Makijaż do cery trądzikowej

klaudia1990

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kluczbork
Mam takie pytanie : jakie pudry w płynie są najlepsze do cery trądzikowej? Nie mam za dużo pryszczy, bo zeszły po długim leczeniu ale zostały brzydkie blizny :skrzywiony: I jak można je zakryć jakis pudrem, żeby nie były bardzo widocznie, a najlepiej wcale. Proszę o pomoc
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Po co makijaż? :p
No-scar, taka maść właśnie na blizny po trądziku. Troche droga, bo około 30 zł.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
A te 30 zł to znowu nie taki majątek,wystarczy sobie konta raz nie doładować i już się ma

Odpada, jak nie zapłacę abonamentu, to będę miał rzeź w urzędzie :p.

Używałem czegoś podobnego na bliznę pooperacyjną.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm jak chcesz zamaskowac to po podklad naloz korektor jasniejszy :)
a kremy na blizny warto stosowac alee mi lekarz powiedzial ze to tylko na swieze ladnie dziala.. ale skoro tam wyzej mowia ze na stere tez to spoko :p..

stare*
 

klaudia1990

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kluczbork
Moje blizny są dość trwałe, bo trądzik mam już 6 lat. Ale chodzę do dermatologa na taki dość drogi zabieg - 100 zł za jeden i trzeba go robić co 3 tygodnie, ale widać poprawę i to dość dużą. Jak patrze na stare fotki to aż szkoda gadać :( I właśnie do czasu zniknięcia ich lub pozostania w małych ilościach próbuję je zakryć
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
puder antybakteryjny "under twenty" :D najlepszy odcien cappuccino, bo nie jest taki hm... pomarańczowy :D
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
moja siostra ma takowe blizny bidulka... chyba pudry nie pomagają.....musiala przerwać leczenie bo wyjechała, ale po tym co stosowałam to jest wielka poprawa...
 
Do góry