mały problemik z okresem

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
witam wszystkich:)
Mam mały problemik bo nie wiem co jest grane....otóż zawsze okres miałam regularny i trwał tak 4-5 dni. W tym miesiącu spóźnił mi się 3 dni po czym jak dostałam to w pierwszy dzień krwawienia prawie wogóle nie miałam, na drugi dzień było lepiej ale nie tak samo jak zawsze,kolejne dni raczej były mniej obfite.Okres można powiedzieć trwał 4 dni. Poczekam do następnego miesiąca i zobacze jak będzie następnym razem...jeszcze nigdy tak nie miałam i nie wiem czemu tym razem tak mam...
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
moze mialas jakis narwowy miesiac albo inne samopoczycie niz zwykle
okres jest czescia twojego zycia i moze zmieniac sie wraz z toba...wiec nie panikuj
w tym co opisalas nie ma zadnych odchylen od norm
lepiej tak jak napisalas poczekaj do nastepnego razu i dopiero jak wtedy stwierdzisz ze cos jest nie tak, to zglos sie do ginekologa (lub lepiej do pani ginekolog ;) )
 

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Tabletek anty nie biore.

całkiem możliwe że to ze stresu....więc poczekam do następnego okresu i wtedy się okaże coś więcej.
Dziękuję bardzo za odpowiedz :):*
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Jeśli dodatkowo nie towarzyszyły temu inne objawy to chyba nie masz powodu do obaw, nie zawsze musi być okres mega obfity. Natomiast jeśli będzie się to powtarzać - skonsultuj się z lekarzem.
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Przecież w dzisiejszych czasach to nie jest nic nadzwyczajengo. Nie ma co się zamartwiać. Stres, pogoda, zanieczyszczenia, dieta, indywidualne przeminay w organizmie - to wszystko wpływa również na okres. Zmiana, którą opisałaś jest tak niewielka, że naprawdę nie ma co podejrzewać, że coś jest nie tak. Czasem mi się wydaje, że przewrażliwione jesteśmy na punkcie swojego okresu i jeden niezgadzający się szczegół sprawia, że już nam dziwne myśli przychodzą do głowy.

Kiedyś nie miałam okresu przez 3 miesiące, a później się odegrał i trwał 15 dni. Nie stosowałam wtedy żadnych środków antykoncepcyjnych, nawet nie współżyłam. Wszystko było w porządku, chociaż dziwna to sytuacja była ;p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
nie martw sie! to tylko male odchylenie od normy! okres juz tak ma ze lubi nas wkurzac :p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
nic sie nie robi... na początku tak po prostu jest że okres się spóźnia i to jest normalne!!! po pewnym czasie wszytko się unormuje i będzie okej....
 
Do góry