lubię... i jeść

minisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moj problem polega na tym ze we wszystkich moich zajeciach towarzyszy mi...jedzenie:/ Lubię czytac...i jesc, lubie ogladac filmy...i jesc, lubie cwiczyc...ale potem lubie duzo zjesc...i tak ze wszystkim. Im więcej się ruszam tym więcej jem (i bardziej kalorycznie) nie wiem zupelnie jak ma sobie z tym poradzic.
 

ewciaplock177

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Płock
Musisz się po prostu zawziąć i nie jeść. Ja na przykład od wczoraj jestem na diecie DUKANA. Nie powiem, żeby było lekko ale zawzięłam się i muszę schudnąć. Jeżeli tak lubisz jeść w trakcie czytania itp. to albo jedz produkty bardzo mało kaloryczne, albo żuj gumę do żucia. Ja bardzo lubię podjadać, a teraz w tej diecie nie mogę, więc chęć jedzenia zastępuję żuciem gumy Orbit bez dodatku cukru :)
Spróbuj, może i Tobie się uda :) Podobno najgorsze są 3 pierwsze dni. Powodzenia.
 
D

Dziubek_1

Guest
a może przestań oglądać filmy, wyjdź z domu i czytaj w parku na ławce, w lesie
i nie bierz ze sobą przekąsek...
 

konarek

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ja miałam podobnie, dlatego trzymałam w lodówce mało rzeczy, ale to się też źle kończyło bo szłam do sklepu z wilczym głodem i kupowałam jakieś badziewia kaloryczne. Teraz od 3 tyg jestem na diecie cambridge i zaczęłam regularnie chodzić na basen wieczorami. Na początku ciężko było mi się przyzwyczaić do tego że nie mogę jeść kiedy mi się zachce tylko wtedy kiedy jest pora na posiłek ale teraz jak wiem że następne jedzonko jest za 3h to jestem w stanie wytrzymać:) A jak czytam lub oglądam to jem np suszoną żurawinę, morelę itp tak żeby podziubać coś ale żeby to nie miało kcal za dużo
 

minisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
To nie jest tak, że w ogóle nie wychodzę z domu...no ale codziennie wieczorem nie chce mi się...czasem już nie mam siły na nic:/ ale wiem że coś muszę ze sobą zrobić...A czy rzucie gumy przypadkiem nie pobudza produkcji śliny i soków żołądkowych?Może od tego będę jeszcze bardziej głodna...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Mi też się zawsze wydawało, że żucie gumy sprawia, że szybciej odczuwa się głód, ale chyba niekoniecznie... ;)

(...) żucie gumy może pomóc w odchudzaniu, gdyż zmniejsza uczucie głodu, pomaga kontrolować apetyt na słodycze i eliminuje podjadanie.
Źródło: http://edukacja.gaze...y_nie_zuc_.html

A do tego wzmaga czujność i koncentrację, rozluźnia i redukuje stres... :)

Jeśli już musisz coś podjadać podczas tych wszystkich czynności to to być może artykuł dla Ciebie >> http://polki.pl/diet...l,10009792.html :)
 
D

Dziubek_1

Guest
na podjadanie najlepsza marchewka. Zdrowa, słodka, dużo błonnika, mało kalorii i jeszcze jedna zaleta- według badań pomaga w detoxie organizmu...
 
Do góry