Lubicie Seriale?

Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
DG
Najlepszy oczywiście jest Lost, później Prison Break i 4400. Dodam jeszcze Heist, Jericho. Wszystko na filmweb.pl znajdziecie.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
ja najbardziej lubię "Życie na fali" i "Kryminalni" a poza tymi serialami to nic innego nie oglądam bo nie mam czasu :(
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Nie lubię i nie oglądam. Chyba, że na prawdę nie mam bardziej konstruktywnego zajęcia :p
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Losty wymiatają!!! Normalnie jedyny serial niekomediowy ktory lubie i ogladam!!!
Po za tym to oczywiście Świat wedłóg Bundych! i chwilami świat wedlog kiepskich, reszta wiecej seriali nie ogladam
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jak dla mnie Prison break bije całą reszte na głowe:)

całkiem niezły był tez pierwszy sezon Losta, 4400 i bardzo mało popularny ale świetny serial Veronica Mars:)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja ostatnio oglądam "Czarodziejki" i "Joan z Arkandii", nawet fajne, tylko szkoda że zaczeła się teraz szkoła i nie obejże wszystkich odcinków :(
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Magda M. - Oglądam od pewnego czasu.
LOST - Wciągnęło mnie od początku.
Joan z Arkadii - Też od pewnego czasu ale i tak się urwało na końcu wakacji.
Czarodziejki albo Wiedźmy - Już nie pamiętam jak to się nazywało ale chyba też już nie leci.

Ogólne to tylko te mnie wciągnęły bo nie lubię seriali typu "M jak miłość" czy "Na wspólnej", a brazylijskie czy francuskie telenowele mnie wprost dobijają. Nienawidzę tego.
 
Do góry