"mądra Nauczycielka"

Status
Zamknięty.

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Oglądałem pare dni temu w uwadze nagranie lekcji jakiejś nauczycielki co pierwszaki uczyła i mówiła im np.
"Krzysztof Kolumb to znany Polski naukowiec,który opłynął Ziemię,a zajeło mu to rok i kilkanaście miesięcy" albo "Zawody związane z wodą:NURKOWIEC.....i jeszcze wiele innych rzeczy tam gadała .....co o tym sądzicie dla mnie to żenada :/
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no wlasnie ja ogladalam ale weszlam w polowie i nie kapowalam do konca o co chodzi.... to ta nauczycielka tak gadala <lol>
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
ten nurkowiec mnie dobił :lol:
śmiałam się z tego przez pół godziny :rotfl2:

napiszę Wam kilka tekstów z dzisiejszego rozdania dyplomów na Politechnice i opisu najlepszych prac magisterskich :D
np. " Sytuacja zawału serca " , "Giną ludzie, którzy chcą przejść wzgórze poziomo ", "Miejsce patologiczne zwłaszcza w nocy ", "Nadziane pamiątkami arechologicznymi ", "Ale żeby oficjalnie się stała sprawie zadość przekazujemy to oficjalnie", "Wylewają się szukając gdzie by tu wypocząć"

Niektóre teksty doprawdy były na poziomie :D Część ma moja kumpelka, bo wypisywałyśmy co lepsze ;)
I tak w dzisiejszym świecie mówią dr.hab.inż czegoś tam ;)
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Też to ogladałam :D
hehe jaki polew miałam :D
No ale tym dziecią to współczuje :niepewny:
 

Bajka:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Ja też to widziałam i chyba jednak należy płakać... Za 3 lata będę koleżanką po fachu tej pani
nauczycielki.... :bag:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jak powiedzialam o tym sorce od geografii to zlapala się za glowe..
I całą lekcje przegadała jak jest na studiach na kierunku geograficznym..
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mialam w tamtym roku taka nauczycielke od polaka. Nie umiala ani ortografii ani nic. Zawsze ja poprawialismy i w tym roku zmienilismy sobie nauczycielke. Tamta nawet wyslawiac sie nie umiala. Np. zamiast czworokąt mowila czwórkąt zamiast dusza sie ulotnila to dusza ulata. zamiast Azjaci to Azjatczycy dwusty zamiast dwusetny, Tristian zamiast Tristan, uspany zamiast uśpiony, patrzal zamiast patrzyl.... i wiele innych.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
no prosze ciut nie moja szkoła, tylkoże u mnie nauczyciele wolą pominąć jakies zadanie niż powiedzieć że nie wiedzą... :p hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry