Łóżko do pokoju chłopaka.

lukas24

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ehh. moim zdaniem nie za bardzo.. Nie podoba mi sie takie :p Lepsze chyba wydaje się być drewniane łóżko
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
moim zdaniem całkiem przyzwoite, klasyczne łóżko.
niemniej jednak trochę zimne, ja lubię bardziej przytulne meble. no, ale to rzecz gustu.
do pokoju chłopaka jak najbardziej:)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Ja uważam, że takie łóżko jak najbardziej basuje do pokoju chłopaka. Ale szczerze powiedziawszy wydaje mi się jednak stosunkowo drogie. Dlatego na Twoim miejscu przejrzałbym oferty sklepów internetowych. Jak ja się urządzałem, to kupowałem głównie na multizakupy.pl i muszę powiedzieć, że jednak tam ceny wydają mi się być trochę niższe.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Też jestem zwolennikiem drewnianych, bardziej klasycznych łóżek, no ale na rady w tym temacie już za późno, skoro zakup został dokonany. (swoją drogą napisz, jak po złożeniu, bo z jakością mebli z Ikei bywa różnie.) Co do dodatków, to raczej rzecz gustu. Mi plakat, który podesłałaś się nie podoba. Zdecydowałbym się na coś raczej ponadczasowego, jak na przykład taka fototapeta, jak w tym pokoju, lub z innym nadrukiem. Zastanów się, czy taki plakat o jakim pisałeś, za szybko Ci się nie znudzi.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
łóżko całkiem całkiem, aczkolwiek nie kupiłabym mebli w ikei, bo poza tym, że są ładne są strasznie kiepskiej jakości. ja na twoim miejscu zainwestowałabym w jakieś trwałe łóżko, najlepiej drewniane, jak na przykład te, które można kupić na esmebel.com. Drewniane meble także doskonale pasują do pokoju chłopaka;)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
A ten pokój co urządzasz, to Twojego chłopaka?:) Czy syna na przykład? Bo może warto jego zapytać o zdanie, a nie forumowiczów. Drewno, fakt, jest bardzo uniwersalne i takie rozwiązanie bym polecała. Jeśli chodzi o wyposażenie, wystrój, dekoracje, obgadałabym to jednak z głównym zainteresowanym.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
jestem chłopakiem xd
łóżko jest ok, ładnie wygląda , jest trwałe itd. ;)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Fajne to łóżko :) a jaką masz pościel bo chyba nie taką banalną szarobiałą jak na fotce z linka :p
też bym chciała takie łóżko, bo moje jest paskudnie twarde i niewygodne :(
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Smart_me skoro narzekasz na to, że masz taki twarde łóżko to może czas pomyśleć nad tym, żeby je zmienić;) Dobre łóżko to podstawa, żeby się dobrze wyspać i mieć dużo energii na cały kolejny dzień;) A jeśli chciałabyś nieco zaoszczędzić polecam zakupy na esmebel.com. I w końcu jestem ciekawa jakie łóżko wybrałeś??? Udało ci się już je kupić. I przyłączam się do pytania mojej przedmówczyni... tzn. jaką masz pościel?? Łóżko to połowa cudownego snu;) a drugą połowę stanowi pościel;)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20099552 <-- taką mam pościel. jest raczej skromna, ale o to właśnie chodziło bo pokój mam urządzony w raczej minimalistycznym klimacie, zresztą lubię prostotę :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Kiedyś byłam tak strasznie zajawiona na metalowe łóżka a teraz mi się przestały podobać. Wolę drewniane, proste łóżka, takie jak np te trzy: pierwsze, drugie i trzecie. Są bardziej takie klasyczne i do każdego pokoju będą pasowały.
 
P

papryka9

Guest
Z podanych przez ciebie mebli najbardziej podoba mi się to pierwsze. Cena też nie jest wygórowana, gdyby nie to,że całkiem niedawno kupiłam sobie nowe może bym się skusiła:) Ciekawa jestem czy jest jakiś rabat dla stałych klientów multizakupy.pl?
 
Do góry