LPR...

el_comandante

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0

  1. 1.Zakaz wierszy brzechwy w szkole, bo nie ma w nich odwołania do Boga, Kościoła i walki Polski o niepodległość [Brzechwa był Żydem]
    2.Wprowadzenie badań na obecność wirusa HIV u wszystkich obcokrajowców wjeżdżających do Polski
    3.Zdaniem LPR wszyscy sportowcy powinni mieć na sobie stroje w kolorach biało-czerwonych.
Oczywiście są jeszcze mundurki, telefony komórkowe w szkołach itd. ale to już oklepane tematy, które już tak nie szokują i chyba w tym jest problem, bo zaczynamy się oswajać z rządami populistów i fanatyków religijnych... :mruga:
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
ta "partia" juz dawno powninna zostac zdelegalizowana. tam sa sami "kseno- i homofobiczni patrioci", zwlaszcza Giertych, Wierzejski i ten lalusiowaty Bosak. ja nie wiem skad oni biora takie pomysly.
el comendante - zapomniales o podwyzkach dla katolickich nauczycieli ;)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
muszę stwierdzić ze ta partia i jej pan przewodniczący z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozkrecają aż strach pomyśleć co wymyśla jeszcze... nie będę komentowała tych ich idiotycznych pomysłów bo szkoda na to słów poprostu żenada i tyle!
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ty się Kloner wypowiedz lepiej nt. Pięknego Romana, a nie o swoich fantazjach w kosmosie z kochającymi inaczej :p
 

Kloner

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ty się Kloner wypowiedz lepiej nt. Pięknego Romana, a nie o swoich fantazjach w kosmosie z kochającymi inaczej :p

Czy te wieści są sprawdzone na 100%?

Coś nie chce mi się w to wierzyć-zbyt głupie jest.Może nie doceniam Giertycha ;)
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
I co z tego że nie ma odwołania do Boga i Kościoła? Czy naprawdę wszyscy muszą być wierzący w tym kraju?
A gdyby Polska nie znalazła się pod zaborami, to w końcu jacy poeci by nam zostali (odpadł by temat walki o niepodległość)?

No tak: jedna głośna sprawa i już wszystkim robić testy na HIV. Jak dla mnie to jest działanie pod publikę, wykorzystując aktualne wydarzenie.

Co do pomysłu trzeciego - niech się politycy do sportu nie mieszają. Bo to na dobre polskiemu sportowi nie wyjdzie.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
To są dopiero... powiedzmy "mało mądrzy" ludzie.
Po co robić obcokrajowcom testy na HIV za pieniądze polskich podatników?. Co to da?. Może im zabronią wstępu do kraju?, albo zaczną ich leczyć.... ehhh. To są dopiero przypały....
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiecie ja tam nie jestem fanem narodowych socjalistow
ale mam pytanie
1.Zakaz wierszy brzechwy w szkole, bo nie ma w nich odwołania do Boga, Kościoła i walki Polski o niepodległość [Brzechwa był Żydem]2.Wprowadzenie badań na obecność wirusa HIV u wszystkich obcokrajowców wjeżdżających do Polski
3.Zdaniem LPR wszyscy sportowcy powinni mieć na sobie stroje w kolorach biało-czerwonych.
,
el comendante - zapomniales o podwyzkach dla katolickich nauczycieli
gdzie ten belkot wyczytaliscie??
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
Jesli o mnie chodzi popieram pomysl z telefonami i mundurkami, mysle ze nikomu to nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie moze pomoc. Co do wierszy... mysle ze to zdrowa przesada, w koncu byc moze Brzechwa nie mowi o partiotyzmie ale braku walorow edukacujnych zarzucic mu nie mozna.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Brave, nie doceniasz Romeczka. Odznaczenie KEN dla tego młota, prałata Jankowskiego jest przesądzone. O tym też nie słyszałeś? A jak dziennikarze pytają za co, to rzecznik Pana Ministra nie jest w stanie odpowiedzieć. No. Ja też bym nie był w stanie.
 

el_comandante

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
wiecie ja tam nie jestem fanem narodowych socjalistow
ale mam pytanie
,

gdzie ten belkot wyczytaliscie??

