Mała prośba...

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ech... dobra, możecie myśleć, że zgłupiałam, ale spróbować warto, mimo, że nie wierzyłam w takie rzeczy do tej pory;p
I wiem, że wiele osób podstępnie wciska takie linki, żeby się rejestrować i sami łapią na tym punkty, ale Forumowicze mnie juz trochę znają po moim dwuletnim stażu tutaj, więc hmm... chyba mogę Was prosić prosto z mostu?;p
Uległam pokusie i zarejestrowałam się na stronce z darmowymi prezentami. (Wiem, za darmo nic nie ma, ale co mi szkodzi? ;D)
I oczywiście trzeba rozsyłać linki, żeby inni się rejestrowali, prawda? Więc proszę o to Was, może będzie kilka miłych osóbek, bo do końca brakuje mi parunastu dosłownie rejestracji...
Nie rozsyłają spamu, wystarczy się zarejestrować, podać fałszywe dane i potwierdzić aktywację.
A gdzie? A TUTAJ.
Pomoże ktoś? Będę bardzo wdzięczna. I jeśłi będę mogła tez pomóc, to to zrobię. (;
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Zrobiłam to chyba... :p
Jak masz możliwość sprawdzenia to sprawdź bo nie wiem czy mi sie udało.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja bym sprawdziła, tylko nie wczytuje mi się ta stronka teraz przez moje połączenie słabe... ;/ Ale jeśli Ci przyjdzie na maila link aktywacyjny, to kliknij w niego i znaczy, że się udało. A sprawdzę jutro, bo nie wiem co się dzieje;p Dzięki *;
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Monia - masz rację, za darmo nic nie ma. I jeżeli zdobędziesz odpowiednią ilość rejestracji to zdziwisz się, bo nic nie dostaniesz :(. To nie jest takie proste. W tego typu piramidkach sprawa ma się następująco:

Wybierasz upominek, masz punkty przy rejestracji innych osób, a potem każda z nich musi albo kupić przedmiot, który ty chcesz dostać, albo musi skorzystać (zapłacić/kupić) usługę bądź produkt sponsorów strony - te logo na dole stronki to własnie oni. Jeżeli każda z tych osób kupi przykładowo xboxa360 wtedy ty dostaniesz go za darmo ;)

Ale punkcik Ci zrobie :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Dzięki, ale mnie zgasiłeś Stuq. I jak tu się dziwić, że się nie wierzy takim stronom? x)
Ech... no dobra, zobaczymy co będzie jak się osoby uzbierają.
A tak się ładnie zapowiadało ;p
 
Do góry