Majówka nad morzem

arahot

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czy był juz ktoś na majówce w Jastrzebiej Górze? Hotel Ara jest doskonałym miejscem na spędzenie niezapomnianego weekendu majowego nad morzem...
;)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Tegoroczną majówkę mam zamiar spędzić w Sopocie. Tam w wielu hotelach przygotowali oferty specjalne. Można je znaleźć na
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
w maju nad morze? może być jeszcze trochę chłodno...ale powodzenia!polecam Władysławowo i Sopot!
 
K

kamilll27

Guest
My wybieramy się w tym czasie do Szczecina. Nocleg mamy zarezerwowany w pięknym Hotelu Bończa, który wygląda jak pałac. Jest usytuowany w dzielnicy Szczecin Dąbie. Bezpośrednio pod budynkiem przepływa rzeka Płonia. W hotelu jest restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej, a także Sala Różana z przeszkloną podłogą, przez którą można obserwować płynącą pod hotelem rzekę - istny raj na ziemi :)
 
R

Redyk

Guest
Ale powiedzcie szczerze,co oferuje nasze morze podczas weekendu majowego? Wg mnie absolutnie nic. To nie to samo co w górach,gdzie mamy kilka szlaków do wyboru i czyste świeże powietrze.
 

przemcus

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio znalazłem przydatną stronę przy planowaniu wyjazdu - http://www.dotbook.pl/. Może kojarzycie. Motyw jest prosty w jednym miejscu możemy spokojnie zarezerwować sobie wszystko na wycieczkę.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Jastrzębia Góra piękne miasto, byłam tam raz, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się tam pojechać. Ale powiem tak, że jeśli chcesz miło spędzić czas w Jastrzębiej Górze proponuję Ci Hotel Primavera, bardzo blisko do plaży i fantastyczna obsługa.
 

woytheck

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Kąty Rybackie
w maju nad morze? może być jeszcze trochę chłodno...ale powodzenia!polecam Władysławowo i Sopot!

z pogodą jest różnie, wczoraj tylko 10 stopni i wiatr, dzisiaj 17 ale nadal wieje, za to kilka dni temu było świetnie. Zapraszam na majówkę do Kątów Rybackich.
 
Do góry