macierzyństwo w młodym wieku...

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Czy macierzyństwo w młodym wieku może źle wpływac na rozwój organizmu kobiety ?
Kobiety a raczej jeszcze dziewczynki bo jak jużzauważyła wiele jest pietnastolatek , szesnastolatek a nawet już trzynastolatek które śmiało podejmują decyzje współrzycia seksualnego ze swoim partnerem lub co gorsze z obcym jej facetem .. moim zdaniem jest , że z taka decyzją powinno się poczekac , wiedziec np już jakie jest nasze ciało czego oczekuje i czy dobrze je znamy .. myśle , że dziewictwo w dzisiejszych czasach jest czymś już mało spotykanym no i jak by nie patrzył dla Nas Kobiet jestbardzo ale to bardzo ważne ..
macierzyństwo w młodymwieku bardzowpływapsychicznie na młodą matke nie jest ona jeszcze świadoma oraz przygotowana do swojej roli...

a jak Wydziewczyny uważacie?
czy to jest dobre? co sądzicie na ten temat ?
czy zgadzacie sięz moją opinią i jakie sąwasze poglądy a może miałyscie stycznąsc z młodą mamą lub możesame jesteście już w ciązy lub wychowujecie małą istotke .. jak wam idzie ? czy kogoś się radziłyscie ?
co sądzicie o lekartzach w tej kwesti? ja myśle ze lekarzjest konieczny , ze coś doradzi i wspomoże nasz nie doświadczony umysł w tych sprawach ..
pozdrawiam licze ze wypowiecie się jakoś w tej kwesti :)
 
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja mysle ze trzeba czekac, dziecko z obcym facetem jest samo w sobie niedojrzale, a juz nie powiem jak niedojrzaly musi byc mezczyna kochajac sie z taka mala dziewczynka i to jeszcze bez zabezpieczenia...
 

kamiliusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
42
Punkty reakcji
1
To wszystko przez bezstresowe wychowywanie dzieci...ale nie jest to tylko atrybut dzieci... kobiety po 20 a nawet 30 też się sypią z pierwszymi lepszymi facetami
 
Do góry