Małe pytanko.

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Ja mam takie pytanie. Czy mogę zajść w ciąże jak kochałam się z moim facetem z prezerwatywą, ale trochę za małą? I Czy tez mogę zajść w ciążę jak, np. ubiera prezerwatywę i po chwili ona spada i niechcący przekręca na druga stronę i nakłada z powrotem?

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam,
Malusiolka.
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ryzyko jest, ale nie ma co od razu panikować. Jeśli to świeża sprawa to poczekaj na miesiączkę. A jak będzie się spóźniała to czeka Cię test, ewentualnie ginekolog.
Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli.
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Dzięki.

Ja nie panikuję, tylko chce miej więcej wiedzieć czy tak można zostać matką :)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
a nie znacie instrukcji uzywania prezrwatyw? jezeli prezerwatywa nie pekla i nie znajdowalo sie w niej nasienie to jasne ze nie zajdziesz
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a nie znacie instrukcji uzywania prezrwatyw? jezeli prezerwatywa nie pekla i nie znajdowalo sie w niej nasienie to jasne ze nie zajdziesz
no właśnie, a zawsze się zastanawiałam jak to jest, bo tak jak piszesz w takiej sytuacji nie można zajść w ciąze.
a załóżmy sytuacje, że jeśli pęknie gumka, nie ma nasienia, a mimo to teoretycznie może się znajdować płyn który wydziela sie przed wytryskiem, czyli jakaś tam szansa na zapłodnienie jest? i prawdopodobieństwo zajscia w ciąze w takim przypadku jest takie jak podczas stosunku przerywanego?
może dziwne pytanie, taki mały ot, ale jakoś tak się zastanawiam...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
a załóżmy sytuacje, że jeśli pęknie gumka, nie ma nasienia, a mimo to teoretycznie może się znajdować płyn który wydziela sie przed wytryskiem, czyli jakaś tam szansa na zapłodnienie jest? i prawdopodobieństwo zajscia w ciąze w takim przypadku jest takie jak podczas stosunku przerywanego?
może dziwne pytanie, taki mały ot, ale jakoś tak się zastanawiam...
wiec tak zalezy czy kobieta ma dni plodn czy nie... pamietaj jak nawet kobieta majac dni plodne i kochajac sie na "zatrzymanke", nie zajdzie w ciaze a to dlatego ze w wydzielinie mezczyzny nie ma duzej ilosci plemnikow..ale jest z tym roznie wiec wszystko zalezy od szczescia!
 
Do góry