małymi kroczkami nadchodzi wiosna-czyli przegląd t-shirtów

arek131092

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!!! To mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość i zrozumienie. Jeszcze styczeń, ale wyprzedaże trwają w najlepsze. Głównie na zimowych przecenach można upolować "fajny" ciuszek. Chciałbym poruszyć temat podstawowego odzienia letniego czyli t-shirtów. Ostatnio przeglądając strony internetowe sieciówek trafiłem na pull&bear. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się że mają bardzo korzystne oferty. Nie mając zbytnio zaufania do zakupów internetowych, odwiedziłem sklep stacjonarny.(wolę zawsze osobiście przymierzyć czy odpowiedni rozmiar kolor itp..) Byłem zaskoczony. Sklep oferuje bardzo duży asortyment w normalnych, standardowych rozmiarach. ( strona ;http://www.pullandbe.../KOSZULKI?SALES ) Nie obyło się bez zakupów :D Mimo małego budżetu ("biedny student") do mojej szafy trafiły trzy znakomite koszulki
1. http://www.pullandbe...UKIEM  koszulka z jednym mocnym akcencikiem. Idealnie nadająca się do jeansów, a także do spodni typu chinos(latem z podwiniętymi nogawkami). Kolor w rzeczywistości jest inny. Nie jest to biały a bardzie ecru (czyt. ecri) I to za tylko 25,90 z 44,90 :D
2. http://www.pullandbe...LKA+Z+NADRUKIEM koszulka z ciekawym, zabawnym nadrukiem i ostatnio bardzo modnym motywem galaxy. Idealna na imprezę czy na wieczorowe wyjście do parku(oczywiście latem,ew. późną wiosną). I tylko 19,90.
3.http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbearpl/pl/pullandbear/29070/KOSZULKI?SALES#/1763514/KOSZULKA%20Z%20NADRUKIEM koszulka w rzeczywistości prezentuje się lepiej. Zawsze podobały mi się takie nadruki z ciekawym motywem. Na szczególną uwagę zasługują wykończenia rękawów, są niestandardowe, oryginalne. (25,90)
Oczywiście na uwagę zasługują też koszulki z h&m. Modny krój (slim, dekol w serek), przystępna cena i duża gama kolorów. Nic tylko polecać. Mam tylko zastrzeżenia co do materiału.

Proszę o wasze propozycje zestawień co do moich nowych nabytków i oczywiście o własne wpisy gdzie można dostać ciekawy t-shirt.
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
akurat wczoraj byłem w pull&bear, bo również zauważyłem ich promocje w sieci, motywy i kolorystyka są niezłe, lecz po sprawdzeniu materiału tych koszulek, w ogóle nie byłem już nimi zainteresowany, kolega podsumował je słowami 'takim materiałem, to wyciera się szyby w samochodzie' ;)
H&M oraz NewYorker jakościowo już lepiej, przynajmniej jak dla mnie w większości t-shirtów
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Jakość jakością ale nie oczekujmy za koszulkę za 20 zł nie wiadomo jakich materiałów, dlatego nie warto kupować w regularnych cenach tylko czekać do przecen i za 20 zł pozowolić sobie na taką koszulkę, jeden sezon w niej oblatasz więc jak dla mnie czemu nie.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Jak dla manie właśnie w P&B są lepsze jakościowo koszulki niż w H&M na przykład. Ale to moje subiektywne zdanie/
 

1sport_pl

Zbanowany
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Nie tylko Twoje,bo ja mam podobne zdanie w tej kwestii. Jeżeli chodzi o t-shirty w sieciówkach typu H&M to faktycznie można spotkac się z dosyć kiepska jakością. Lepiej dołożyć i kupić dobrą jakosciowo koszulkę powiedzmy za 50zł i mieć pewność,że nie zniszczy się po 2 praniach.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Właściwie to kupuję Pumę, Cropp Town i ewentualnie DC. Pumy można znaleźć ostatnio wiele fajnych, a jakość o niebo lepsza niż sieciówkowych. Oczywiście mam na myśli bawełniane. Tych z plastiku, rzekomo oddychających, nigdy nie kupuję.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Puma to takze sieciówka,nie zapominajmy o tym:) Co do samej jakości to musze przyznać,że faktycznie nie ma się co czepiac. Są solidne i wytrzymnałe,posłużą nawet dłuzej niż 1 sezon. To też kwestia gustu,niektórzy wolą np droższego Adidasa czy Nike.
 
Do góry