LSD

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Kumpel pytał się dilera po ile LSD u mnie a on mu powiedział, że w trójmieście LSD prawie nie ma i kosztuje z 80-100 zł :/ Może tyle kosztować czy ściema??
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Nie ma takiej mozliwosci;p Ale gosc ma niezla przebitke jak ktos kupuje po takich cenach^^
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Ja właśnie poluje na LSD xD

Turn on, tune in, drop out!
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
powodzenia :p teraz jakos na śląsku jest rudno o LSD .... leca ploty ze zlapano "Pana S"
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
twarde narkotyki są dla szmat a nie facetów.

tak jak ktoś tam wyżej napisał , :cenzura: wiesz o narkotykach . Lsd jest miękkim narkotykiem , dla twojej wiadomości nie uzależnia fizycznie ani psychicznie . Na rankingu narkotyków który tyczy się szkodliwości na organizm człowieka jest na 17 bądź 15 miejscu , a dla porównania ganja 11 a alkohol 5 .

Ps. Pijesz alkohol ?
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ganja nie jest nawet w pierwszej 20 :p No ale zależy jaki ranking
 

racetehace

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Po 1.
Radze dowiedziec sie o roznicach miedzy bDF a LSD. Wy piszecie tu tak jakby Dragony byly jednym z rodzajow kwasa.A to jest nie prawda. Smoki zaostaly odkryte stosunkowo niedawno bo jakies 10 lat temu.Faktem ,ze wzory owych subst. sa podobne ale maja calkowicie inne dzialanie.
A co do tematu jesli chcesz zarzyć kwas tylko dla halucynacji to odradzam ci ten pomysł. Halucynacje sa chyba najmniej waznym elementem kwasowego tripu ,najawazniejsze jest to co dzieje sie w srodku ,czyli w umyśle. A tam na marginesie
polecam mix z salvia divinorum.

pzdr.
 

Tomasz Bijacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ok. Od dłuższego czasu przymierzam się do zarzucenia kwasu. W kwestii teoretycznej wiem o nim wszystko co trzeba. Pozostało mi tylko zamówić u Pana S. i mogę działać. Niemniej jednak chciałby spytać Was, "fachowców" czy jest to rozsądne brać go w moim wieku - 18 lat - za parę dni rozpoczynam maturalną klasę. Dodam, że chcę poddać się działaniu tego specyfiku nie w celach "żeby była fajna bania" ale raczej pragnę przeżyć pewnego rodzaju odrodzenie. Boje się tylko i wyłącznie o psychikę ponieważ spotkałem się z opiniami, że trzeba być dojrzałym emocjonalnie a ciężko mi obiektywnie stwierdzić, czy taki jestem a nie chcę potem popaść w depresję itd. Aha, jeszcze jedno - czy kartoniki od Pana S. są bez żadnych dodatków? I jakie są mocne - ile miligramów? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
ja tam mialam 16 lat i w depresje nie popadlam ale mialam niezle halo...
ale i tak z kwasow i innych dropsow najlepsze jest Mitsubishi... mniam mniam
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Wiec wydaje mi sie ze mozesz sprobowac.. fajne sa po nim przezycia wiec mysle ze warto... i watpie zeby wyrzadzilo jakies spustoszenia w teoim umysle...
 

Tomasz Bijacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
27
A brałeś od Pana S? Jeśli tak to powiedz mi coś więcej o tym towarze. Aha, no i ile miligramów zarzuciłeś za pierwszym razem, był to czysty towar?
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
zarzuciLAM 1mg.. ale mialam je z holandii wiec to tez insza inszosc.. ale tu tez bralam 1mg (chociaz na pierwszy raz nie polecam 1mg) od Pana S i na dobry towar trafilam..
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Nie wiem co ci poradzic:/ razcej nie da sie okreslic od czego zaczac tym bardziej ze chcesz wziac nie po to zeby zobaczyc jak to jest czy miec banie ale zeby sie odswiezyc.. wiec naprawde nie wiem. nie wiem tez czy kiedys cos brales a lsd jest raczej dosyc 'powazna sprawa'... a nie myslales o jakims dropsie?
 
Do góry