Ludzie Pomocy Sam Niedaje Rady:(

dziwna sprawa

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
mam taki problem nie wiem co się dzieje z moim przyjacielem ptaszkiem że go tak nazwe
swędzi mnie żołądz ( główka) i od czasu do czasu pojawia się na nim takie coś białego nie wiem co to jest może mi ktoś pomóc z góry dzięki i prosze nie śmiejcie się nie życze tego nikomu to ogromny stres jeżeli ktoś może niech mi pomoże co mam zrobic sa na to jakies maści i co to jest ??
 

dziwna sprawa

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie jasne wogule wody się brzydze no pewnie ze się myje a to białe to chyba naskurek prosze może są na to jakieś maści ?? albo coś ?? i co to może kurde być??
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
to jest syfilis
niema bata
jest na to sposób
"przez tydzien jesz ciastaka i popijasz mlekiem
po tygodniu zaczynasz tylko pic mleko
wtem wychodzi syfilis i mówi "a ciacho dzie??"
a ty go cap i i i i i nie wiem, postaw na półce albo co"

trudno cokolwiek powiedziec ale najprawdopodobniej nie obdzierasz grzyba ze skóry i myjesz sie tylko od zewnątrz
albo
Twój ekhm ekhm ptaszek potrzebuje sexu dlatego swędzi, słyszałęm o przypadku że do kolesia zaczął nawet mówić bo nie mógł już zniesc celibatu
 

nocny_stroz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
k/Łodzi
Nie chcę Cię martwić, ale może to grzybica... ale to tylko moje przypuszczenia. Musisz się koniecznie udać do urologa.
 

dziwna sprawa

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
wiesz wiem mniejwięcj jak wygląda grzybica boczytałem o tym w necie to chyba nie to ponieważ to białe co się pojawia to naskurek już mi to powoli przechodzi niewiem co robić

nocny_stroz mógł byś mi podać jakieś coś więcej o tej chorobie porównał bym to ze sobą z góry dzięki a i czy znaszjakies leki na to jakieś uniwersale bo straszniemi niepasi iść z tym do lekaża :/
 

HiOctaine

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
84
Miasto
jeśli wierzyć rodzicom - z Wawy
to jest syfilis
niema bata
jest na to sposób
"przez tydzien jesz ciastaka i popijasz mlekiem
po tygodniu zaczynasz tylko pic mleko
wtem wychodzi syfilis i mówi "a ciacho dzie??"
a ty go cap i i i i i nie wiem, postaw na półce albo co"

trudno cokolwiek powiedziec ale najprawdopodobniej nie obdzierasz grzyba ze skóry i myjesz sie tylko od zewnątrz
albo
Twój ekhm ekhm ptaszek potrzebuje sexu dlatego swędzi, słyszałęm o przypadku że do kolesia zaczął nawet mówić bo nie mógł już zniesc celibatu

no Ramzes ! po tekście o brzydzeniu się panienki jak skończysz jej w ustach to pomyslałem sobie że jesteś palant..., ale po tym się niemal popłakałem... :lol: :lol: :lol:
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Te białe to ciężko pwiedzieć co to bo podałeś mało szczegółów. Może to być mastka czyli nic groźnego po porstu złuszczająca się skurka i pot i łój, częściej i dokładniej się myc i problem zniknie. Ale napisz dokładnie co to jest jak wygląda i kiedy najczęściej Cię swędzi. Może jeżeli to jest po sikaniu to nie koniecznie grzybica. A byłeś ostatnio na basenie bądź jakimś kompielsku albo urpawiałeś sex bez prezerwatywy?
 

nocny_stroz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
k/Łodzi
nocny_stroz mógł byś mi podać jakieś coś więcej o tej chorobie porównał bym to ze sobą z góry dzięki a i czy znaszjakies leki na to jakieś uniwersale bo straszniemi niepasi iść z tym do lekaża :/

