyle pożądanie, iż seks z dziewczyną nie będzie dla niego czymś aseksualnym. Szczerze powiedziawszy to pojęcia nie mam, bo jest to grunt zupełnie mi obcy, ale przecież musi istnieć bodziec, który podnieci go na tyle by do samego kochania doszło :niepewny:

Już nawet nie chodzi o to, byście mieli dziecko ... tylko czerpali przyjemność z seksu.
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
zróbcie sobie trójkącik :) wasze małżeństwo bęzie zadowolone, a temu trzeciemu najzyżej zwiążcie oczy :p ...nie no, żartuje oczywiscie, sytuacja za wesoła to może nie jest....ale nie mogłam się powstrzymać :)
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
Ciebie bym oddał do jakiegoś wiezienie gdzie siedzą ludzie po 30 lat, ty :cenzura:,,,,,ta nimfomanko, tam byś miala ciągle bolca pomiedzy nogami
a Twojego męża to
PEDAŁY NA STOS

i prosze mi nie mówić ze napisałem żle,,, babka daje :cenzura: a facet szkoda gadać
 
Do góry