Łupież

napster1993

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Witam. Mam problem z lupiezem, jednak nie jest to prosta sprawa. Lupiez mialem od malego, nie zwracalem uwagi na to do czasu pojscia do gimnazjum. Mama kupywala mi jakies tanie szampony. W gim zauwazylem ze to wioska bo widzialem to u wielu innych. POstanowilem ze kupie sobie Head&Shoulders. Po paru tygodniach lupiez znikl na dobre. Od tamtego czasu myje sie codziennie, wlosy rowniez myje codziennie. Jednak pewnego razu mama kupila mi nowy h&s. Bylo to jakies 3 miesiace temu. Niby data byla dobra ale dziwnie mi pachnial a wlosy po kapieli nie mialy tego aromatu jak wczesniej. Od tamtego h&s mam straszny lupiez. Teraz kupilem nowy "normalny" wszystko pachnie jak nalezy jednak lupiez jak mialem tak mam. Moze wiecie jak temu zaradzic?
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Ja kiedyś kupiłam h&s i tylko wiekszego łupeżu po nim dostałam.Moim niezawodnym szamponem jest nizoral (saszetka ok.4 zł.) ale naprawde pomaga,dziewczyną jak i chłopaką.
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Co miesiąc zmieniaj szampon. Po miesiącu mycia jednym, zmień na inny. Ja myję Clear'em i na mnie działa.
 

Mini*Mi

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mój chłopak miał ogromny problem z łupieżem. Szampony pomagały na chwilę, a później łupież znów wracał. Kiedyś wybrałam się z nim do apteki i farmaceuta doradził nam tabletki Nivellum. Powiedział żeby stosować je jednocześnie z szamponem przeciwłupieżowym. O dziwo te tabletki naprawdę mu pomogły. Łupież od dłuższego czasu nie powraca. Może warto żebyś też spróbował? Są bez recepty więc nie musisz nawet odwiedzać dermatologa. Powodzenia!
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś bardzo dobry był szampon Nizoral. Ale to było lata temu jak dopiero wchodził na nasz rynek. mi wystarczyły dwa mycia i łupież znikał. Na dłuuugi czas. Może po prostu wybierz się do dermatologa i on Ci coś doradzi. Jakiś konkretny szampon, albo inne leki.
 

Mini*Mi

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie na każdego działają szampony. Dlatego warto poszukać innych metod w aptece lub udać się do dermatologa. Mojemu chłopakowi szampony nie pomagały dopóki nie zaczął ich stosować jednocześnie z tabletkami Nivellum.
 

Quattro

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Swego czasu też miałem łupież, nie pomagały żadne szampony. H&S powodował tylko większy łupież, o dziwo Nizoral też nie działał wcale. W końcu pojawił się na rynku Clear i od tego momentu używam tylko jego i nie mam żadnego problemu z łupieżem, także polecam spróbować.
 

elunia26

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
moj maz tez mialam straszny problem z łupieżem nic nie pomagalo a szampony przeciwłupieżowe jeszcze bardziej wysuszaly mu skore glowy dopiero wyczytalam ze stosujac szampony przeciw.trzeba wspomagac sie witaminami ktore nawilazaja skore glowy wiec polecono mi Floradix witaminy do picia caly ich kompleks pozytywnie wplywaja na skore glowy i wlosy i plus to szampon przeciwłupieżowy i sytuacja sie unormowala;))))
 

gs2006

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Head and shoulders, po pierwszym użyciu już widziałem znaczne efekty, po częstszym używaniu łupież sam znikł. Teraz już praktycznie nie używam i nie mam łupieżu.
 
L

libelule

Guest
nie używaj zadnych szamponow sklepowych!! H&S to mozna potem ewentualnie profilaktycznie, jak juz problem zniknie. Kup sobie dobry apteczny lek, tu masz dla przykladu Pirolam: http://www.doz.pl/leki/p1310-Pirolam . Dostaniesz bez recepty.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
zmieniaj szampon, za długie stosowanie jednego może spowodować powrót łupieżu, ciesz się że jesteś facetem, kobiety mają gorszy problem :/
 

karoool

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ja miałem ten sam problem... Do tego miałem paskudne czerwone plamki na głowie. Zobaczyłem to jak wyszedłem od fryzjera krótko obcięty. Stosowałem Clear był dobry również H&S. Spróbuj umyć szamponem [nie musi być drogi] głowę tylko myj dokładnie ok 5.min po czym ważne jest żeby bardzo dokładnie spłukać, bo to tez jest ważne. Jeśli to nie zadziała to polecam pójście do dermatologa lub apteki.

Pozdrawiam
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
H&S jest najlepszy !!! ja też miałem problem z łupieżem i jak zacząłem używać H&S problem znikł. Jedyne co mogę Ci poradzić to nie myj włosów codziennie bo to nie pomaga skórze Twojej głowy i włosom.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Ja polecam szampony przeciw upierzowe Nivea bardzo dobre i łupieżu po nich nie ma ;)
 

Wiolcia19

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zwykły szampon Ci nie pomoże.

Proponuję udać się na badania do trychologa.

Po takim badaniu będzie widomo co jest przyczyną i dostaniesz specjale środki które na pewno pomogą ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-SR_L-HomEw
 
Do góry