LŚ Polska v Serbia

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Jak narazie naszym chlopakom idzie calkiem niezle, teraz czekaja ich 2 trudne mecze w Katowicach. Czy dadza rade niesieni na skrzydlach dopingu naszych kibicow pokonac Serbow, ktorzy wedlug ich trenera Travicy maja wystapic w nasliniejszym skladzie ?

Trener gości zapowiedział, że desygnuje do gry następujących zawodników: Nikola Grbić, Dragan Stanković, Goran Vujević, Ivan Miljković, Milan Markocić, Dejan Bojović lub Branko Roljić i Marko Samardzić (libero)

Lozano stwierdził, że ma dylemat między Michałem Winiarskim i Dawidem Murkiem. Pozostali Polacy w pierwszym składzie to Paweł Zagumny, Wojciech Grzyb, Łukasz Kadziewicz, Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka i Krzysztof Ignaczak (libero).

Początek piątkowego meczu o godz. 19.00 (transmisja TVP3), sobotniego - o 15.00 (transmisja TVP1).

3majcie kciuki za naszych chlopakow ;)
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
Polacy wygrają mimo problemów kadrowych!!


W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz wstań unieś głowę wsłuchaj sie w słowa pieśni o małym rycerzu...!!

[ Dodano: 24 Czerwiec 05, 21:10 ]
no jak na razie spełniła się połowa mojego typowania pierwszy mecz nasi wygrali 3:1 (20:25, 25:17, 25:23, 25:20)....trzymajmy kciuki za Polaków jutro!!
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Hehe no tak, meczu niestety nie widzialem (ale dzisiejszy zobacze :D ) ale chlopaki spisaly sie swietnie :) I juz sa o krok od awansu :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Eh... Dzisiaj mogło być pieknie a jednak nie jest... Polska - Serbia i Czarnogóra 2:3. Dwa pierwsze sety dla Polaków, a trzy kolejne dla Serbów. Wygladało to tak, że drużyny zamieniły sie koszulkami po 2 secie, zupełna zmiana sytuacji. W dwóch pierwszych Polcy grali pieknie z wyjątkami np. w pierwszym secie mieli przewage 6 pkt, a Serbowie dogonili naszych, naszczeście set dla nas. Trzy kolejne sety to tak jakby zmiana ról (albo koszulek :] ). To co Polacy grali w pierwszych dwóch setach, to w trzech kolejnych grali Serbowie, a to co goście grali w dwóch pierwszych, Polacy grali w trzech kolejnycj... Atmosfera na meczu bardzo fajna ;] Przy serwach Serbów był taki gwizd, że jak mówiłem cos do kogoś kto siedział obok nie było słychać :) Spodek zapełniony co do ostatniego miejsca. Ogólnie mecz ciekawy, ale gdyby chociaz w tiebraeku Polacy zagrali lepszy początek a nie przegrywać 0:5 to byłoby pieknie ;) ;) ;) Teraz tylko czekam na kolejny mecz Polaków w Spodku :D:D:D
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
ja żem nie oglądał dzisiejszego meczu gdyż byłem w Licheniu...szkoda takiego meczu no ale cuż nawet jak sie prowadzi 2:0 to trz grać do końca
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Qrcze ja oglądałam i miałam nadzieje ze wygrają a tu taka lipa...aż się poprostu zdenerwowałam :zdegustowany: ...tak im dobrze szło na samym początku...wygrywać 2:0 a przegrać 2:3... :/ Qrcze no szkoda :(
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Ja przez tych naszych poj.... kochanachych siatkarzy pilot rozwalilem :zly:
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
2:0 to jeszcze pol biedy... ale 2:0 i chyba 22:17 to przegrac to juz jest katastrofa :( dobrze sie mowi, ze Polacy sa druzyna niewykorzystanych szans :(
 
Do góry