Magazyn Arigato

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
http://www.magazyn-arigato.com.pl/

Coś dla fanów mangi i anime. niedawno został wydany 1 numer.
hmm, chyba będę musiała kupić. ^^
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
pffff, ludzie- nie wydaje mi się aby dał radę zamawiać każdy nr. z neta, empik niepewny a i tak za daleko ode mnie. O kupowaniu na konwentach tym bardziej mogę zapomnieć- trochę lipna dystrybucja
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
cena to 12,50 :p
a czy będzie w empiku to nie mam pojęcia. :p

cóż, mi tam pasuje wszystko. :p chociaż muszę się dowiedzieć czy u mnie w mieście gdzieś można kupić, bo tam jak się nie mylę ktoś z redakcji jest z mojego miasta xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
trzeba wielkość zobaczyć, otaku jakościowo było dobre, i tanie, ale było... nudne troche, nie zachęcające... nie cholera, mr. Jedi gdyby się za to brał to byłoby to dobre, to był gość z klasą, szkoda że mu kawaii rozwalili...
cholllera, to ma być w empiku! kącik hentai! recenzja Gurrena XD, zapowiada się jednak nieźle, ale i tak jak nie ma w tym Jediego, to będzie to sztywne...
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
ja wole nie oceniać zanim nie przeczytam. jak kupie pierwszy numer,wtedy się będę mogła wypowiedzieć czy to ciekawe czy nie. :p
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
kurcze miałam ochote sobie kupić, ale jak ma być w kąciku hentai to już sobie wyobrażam jak podchodze w empiku, biorę jeden egzemplarz i kupuję xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
on nie jest w kąciku hentai, w gazecie po prostu jest co numer jakiś artykuł o hentai i tyle, na okładce nawet nic nie ma, nie bój sie xD
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Zapoznałem się z opinią na temat artykułów zawartych w tym piśmie na innym forum i jakoś nie zachęciło mnie to do zakupu. Może jednak się skuszę to się okaże.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Jakby ktoś kupił i chciało mu się zeskanować chociaż parę stron i wrzucić na rapida to byłbym wdzięczny za link na PW :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie na priv ale tu dać, niech wszyscy się przekonają jaki to magazyn... raz w tygodniu tylko mam okazje zajść i zobaczyć, ale nawet czasu brak. Ciekawi mnie czy robione na takim papierze jak Mangazyn był, btw, Mangazyn miał genialne okładki :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ale czy to nie będzie publiczne złamanie praw autorskich? :>
 
Do góry