Nie posiadam informacji na ten temat, nie znam tego z autopsji tylko kiedyś na coś się natknąłem w necie. Najlepsze wyjście to jednak wizyta u lekarza. Nie ma się przed czym krępować, lekarz na codzień ma doczynienia nie z takimi zjawiskami. A teraz mała anegdotka. Ja na przykład bodajże w wieku piętnastu lat dostałem jakiś krostek na nasadzie penisa. Martwiło mnie to strasznie, bałem się zbliżenia z kobietą, itd. W końcu parę lat temu podczas wizytu u lekarza (dermatolog-wenerolog, kobieta) wspomniałem o tym i oczywiście kazano mi okazać siusiaka. Babka obejrzała, kazała obciągnąć skórkę i tak generalnie dłonie cały czas wystawiała jakby chciała sama go chwycić i oglądać, a ja jej nie dałem tylko sam nim obracałem :). Bałem się, że jak go dotknie to ja jeszcze wzwodu dostanę :) No w każdym razie powiedziała, że wszystko OK, że to - o ile dobrze pamiętam - gruczoły jakieś, chyba potowe. No to ja zaaferowany wypadłem z gabinetu i po zamknięciu drzwi dopiero zapiąłem rozporek, a po wyjściu z przychodni dopiero przypomniało mi się, że jak ktoś wychodził z gabinetu to wzrok wszystkich okolicznych pacjentów pada na niego. Musiałem nieźle wyglądać zapinając rozporek...:) Wiem, że może to nie jest zbyt zabawne, ale po tych wszystkich moich obawach co to za choróbsko było teraz już dla mnie jest. W każdym razie należy pozbyc się wstydu w takich sprawach. Mówiąc brzydko ci ludzie od tego są, żeby ludzkie członki na codzień oglądać...
Pozdrawiam,
Michał
 

dziwna sprawa

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Te białe to ciężko pwiedzieć co to bo podałeś mało szczegółów. Może to być mastka czyli nic groźnego po porstu złuszczająca się skurka i pot i łój, częściej i dokładniej się myc i problem zniknie. Ale napisz dokładnie co to jest jak wygląda i kiedy najczęściej Cię swędzi. Może jeżeli to jest po sikaniu to nie koniecznie grzybica. A byłeś ostatnio na basenie bądź jakimś kompielsku albo urpawiałeś sex bez prezerwatywy?

mam 15 lat i jeszcze jak każdy w moim wieku nie miałem kobiety :/ (standard) na basenie byłem może 2 miechy temu
a to białe co pisałem to wygląda tak jak naskurek i złuszcza się
teraz wpadłem w taką paraoje mycia że co kilka godzin myje i myje już wszystko przechodzi to nie znaczy że wcześniej się nie myłem (to dla ramze$a) swędzi jak drapie i wtedy się złuszcza to białe tak to nie jest wszystko ok to może być to ??
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Tutaj nie urologo ale dermatolog chyba będzie bardziej na miejscu. Z tego co wiem to do dermatologa skierowania nieć nie trzeba. Problem może być dla Ciebie "wstydliwy" ale lakearz to lekarz on już nie jedne wstydliwy problem oglądał i mało co go dziwi a śmieszyć to już w ogóle. Zalecam wizytę.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
ja jak mialem moze z 5 czy 6 lat
mialem cos na fitoku, znaczy na grzybie pod skórą, ja tam nie pamietam co to bylo, ale wiem ze to wygladało jak, qrde no, jak twarożek, :D, nieno takie białe miękkie, cholere wie co, ale do rzeczy ja nie pamietam od czego to mialem, no od niemycia raczej nie bo mnie mama myła, ale, wiem ze jak do lekaza poszedlem to mi dala masc, na tego dydka, i jeszcze jak bylem mlodszy to pamietam takie czerwone tabletki, znaczy one sie dawalo do kąpieli i woda byla czerwona, :cenzura:ista sprawa, i wtedy mialem tam pucować, tego dydka znaczy, no ale kolo do dzisiaj niemam z fitokiem problemów

reasumując, nie wiem co Ci jest, i nie chce żebyś dawał zdjęcie zaropiałego grzyba, :)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Też sądzę że dermatolog jest na miejscu. Może to być grzybica, którą tylko odpowiednio dobrane leki wyleczą, lub różne inne rzeczy. Idź od razu zarejestruj się, bez skierowania.
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
nie wiem ile czasu to u ciebie wystepuje, ale zawsze w takim przypadku natychmiast albo jeszcze szybciej do dermatologa, bez skierowania, bez wstydu!! :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Co prawda: "czeste mycie skraca zycie" <lol> :p ale mydlo moj drogi nie jest zadnym demonem ciemnosci i Cie nie zabije....
 
Do góry