Losowanie Grup Me !

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
Grupa A:
Portugalia
Polska
Serbia i Czarnogóra
Belgia
Finlandia
Armenia
Azerbejdżan
Kazachstan

Grupa B

Francja
Włochy
Ukraina
Szkocja
Litwa
Gruzja
Wyspy Owcze

Grupa C

Grecja
Turcja
Norwegia
Bośnia i Hercegowina
Węgry
Mołdawia
Malta

Grupa D

Czechy
Niemcy
Słowacja
Irlandia
Walia
Cypr
San Marino

Grupa E

Anglia
Chorwacja
Rosja
Izrael
Estonia
Maceodnia
Andora

Grupa F

Szwecja
Hiszpania
Dania
Łotwa
Islandia
Irlandia Płn.
Lichtenstein

Grupa G

Holandia
Rumunia
Słowenia
Albania
Białoruś
Luxemburg


no i poszło juz wiemy kto i z kim no itrafilismy nie najlepiej
ale moze teraz sie uda zawsze po losowaniu mowiło sie ze trafilismy do przecietnej grupy lub słabej
a nigdy nie moglismy z niej wyjsc
wiec moze teraz z tej trudnej nie ukrywajmy grupy zzdołamy sie wydostac
mysle ze najgorzej bedzie z portugalia i serbia i czarnogora ale
wierze ze wkoncu zobaczymy Polakow na ME :)

a wy co sadzicie ????
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Prawdę mówiąc to chyba najgorze losowanie od paru lat. Przy braku szczęścia i naszej słabszej postawie mozemy zająć nawet piąte miejsce <mówią poważnie>, ale ja myślę, ze stać nas na powalczenie o drugą lokatę.

Portugalia - Zespół chyba poza zasięgiem, bardzo mocny zwłaszcza u siebie, ale na wyjazdach dość często traci punkty. Jednak w dwumeczu stać nas chyba będzie na 1, może dwa punkty. Mocna drużyna...ale można było trafić gorzej, na Anglików, albo Czechów...

Serbia i Czarnogóra - mocny zespół, chyba tylko Duńczycy byli mocniejsi w trzecim koszyku. Ostatnio ich co prawda ograliśmy, ale to bardzo wymagający przeciwnik, z Keżmanem w roli gwiazdy. Jak będziemy w formie można uciułać 4 punkty..

Belgia - oj..najmocniejsza drużyna czwartego koszyka. Nie wiodło im się ostatnio, ale lekceważyć ich nie można. Mają dosć solidną ligę, 2 drużyny co roku w LM i bardzo solidnych zawodników..O ich młodej gwieździe - Kompanym jeszcze będzie głośno. Może ugramy 4 punkty..

Finlandia - drużyna, zauważyłem, że niedoceniana. Z góry skazana na niepowodzenie, ale ja bym jej za szybko nie skreślał. Nowy trener. bardzo solidni zawodnicy: Litmanen, Vayrynen, Hyypia, Taino, grający w solidnych drużynach. W ostatnich eliminacjach grali bardzo nieźle, Czechom np potrafili strzelić aż trzy bramki. Gorzej wylosować nie można było...ale myślę, ze stać nas nawet na komplet punktów, a przynajmniej na 4...

Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan No tu powinien być komplet punktów - 18...bo to naprawe światowa czołówka nie jest. Ale z takimi drużynami gra się bardzo niewygodnie, zwłaszcza na wyjazdach, ale jeśli się chce grać w ME, to tu na stratę punktów pozwolić sobie nie można...


Czyli w sumie będzie się czym emocjonować. 14 meczy, 42 punkty do zdobycia, myślę, ze akurat w tak wyrównanej grupie do awansu wystarczy powyżej 30 punktów, no ale żeby te punkty zdobyć trzeba będzie się wyjątkowo sporo nabiegać...
 

staniu

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świebodzin
Polska grupa jadne z najsilniejszych ale wierze w bialo-czerwonych bo stać ich na wiele jesli sie tylko przyloza do meczów i dadza z siebie wszystko :)
 

kaisa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
zobaczymy jak to bedzie ... ale optymistycznie nastawiona nie jestem :p
 

przemek168

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Silesia
Dużo więcej o naszych szansach, będzie można powiedzieć po Mistrzostwach Świata, kiedy to zobaczymy jaką formę prezentują Portugalczycy, Serbowie i Polacy......myśle, że stać nas na zwycięstwo w tej grupie, ale miejsce nawet 4, czy 5 w przypadku słabszej formy nie jest wykluczone....Ale nie był bym takim pesymistą....uważam, że Polska zajmie miejsce 2.
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
2 miejsce jest w naszym zasięgu, Portugalii możemy urwac punkty bo graja chimerycznie, Serbia prezentuje teraz podobny poziom co my, ale możemy ich pokonać, Belgia - drużyna solidna ale jak najbardziej w zasięgu, pozostałe druzyny moga napsuc nam krwi lecz jak chcemy awansowac musi byc komplet i to da się zrobić. Zresztą teraz awansują bezpośrednio 2 druzyny z grupy, damy radę....

POLSKA DO BOJU!!!!!
 

Patchman

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Co wy wiadomo, że będzie cięzko ale i tak z grupy niw wyjdziemy. Biało-Czerwoni zajmą 3 miejsce. Z taką grą jak teraz prezentują t B) o daleko nie zajdą. Ale mam cichą nadzieję, że wyjdą z grupy.
 

Futbolowa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Mogło być gorzej.
Mogło i być lepiej.

Przeciwnicy dość nieprzewidywalni i różnie być, jednak sądzę, że drugie miejsce powinniśmy w takiej stawce wywalczyć. Naturalnie razem z Portugalią, która - co by nie mówić - jest mocnym przeciwnikiem.
Serbia, Belgia i Finlandia to kraje dosyć trudne, ale sposobem się je załatwi ;)
Reszta to "chłopcy do bicia", z którymi nie powinno być problemów ;)
 
Do góry