Malinki

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Wiadomo ^_^
Bo mógł myśleć o mnie, albo równie dobrze co w tym momencie robił jego tata, nie? ;}
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
I trafiłyście w sedno. To jest dokładny opis sytuacji, podczas której doszło do zdarzenia :)
Mogę dodać, że to było na łóżku :p
Natalka. Mogę? :p
I tak już dodałem ;)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A co ja mam tu do gadania? Już napisałeś ^_^

Póki co chyba na następną taką akcję się nie zanosi. Ja już nie chcę. Nie chcę tych kazań od mamy ;P Gr!
 

Layla

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ojoj.. malinki.. Pamiętam, że kiedyś jak sie przytulaliśmy to mój chłopczyk wessał sie we mnie :p Ale wtedy nawet nie poczułam że to zrobił.. Bo najpierw całował po szyi, no a potem to zrobił. I dopiero jak wstałam, to zobaczyłam w lusterku ślad :p Ale sam po rękoczynie (perdone, ustoczynie :D) nie przyznał się, że ją zrobił tylko się śmiał a ja nie wiedzialam czemu :p Trzymała się ok tygodnia. I jak na złosc przez przypadek ojciec ją zobaczył bo miałam bluzke na ramiączkach i zapomnialam o malince :p I zaczął sie wypytywac co to jest itp.. Choc oczywiście wiedział że to malinka. No i mi obciach zrobił..
Niedawno znowu chciał mi zrobic, ale go odepchnęłam, a potem przez nieuwage sie do mnie przyssał, ale szybko go odciągnęłam :p No i miałam taki lekki ślad ale był. Teraz bede pilnowac żeby mu sie nie udalo :p
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Malinki nie są takie złe, mnie to jakos nie obrzydza jak widze ze ktos ma malinke - usmiecham sie sama do siebie :D ale zawsze bronie sie przed nimi tak samo jak moj chłopak ale jak juz sobie zrobimy to tak raz na rok dla zartów :p
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
Czy uważacie to za pozytywne czy za negatywne.

pozytywne aspekty to to, że fajne uczucie- i robić i gdy Tobię robią :D
negativ- potem mają z Ciebie polew przez kilka dobrych dni a jak Twoja druga połówka dobrze się wessa to nawet i przez tydzień :mruga:

troche mi nie wychodzi, bo znikają po paru minutach <_<

:O to tylko u mnie trzymają się dniami...? :niepewny:
 

Misiulek_80

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
podobno malinki sa rakotwórcze :]
nie cierpie tego, w sumie nawet chyba nigdy nie mialam takiej porzadnej, ale chlopak zawsze mnie straszy ze mi zrobi malinke, a wie, ze sie tego boje i ma fajny ubaw ze mnie jak piszcze i sie bronie :]

Zasada powstawania malinek jest identyczna jak śladów po bańkach.

Skoro bańki sprzedają w aptekach, to pewnie malinki też są zdrowe ;)
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Co w tych malinkach takiego fajnego ??? <_< Dla mnie ktos ktory robi sobie malinke "dla szpanu", zeby pochwalic sie ze sie całował jest dzieciakiem. <_<
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
Co w tych malinkach takiego fajnego ??? <_< Dla mnie ktos ktory robi sobie malinke "dla szpanu", zeby pochwalic sie ze sie całował jest dzieciakiem. <_<

ojj co fajnego w malinkach...;p
samo uczucie ^^
mrrr
i wg mnie to wcale nie sposób na to, zeby sie pochwalic, ze sie całowało
kto powiedział, ze malinki robi sie TYLKO na szyi?
mozna tam, gdzie nie widac^^
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
heh gdzies slysza;lam ze malinki ponoc szkodliwe sa :0 ale to tylk oslyszalam
wg mnie nie sa bo banki stawiaja w celach leczniczych, a malinka na tym samym niemal ze polega przeciez :D tylko nie rzucać m isie na to hurtem teraz :D :p
lubie to uczucie kiedy malinka 'jest robiona" :D ale nie lubie jak potem wyglada na szyi :p
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
To jest niezdrowe jak wszystko ... Wiesz, jak będziesz ich miała/miał dużo to fakt, będzie to miało negatywny wpływ na Twój organizm :p
Pewnie w tej malince (w środku) pękają naczynia włosowate (najmniejsze naczynie krwionośne) no i na tym polega ta niezdrowość tego :p
Tak mi sie wydaje
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
alesz macie przekonania :)
Narcyza :D powaliłaś mnie tym. Heh
ja tam o niczym nie myśle jak robie malinki.
 
Do góry