Makijaż

xXMishellXx

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Irlandia
Hej dziewczyny mam taką sprawe Jestem taką ciemno odcieniową blondynką i mam zielone oczka Chce je podkreślić i 'powiększyć' Jak najlepiej to zrobić ? Malować w środku czy nazewnątrz oka i jakim kolorem kredki dla takiej blond jak ja biała czy czarna? a tuż to rzęs?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm kreski w srodku optycznie zmniejszaja oczka :) moze na gornej powiece kreska :)? jezeli troszke ją rozciągniesz to powiększy optycznie oczy.. tusz to juz musisz probowac bo kazdy ma swoj ulubiony.. byl temat o tuszach , tak mi sie wydaje przynajmniej ;p zajrzyj tam ;p
a co do koloru kredki to ee.. chyba czarna :p.. jakos biała do mnie nie przemawia..
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
no do mnie biała też nie przemawia ;) ale powiem, że ja maluję czarną wewnątrz oka, bo tak najbardziej mi się podoba po prostu :) prawda taka, że ciężko stwierdzić co w Twoim przypadku oczka powiększy :) teoretycznie zawsze rozświetlenie powieki daje efekt powiększenia, ale to jest sprawa bardzo indywidalna, bo nei wiadomo, czy w takim, a nie innym układzie kolorów będzie Ci dobrze :)
ja mam w sumie duże ślepka, więc za bardzo nie muszę się starać... najczęściej jednak używam ciemnych cieni na zewnątrz i jasnych wewnątrz :) Twój typ urody - tak jak ii mój - dobrze czuje się w brązach, fioletach i różach :)
powinnaś poeksperymentować ;)
 
Do góry