Majk do amatorskiego nagrywania

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Elo! Chcę z kumplem nagrywać ale nie mamy majka, prosiblym was o jakies propozycje mamy na oku majk ktory jest niedaleko w sklepie elektronicznym SBC MD110 (o ile pamietam marki philips). Budżet (niestety) max 70-100zł! ew dajcie jakies drozsze propozycje zobaczymy jak to bedzie
 

elpolakothc

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
58
Punkty reakcji
5
Najlepiej kup mikrofon dynamiczny za ok 70 pln kupisz w miarę dobry mikrofon. Jeśli chcesz podłączyć go do kompa to nie możesz mieć z integrowanej karty dzwiękowej
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Ok dobrze wiedzieć, tylko może jakieś propozycje, bo jestem zielony sprzęcie/firmach dot. majków. Interesuje mnie jeszcze czy samo podłączenie do kompa styknie czy nie trzeba będzie dokupić wzmacniacza bo słyszalem, że niektórzy nagrywają (podłączając tylko do kompa) i skarżą się, że beznadziejnie słychać.
 

Miles134

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem samson c01u mikrofon pojemnościowy ale za ok 300 zł na allegro a jakość nagrywki jest w miare dobra możesz obczaić tutaj na przykład jeden z moich kawałków : http://www.youtube.com/watch?v=P2YJjuWPU5w
Jest on pod USB i można mieć zintegrowana karte graficzna i nie trzeba dokupować przedwzmacniacza. Cena wykracza sporo ponad 60 zł ale to taka moja propozycja. I przydałby sie wam jakiś programik do obróbki wokalu itp.
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Nie nie, spoko, że dałeś propozycję, ale no już max to jakieś 70-100zł. 3 krotnie większa suma to już ponad nas.. czekam dalej, jak ja będę miał jakiś kawałek też podeślę no ale na razie przydałby się lepszy sprzęt.
a propo spoko kawałek oby tak dalej:)
 

elpolakothc

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
58
Punkty reakcji
5
shura c606 (cena ok 80 PLN) polecam tego majka na początek co do jakości to zależy także od karty dźwiękowej.
 
Do góry