łóżko piętrowe

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Warto poczytać opinie - jedyne na co klienci czasem narzekają to instrukcja, ale osobiście składając meble jeszcze nigdy nie trafiłem na instrukcje, która odpowiadałaby mi w 100%.. Ach ten umysł humanistyczny ;)
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
rumsztyk napisał:
To cenna uwaga.

nie wiesz, cy wcześniej brzdąc nie wykazywał lęku wysokości? nie wiem na huśtawce, czy placu zabaw? W sumie pierwszy raz się spotykam z takimi problemami.
Cała sprawa w tym, że wcześniej dzieciak nie wykazywał żadnych objawów lęku wysokości. Z drugiej strony to łóżko było pierwszym przypadkiem tak dużej wysokości. Mój wpis miał na celu tylko zwrócić uwagę rodziców na to, że dzieci czasem nie są świadome wszystkich wad i zalet zakupu. Dlatego lepiej sprawdzić czy takie łóżko nie okaże się problematycznym wydatkiem.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Zawsze można bardziej asekuracyjnie (lub przyszłościowo) zakupić sobie takie łóżko, dla 3 dzieciaków:

kacper_3-os_olchajpg14451.jpg




Wtedy mamy do dyspozycji 3 miejsca. Strasznie spodobało mi sie takie rozwiązanie ;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Całkiem fajne rozwiązanie z tym dodatkowym łóżkiem wysuwanym
smile.gif
sofusLozko1Prv2Big.jpg
z dodatkowymi szufladami też się na pewno przyda - będzie gdzie chować zabawki. Barierki przy dolnym łóżku też mogć się przydać.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
To łóżko , które pokazujesz jest faktycznie bardzo ok. Wygląda na porządnie wykonane. Poza tym generalnie wydaje mi się, że jak już inwestować pieniądze w nowe meble, to lepiej jest kupić meble drewniane, niż ze sklejki bo są bardziej wytrzymałe.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Zgadzam się w 100%. Myślę, że jeśli ktoś decyduje się na zakup nowych mebli trzeba zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania. Myślę, że nie warto zwracać uwagi na rozwiązania inne, niż z litego drewna.
 

gbshaw

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Łóżka piętrowe to super rozwiązanie jednak moja siostra ze swoimi dwoma łobuzami nie dała sobie rady i musiała zrezygnować z takiego łóżka. Powodem były nieustające wojny o to kto będzie spał na górze. :)
 

ciszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
To fakt, każde dziecko marzy o tym, żeby spać o górze, sama pamiętam kłótnie o to na wycieczkach szkolnych. Ale z drugiej strony jeśli ktoś nie ma miejsca na dwa łózką to jest to dobre rozwiązanie. Zwłaszcza, że teraz istnieje wiele możliwości by urozmaicić taki mebel. Ostatnio na esmebel.com znalazłam taką drewnianą ślizgawkę. Fajna rzecz:)
 

Attachments

  • sofieZjezdzalniePrv1Big.jpg
    sofieZjezdzalniePrv1Big.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 28

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
NO tak wojny o to kto ma spać na górze są dość często powtarzającym się wątkiem. Myślę, że można się do tego odpowiednio przygotować, wcześniej informując dzieciaki o odpowiednim podziale. Warto również pomóc im dostrzec atrakcyjne walory dolnego łóżka (zazwyczaj traktowane jako mniej atrakcyjne) - można tam przecież zrobić doskonała bazę, albo przykrywając bok kocem, fantastyczny namiot. Nie mówiąc o dodatkowym miejscu do siedzenia w ciągu dnia...
 
M

marek2212

Guest
Osobiście uważam, że łóżko piętrowe to świetny pomysł. zajmuje mało miejsca, pod łóżkiem można umieścić szufladę na pościel itd, wszystko ładnie wygląda no i dzieciaki mają frajdę.
Sam pamiętam to budowanie domków itp ;).
 

groth

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Moja kuzynka kupiła do nowego domu właśnie łóżko piętrowe. W sumie to nie słyszałem, żeby narzekała.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
No to mamy kolejnych zadowolonych użytkowników. Poleciłem sklep kumplowi z pracy (chyba zdecydował się w końcu na tradycyjne 2 osobowe) i też jest zadowolony.
 

Promocnik

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja zakupiłam swoim dzieciom takie łóżko http://www.extrapunkt.pl/lozko-pietrowe-familijne/2504/produkt.htm Jest to super rozwiązanie, łóżko sprawdza się super. POLECAM
 

da-rom

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
W prawdzie nie jest to propozycja dla maluchów, raczej dla młodzierzy ale chciałbym przedstawić łóżko wiszące SimpleFly
opinie mile widziane:)
Pozdrawiam
 

Attachments

  • SimpleFly 1.JPG
    SimpleFly 1.JPG
    194,8 KB · Wyświetleń: 36
  • SimpleFly 3.JPG
    SimpleFly 3.JPG
    152,8 KB · Wyświetleń: 17
  • SimpleFly 4.JPG
    SimpleFly 4.JPG
    182,2 KB · Wyświetleń: 13
  • SimpleFly 5.JPG
    SimpleFly 5.JPG
    176,4 KB · Wyświetleń: 19
  • SimpleFly 6.JPG
    SimpleFly 6.JPG
    273,8 KB · Wyświetleń: 22

Promocnik

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Łożko piętrowe to sensowne rozwiązanie, szczególnie jeśli nie dysponujemy dużymi pokojami.
 

1986annalisa

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Łóżko piętrowe to świetne rozwiązanie - nie dość że oszczędzasz miejsce, dla dzieciaków to frajda, to jeszcze jeśli dzieciaki należą do grona "małych leniwców", a Tobie to nie przeszkadza, to rozwiązuje się problem dokładnego ścielenia łóżka ;) Inna sprawa że znacznie zdrowiej jest jeśli pościel nie jest przykrywana narzutami, tylko w ciągu dnia może "oddychać".
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Witam,
W prawdzie nie jest to propozycja dla maluchów, raczej dla młodzierzy ale chciałbym przedstawić łóżko wiszące SimpleFly
opinie mile widziane:)
Pozdrawiam

Podoba mi się taki pomysł. Nawet jeśli łóżko jest nisko zawieszone, to i tak powiększa to przestrzeń. Chyba że pod łóżkiem trzymasz swoje rzeczy.
 

Amelia_J

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Fajne te łóżka podwieszane, ja jestem dorosła, a sama bym takie chciała ;-) Uniwersalnym rozwiązaniem są również łóżka modułowe z antresolą - zajmują niewiele miejsca, zwłaszcza, że pod antresolą można umieścić skrzynie z zabawkami, a dzięki modułowości, można je zawsze zdemontować do łóżka pojedynczego albo odwrotnie nadbudować i przemienić w prawdziwy plac zabaw - wszystko zależy od wieku dziecka.
 

lolekk1

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jasne że są fajne ja jak byłem mały to uwielbiałem swoje łóżko :D
 
E

Ejan87

Guest
Łóżka piętrowe fajna sprawa. Sama na takim spałam ;D i uwielbiałam to. A dzięki temu pokój nie jest taki zagracony meblami. Teraz sklepy n i producenci oczywiście oferują całe komplety mebli, żeby to było ustawne
 
Do góry