Ludzie w maskach?

mamuśka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej

mam pytanko, a raczej moja córcia ;) byłysmy dzisiaj na zakupach w tesco i córka zobaczyła ludzi w maskach, zapytała czy to jakiś napad ;)...napad to nie był ale sama się zastanawiam co to za nowośc?? potem kuzyn mówił, że tez widział takie osoby na mieście. Moze wiecie o co chodzi? jakas nowa moda, czy akcja protestacyjna, a może nowa grypa? była juz ptasia, swińska teraz może królicza??
 

karolyna

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Łódź
co znowu? jakie maski? o co chodzi? jak ktos wie to niech pisze. Będę tu zaglądała. Bosze mam nadzieje, że nic złego się nie dzieje.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
co znowu? jakie maski? o co chodzi? jak ktos wie to niech pisze. Będę tu zaglądała. Bosze mam nadzieje, że nic złego się nie dzieje.

ja też widziałam tych ludzi w maskach... moze to jakaś nowa moda z Japonii ale szczerze nie wyglada to zbyt bezpiecznie..
zrobiłam im fotkę z auta.

 

karolyna

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Łódź
w tv nic nie mówili o inwazji zmutowania świńskiej grypy, czy czegoś innego, bo tego tylko można by było się spodziewać. Jestem przerażona troche.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
dziś też widziałam ludzi w maskach i tez im zrobiłam fotkę... z tyłu.
już chyba wiadomo o co chodzi... tylko co z tym HSV?
Mieli napisane na plecach Ty też możesz zostać nosicielem HSV
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
jeżeli chodzi o chorobę, to wirus opryszczki pospolitej. Przynajmniej tata google tak powiedział :p
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
jeżeli chodzi o chorobę, to wirus opryszczki pospolitej. Przynajmniej tata google tak powiedział :p


też ich widziałam! ale przyznam że nie wiedziałam kompletnie o co chodzi i wytraszyłyśmy się z koleżanką bo jechali w ścisku w tramwaju :/ a sami wiecie jaka pogoda była w środę!!!! ja myślałam że to jakaś GRYPA!
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Trzeba przyznać że oryginalny pomysł na zwrócenie uwagi społeczeństwa... Nie wiem czy do końca osiągnęli to co chcieli. Na Forumowisku zostali zauwazeni :)
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja nie widziałem ale na pewno przed grypą uciekają xD Prawda jest taka że świńska grypa jest mniej niebezpieczna od zwykłej sezonowej, jedynie ludzie osłabieni w wyniku chorób, wieku itp. mogą mieć poważniejsze problemy. Nawet u mnie w szkole kilka osób w maskach paradowało -.-
 
Do góry