Łupież

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Dziewczyny czy w czasie leczenia łupieżu można stosować odżywki?
moj lupiez nie jest jakis wielki, nie lecze sie u dermatologa po prostu uzywam jakis szamponow zdrogerii, ktore mi pomagaja, ale troche brzydkie wlosy sa po nich nie wiem czy moga tak dodatkowo obciazac wlosy?
 

paulus23

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja używam schaumy włosy są bardzo gładkie po niej a szamponu head & schoulders
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Wybacz, ale head and shoulders to jest jeden z najgorszych i chyba najbardziej reklamowanych na rynku badziew.
na łupież mały czy duży zawsze (wg mnie) jest najlepszy Nizoral
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
ja slyszalam, ze nie powinno sie zaczynac od nizoralu, w koncu to jednak srodek z apteki. zawsze pomagaly mi szampony przeciwlupiezowe z drogeri, ale wlasnie h&s wspominam najgorzej ze wzgledu na szope jaka mialam na glowie po uzyciu i jego srednia skutecznosc.
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
popieram ze H&S to lipa, miałam po nim siano a nie wlosy a lupiez jak byl tak byl,mysle ze jakbys po nizoralu uzyla odywki to raczej nie spelnilo by to swojego zadania
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
ja slyszalam, ze nie powinno sie zaczynac od nizoralu, w koncu to jednak srodek z apteki. zawsze pomagaly mi szampony przeciwlupiezowe z drogeri
Tak, Nizoral to szampon leczniczy, nie kosmetyczny. Mnie wyleczył, ale sądzę że nawet przy małej ilości łupieżu warto użyć go te 3razy(nic strasznego się nie stanie) i mieć spokój na bardzo długi czas, a nie martwić się że niedługo znów powróci ten nieprzyjemny problem.

warto wyparzyć wrzątkiem szczotkę do włosów, bo zostają na niej drobinki łupieżu i jak się czesze tą samą szczotką to można się "zarazić" z powrotem.
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Tak, Nizoral to szampon leczniczy, nie kosmetyczny. Mnie wyleczył, ale sądzę że nawet przy małej ilości łupieżu warto użyć go te 3razy(nic strasznego się nie stanie) i mieć spokój na bardzo długi czas, a nie martwić się że niedługo znów powróci ten nieprzyjemny problem.

warto wyparzyć wrzątkiem szczotkę do włosów, bo zostają na niej drobinki łupieżu i jak się czesze tą samą szczotką to można się "zarazić" z powrotem.

jesli ktos chcie koniecznie uzyc nizoralu to nic sie nie stanie, ale przy malym lupiezu nie jest chyba konieczny tak silny srodek... ja go kiedys wyprobowalam, ale nie podpasowal mi, bo wlosy sie strasznie potem rozczesywaly, koltunily...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
jesli ktos chcie koniecznie uzyc nizoralu to nic sie nie stanie, ale przy malym lupiezu nie jest chyba konieczny tak silny srodek... ja go kiedys wyprobowalam, ale nie podpasowal mi, bo wlosy sie strasznie potem rozczesywaly, koltunily...
więc zaproponuj równie skuteczny i sprawdzony... Może się kołtunią, ale efekt jest widoczny i trwały, a to tylko 3użycia. Jest też szansa, że łupieżu będzie coraz więcej..
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
hm, no moje wlosy sa dosc dlugie, suche i do tego krecone, a wiec nawet te 3 mycia sa dla mnie udreka:p
w sumiejak mylalam tymi drogeryjnymi szamponami tez dosc dlugo mi nie wracal, nizoralu nigdy nie uzywalam.
a o tej szczotce to nie wiedzialam, zrobie tak, dzieki!
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
nie dosc ze dlugie to suche i jeszcze krecone ;] czym na codzien je myjesz? chyba jakims super szamponem 3w1 ;] ja myłam lorealem zanim pojawił sie lupiez
 

