Makbet

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No...

był se Makbet, miał żone, co tak samo jak on się nazywała, tylko żeby odróżnić od chłopa to miała przed tym napisane Lady.

No i se ten makbet walczył z norwegami, bo ich gdzieśtam w szkocji nie lubii. I dużo się natłuk chama, no i jak się natłuk to tym sposobem lizał cenzura królowi, który dał mu dużo zaufania. No i kiedyś Makbet se gadał z jakimiś czarownicami i mu powiedziały ze bedzie władcą, czyli tym czym tera król jest, no to se rozminił makbet zeby zabic sobie syna króla, wtedy on przejmie tron, no i se zabił, a raczej kogoś posłał. Później spodobało mu się zabijanie to zabijał dalej. Dodać trza, że ta jego panienka "Lady" jeszcze go nakręcała na zabijanie. No i czarownice za którymś razem powiedziały, że jak las podejdzie pod zamek to lipa będzie. A tutaj kaman bylo o to że nie las, ale zakamuflowane oddziały jakiegoś wojska się wbiją do niego. A, no i jeszcze Lady Makbetowa się przyciupała, bo ją koszmary męczyły, to nie mogła wytrzymać i fikneła.

No i koniec jest taki że wszyszcy sobie szczęśliwie zdychają.


Nie czytałem, ale na lekcje chodziłem.




------------------------------
nie przeginaj! :/
 

Gulinek

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Tak
Trzy wiedźmy na wrzosowisku oznajmiły Makbetowi,że będzie Nowym Królem-władcą Szkocji. Makbet słysząc to się wzdrygnął ale tak naprawdę marzył aby być władcą.
Myśli o zamordowaniu Dukanana ,a pomaga mu w podjęciu tej decyzji pomaga mu żona Lady Makbet.
Podaje ona strazynapój nasenny ,a Makbet zabija Króla. Ma jednak nieczyste sumienie i boi się iść do komnaty jeszcze raz by zatrzeć ślady walki. Robi to jego żona.
Rano gdy wszyscy odkrywają morderstwo zastanawiają się kto to zrobił,a synowie Dukanana w obawie o swoje życie uciekają za granicę. Makbet zostaje Królem.
Dalej widzimy jak Lady Makbet choruje i ciągle nachodzą ją mary zamordowanych.Lady Makbet umiera .
Makbet natomiast zostaje zamordowany w walce przez Makdufa i Królem zostaje Malkolm.
 
Do góry