Ma ktoś Blackberry?

H

Haan

Guest
Witajcie, zastanawiam się nad kupnem telefonu z GPSem i mobilnym internetem. Po dłuższych przemyśleniach doszłam do dość prostego wniosku, że bardziej opłaca się inwestycja w jedno, wielofunkcyjne urządzenie, niż w GPS, telefon i wifi stick osobno. I tu pojawił się dylemat...wiodącymi markami są jak wiadomo iPhone i Blackberry, trudno jest mi się zdecydować na jedną...zastanawiam się nad tym modelem Blackberry i tym iPhonem . Moja decyzja chyli się ku Blackberry, ponieważ nie lubię ekranów dotykowych...co prawda sprzedawca rekomendował iPhona, mówiąc że szybko się przyzwyczaję, a jego plusem jest np. możliwość powiększenia rozdzielczości ekranu podczas przeglądania neta,no i niezawodność marki...Przybliżył mi uczynnie wszystkie róznice w tych dwóch modelach, podał plusy i minusy (nieliczne;)), jednak chciałabym co o tym sądzą użytkownicy? Ma ktoś Blackberry?Tego modelu nie miałam jeszcze w ręku, a na forach pojawiają się głosy o jakimś dziwnym ułożeniu klawiszy w Blackberry....ktoś ma, komuś to przeszkadza...?Nie znam żadnego użytkownika Blackberry, dlatego będę wdzięczna za opinie:)
 

agie85

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Warszawa
Dwóch moich znajomych ma Blackberry i są bardzo zadowoleni. Nigdy się nie skarżyli na klawiaturę, ja też miałam je kilka razy w rękach i jakoś klawiatura nie wydawała mi się dziwna. Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, także ułożenie klawiszy. Co do niezawodności, to Blackberry jest bardzo dobrą firmą, z Iphone nie miałam styczności (poważnie), chociaż jest dobrze wylansowany i mnóstwo osób ulega modzie. Tak czy inaczej, jakbym ja miała brać, to Blackberry. Aha, i jeszcze jedno, w sklep-palmtopy.pl ten model jest po niecałe 1700 zł. Mogę ci go polecić, bo kupowałam tam nawigację i obsługa jest bardzo dobra. Sprzedawcy profesjonalni i szybko wysyłają paczki, które są porządnie zabezpieczone.
 
A

Alternative Trippin

Guest
Mój brat ma Blackberry Curve 8300 i, o ile mi wiadomo, bardzo sobie tego smartphone'a chwali. To w tej chwili najlżejszy i najłatwiejszy w obsłudze telefon z pełną klawiaturą na rynku, a przy tym naprawdę niedrogi - jeżeli jesteś zdecydowana na zakup, to najtaniej znajdziesz je na sklep-palmtopy.pl, chyba nawet poniżej 1200 zł. Jeżeli chodzi o porównanie, Iphony to raczej takie gadżety dla nastolatków, podczas gdy z Blackberry korzystają ludzie biznesu i polityki.
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Dokładnie, w tym sklepie palmtopy można kupić smartphony najwyższej klasy w super niskich cenach. Mój znajomy kiedyś kupował u nich po kilka telefonów i potem sprzedawał drożej, więc można powiedzieć, że mają ceny jak hurtownia :)
 
W

Wonka

Guest
Ja nie korzystam niestety ani z jednego ani z drugiego urządzenia ale o BlackBerry słyszałam pochlebne opinie od znajomej, która jest szczęśliwą posiadaczką tegoż cudu techniki :) Nie znam więcej szczegółów ale wiem, że jest zadowolona i z działania i przede wszystkim z wyglądu. Ja tam sama też lubię takie ładne gadżeciki i błyskotki i ostatnio na stronie tracer.eu wynalazłam piękne pen drivy w kształcie świnek i hipopotamów które mnie zachwyciły :)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Blackberry jest całkiem niezłe, ale właśnie tak jak radzi Ci Alternative Trippin, rozejrzałbym się na sklep-palmtopy.pl, bo oni mają bardzo dobrą ofertę cenową. No i można u nich kupić na raty, a jak Ci się coś zepsuje, to możesz liczyć na konsultacje. Wiem, bo mój szef tam kupował swojego palmtopa i jest bardzo zadowolony.
 
K

kinga_sc

Guest
Ja mam BB i bardzo sobie chwalę, brat ma iP i nie jest zadowolony.
Jak pytanka jakieś masz to zapraszam:)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Mój kolega ma Blackberry nie wiem jaki dokładnie to model, chwali go sobie właśnie za klawiaturę qwerty. Co do iPhone nie mogę się wypowiedzieć.
 
Do góry