łupież

Status
Zamknięty.

suzy79

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Panowie, mam problem
mój mąż od kilku miesięcy ma łupież.
Na początku nie przeszkadzał mi widok malutkich białych płatków na jego ramionach ale teraz zaczęło mnie to obrzydzać i wierzcie mi, że nie mam ochoty patrzeć na to dłużej.
Kupowałam już wiele różnych specyfików ale żaden nie przyniósł oczekiwanych efektów... (oprócz wypadania i pojawienia się pierwszych siwych włosów ;) )
Pomóżcie. Mój mąż przyzwyczaił się do łupieżu i nie stara się już zwalczyć go w żaden sposób. Załamuje mnie jego zobojętnienie. Przecież to wygląda okropnie!
Za chwilę przestanę martwić się o jego łupież i zacznę oglądać się za innymi facetami...
Czy macie jakies sprawdzone szampony przeciwłupieżowe? Szukam czegoś przede wszystkim niedrogiego i skutecznego.
 

wasap80

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
278
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
osobiście polecam head & shoulders stosunkowo nie drogi, a efekt jest :)
 

kamil87krb

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
B-stok
Head&Shoulders ale koniecznie ten co reklamuje Ibisz hehe , a tak na serio najlepszy jest nizoral
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no ale namów go i idź z nim do dermatologa najlepiej :)
 

suzy79

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Panowie, dzięki
Wysłałam męża do dermatologa, a jutro poradzę się jeszcze w aptece.
H&S niestety nie pomógł.
Victor - dziwisz mi się...? gdyby Twoja dziewczyna nie dbała o siebie i miała łupież to też by Ci się odechciewało...
A ja lubię jak ktoś jest zadbany i atrakcyjny. Pewnie Ty sobie z tego zdajesz sprawę, ale mój mąż nie...

Swoją drogą wytłumaczcie mi jak to jest, że na początku każdy się stara a później staje się obojętny?
 
Status
Zamknięty.
Do góry