Każda z tych informacji pojawiła się w któreymś z dzienników... a następnie pokazana była w czołówkach polskich serwisów internetowych - poki co nie doczekalismy sie sprostowania, wiec nie ma powodow zeby watpić

np. GW podała informacje o przynzaniu nagrody KEN dla Jankowskiego.. ta informacja tez była dosyć głośna w mediach, ale sprostowania ze strony MEN się doczekaliśmy, ze to kłamstwo... wiec tej informacji nie umieściłem...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja nie słyszałem o tym sprostowaniu. Czytałem natomiast wypowiedź rzeczniczki, że odznaczenie ma być.
 

KMNCALISIA

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Forumowicze!

Nie utożsamam się z "teologią Romana" ani paleendecją, ale warto abyście przemyśleli sposób dzięki któremu daliście się dość łatwo manipulowac przez media.

Krytykujecie coś o czym pojawiły się jakieś wzmianki nie potwierdzone żadną wypowiedzią Romana Giertycha nia konferencją prasową LPR. Jeśli nie było takich bezpośrednich przekazów, to wymienione fakty nie mają racji bytu w rzeczywistości, a reprezentowanie pomysłów (nie oceniam czy słusznych czy nie) ma na celu wywołanie określonych zachowań i reakcji u odbiorców (czyli szerokich mas społecznych).

Warto ogłądając tvp - najlepiej magazyny informacyjne, czy to wiadomości, czy to panorame czy jakikolwiek inny magazyn zwrócic uwagę, jakie komentarze prezenterów pojawiają się po przedstawieniu pozyskanych informacji - to własnie te komentarze budują przekonania w opinii publicznej.

Dla mnie niezależna telewizja, rzetelna i wiarygodna, to telewizja bezstronna. Wolna od komentarzy ukierunkowujących ocenę danej relacji przez słuchaczy, czy telewidzów. Na podstawie obecnych obserwacji śmiało mogę stwierdzić lansowanie światopoglądów centrolewicowych w mass-mediach.

Polecam wszystkim zwrócenie uwagi na takie aspekty, a nie na przedstawiane tematy zastępcze (tematy mające na celu odwrócenie uwagi od tematów najbardziej istotnych).

Pozdrawiam
Klub Mysli Narodowej Calisia
 

el_comandante

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Forumowicze!
Krytykujecie coś o czym pojawiły się jakieś wzmianki nie potwierdzone żadną wypowiedzią Romana Giertycha nia konferencją prasową LPR. Jeśli nie było takich bezpośrednich przekazów, to wymienione fakty nie mają racji bytu w rzeczywistości, a reprezentowanie pomysłów (nie oceniam czy słusznych czy nie) ma na celu wywołanie określonych zachowań i reakcji u odbiorców (czyli szerokich mas społecznych).

'Z propozycją ujednolicenia strojów wyszedł poseł LPR Witold Bałażak. W interpelacji skierowanej do ministra sportu Tomasza Lipca żąda wyjaśnień, dlaczego niektórzy sportowcy podczas występów na arenie międzynarodowej noszą barwy niekojarzące się z Polską. Zdaniem polityka wszyscy powinni mieć na sobie stroje w kolorach'
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
według mnie LPR to najgorsza partia jaka kiedykolwiek doszła w naszym państwie do władzy. Powinni ją już dawno zlikwidować, ze względu na ksenofobię, chory patryjotyzm i jeszcze pare innych rzeczy.
 

pbpl

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Mosina
Powinni ją już dawno zlikwidować, ze względu na ksenofobię, chory patryjotyzm i jeszcze pare innych rzeczy.
to nie tylko liga polskich rodzin(tylko polacy są najważniejsi w kraju,nie liczą się cudzoziemcy,wyznawcy innych religii itp.),ale też fanatycy narodowo-religijni próbujący wpłynąc na nas tą swoją chorą ideologią. wszystko przypomina mi :/ niezbyt fajne odczucia gdy oglądełem film dokumentalny o hitlerze :zdegustowany:
 
Do góry