Maleńczuk i disco polo

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Słyszeliście może, że Maleńczuk zmienił klimaty i przeszedł na disco polo? W sumie bym się nie zdziwił, bo to co on teraz tam podśpiewuje to to woła o pomstę do nieba...
 

paweł1928

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
Słyszeliście może, że Maleńczuk zmienił klimaty i przeszedł na disco polo? W sumie bym się nie zdziwił, bo to co on teraz tam podśpiewuje to to woła o pomstę do nieba...

O matko jeszcze by tego Brakowało - a szkoda bo lubiłem kilka jego płyt ("Koledzy" z Waglewskim , czy "pan maleńczuk")
 

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
O matko jeszcze by tego Brakowało - a szkoda bo lubiłem kilka jego płyt ("Koledzy" z Waglewskim , czy "pan maleńczuk")

Ja co prawda nie słucham maleńczuka, ale raz widziałem wywiad z nim, jak dosyć ostro wypowiadał się o disco polo, że to chłam i.t.p A tu nagle zaczął grać disco polo. Ciekawe co spowodowało, że zmienił klimaty muzyczne. Wiek?
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
I tak już się skończył... Kto teraz kupi jego płytę :niepewny:
 

martakrak

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wszystko możliwe. Dla kasy i lansu to może niedługo i Doda będzie disco polo śpiewać.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
jakieś źródła?
ostatnio Maleńczuk wydał bardzo pozytywną płytę ze Steczkowską, raczej nie zanosi się na disco polo ;p
 

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
tu masz źródła
http://2.bp.blogspot.com/_VXGknrDNFVI/SkKEFgdbtrI/AAAAAAAAAY0/xEYTA8n_NUI/s400/P6230658.JPG

Te informacje są potwierdzone, o tym, że Maleńczuk przechodzi na disco polo - singiel już nie długo ma być
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
I czasu już minęło a płyty jak nie było tak nie będzie zapewne bo Maleńczuk to mógł sobie jaja robić.
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
Maciek, nie odpi***** kaszany jak masz ostatnio w zwyczaju, tylko nagraj coś pokroju "Cały ten Seks" za czasów Homo Twist ; )
 
Do góry