lubicie kalosze?

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
ostatnio na ulicach jakaś taka moda na kalosze zapanowała, posiadacie kalosze? :D ja właśnie próbuje sobie jakieś zakupić i tak w oko mi wpadł ten model ze sklepu Sellyo, liczę na szczere opinie!
28961_7.jpg
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nie posiadam, bo mi się nie podobają. A ten model to już w ogóle jest okropny :lol: Ale kwestia gustu, jeśli Tobie się podobają, to nie zastanawiaj się, tylko kupuj :)
 

margaretka22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Też nie mam, bo jakoś nie mój gust :) Nie potrafię się przekonać do kaloszy, choć ostatnio są mega modne. Jak tylko pada to widzę na ulicach multum dziewczyn w kolorowych kaloszach.
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Nie lubię kaloszy, ale na jesień nie wyobrażam sobie innych butów... Chciałabym kupić sobie takie przypominające kozaki. Gdzieś widziałam czarne z brązową górą. Ze dwa lata temu było mnóstwo tych kozaków, a teraz są i kalosze. Widzieliście może gdzieś taki model?
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Ja bardzo lubię kalosze,są moim zdaniem czymś niezastąpionym na lato bez czego naprawdę trudno się obejść. teraz jesienią mozemy obserwować różne wzory,kolory oraz style ich noszenia.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Pewnie, że lubię ale tylko wtedy gdy pada deszcz :) Noszenie kaloszy w piękną pogodę jest dla mnie objawem dziwactwa :p
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
raczej nie-choć faktycznie widuję coraz więcej kobiet w kaloszach-mnie się to nie podoba.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Kocham kalosze, na deszszc nie ma nic lepszego, mam śliczne w kratke
 

ronee

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Niema to jak kalosze na dzisiejszą pogodę. Szkoda, że ich nie posiadam.
 
Do góry