spessa

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Oczywiście,że można użyć Nizoralu i mieć spokój na długo... ale
jak się ma pierwszy raz łupież i podejrzewa się od czego się dostało to (np. od lampy solaryjnej, częstymi zmianami używanego szamponu czy też odżywki beż spłukiwania ) wystarczy to odstawić .
Odżywkę można użyć lepiej tą którą się spłukuje a jeszcze lepiej 2x1.Myję L'orealem i włosy mam miękkie i miłe w dotyku. :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
no na codzien szapony do suchyhc wlosow, odzywka, potem odzywka bez splukiwania i jeszcze jakies maski raz czy dwa razy w tygodniu. moze faktycznie to od nadmiaru kosmetykow:]
faktycznie przez jakis czas pomnyje je szamponem na lupiez i najwyzej bede spinac je w kucyk, zeby nie wygladac jak czupiradlo;p
kiedys tez uzywalam cos z loreala, dobrze wspominam w sumie te szampony.
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
to faktycznie mozliwe ze masz go od nadmiary kosmteykow lub moze byc tak ze go nie splukujesz do konca .. jest z loreala na lupiez dla kobiet;]
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
wiem, ze sa takie niebieskie loreala na lupiez, ale pewnie tez nie pielegnuja wlosow:]
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
niebieskie tez ale nie tylko:) wymyslili cos nowego bo inne firmy jeszcze tego nie maja, polaczenie skladnikow przeciwlupiezowi i odzywczo-pielegnujacych,nie slyszałas? L`oreal Elseve Pielegnująco-przeciwłupieżowy ;] i to rozne
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
więc zaproponuj równie skuteczny i sprawdzony... Może się kołtunią, ale efekt jest widoczny i trwały, a to tylko 3użycia. Jest też szansa, że łupieżu będzie coraz więcej..
no wlasnie jestem w trakcie poszukiwan. nie chce krytykowac nizoralu, bo moze rzeczywiscie pomaga. W kazdym razie u mnie nie bylo trwalego efektu, lupiez powrocil, a wlosy byly w fatalnej kondycji :(
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
to faktycznie mozliwe ze masz go od nadmiary kosmteykow lub moze byc tak ze go nie splukujesz do konca .. jest z loreala na lupiez dla kobiet;]
ja podejrzewam, ze u mnie lupiez tez byl od nadmiaru/nieodpowiednich kosmetykow. Pojawil sie po tym jak poszlam do fryzjerki na farbowanie (tak jak zwykle) i czesanie (uzywalam jakis roznych preparatow w sprayu, lakieru... a ja na codzien nie nakladam tyle roznosci na wlosy). moze to byc jakas alergia albo wysuszenie skory? bo lupiez chyba nie zawsze jest wywolywany przez drozdzaki?
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
ja podejrzewam, ze u mnie lupiez tez byl od nadmiaru/nieodpowiednich kosmetykow. Pojawil sie po tym jak poszlam do fryzjerki na farbowanie (tak jak zwykle) i czesanie (uzywalam jakis roznych preparatow w sprayu, lakieru... a ja na codzien nie nakladam tyle roznosci na wlosy). moze to byc jakas alergia albo wysuszenie skory? bo lupiez chyba nie zawsze jest wywolywany przez drozdzaki?
a moze cie czyms zarazili u fryzjera? moze na szczotce przeniosla ci z czyis wlosow lupiez, to mozliwe w ogole?
jesli dlugo nic ci nie pomaga idz do dermatologa!

niebieskie tez ale nie tylko:) wymyslili cos nowego bo inne firmy jeszcze tego nie maja, polaczenie skladnikow przeciwlupiezowi i odzywczo-pielegnujacych,nie slyszałas? L`oreal Elseve Pielegnująco-przeciwłupieżowy ;] i to rozne
a moglabys wrzucic jakies zdjecie tych butelek nowych szamponow lub podac jakiegos linka bo juz za duzo tego wszytskiego jest w sklepach;)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
po pierwsze to bardzo mozliwe ze od lakierow lub painki taki lupiezyk mały , bo jesli chodzi o taki duzy lupiez i tłuste wlosy od tego to to napewno drozdzaki, i od przyrzadow typu szczotki grzebienie tez przechodzi ale bez przesady to normalne, ryzyko wizyt i fryzjera

a co do tego szamponu , proszę : http://www.lorealparis.pl/konkurs/elseve-przeciwlupiezowy.aspx z konkursiekim odrazu
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
po pierwsze to bardzo mozliwe ze od lakierow lub painki taki lupiezyk mały , bo jesli chodzi o taki duzy lupiez i tłuste wlosy od tego to to napewno drozdzaki, i od przyrzadow typu szczotki grzebienie tez przechodzi ale bez przesady to normalne, ryzyko wizyt i fryzjera

a co do tego szamponu , proszę : http://www.lorealparis.pl/konkurs/elseve-przeciwlupiezowy.aspx z konkursiekim odrazu
o, dzieki, widzialam je w drogerii, ale tutaj moge miec za darmo;p
mama nadzieje, ze pomoze, a jak nie to bede szukac dalej:]
 
Do góry