LM: Skra Bełchatów wyeliminowała Mistrza Rosji Dynamo Moskwa

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Tym samym awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Oglądaliście? Masakra, u mnie to chyba cały blok wie, że oglądam mecz :D Piszcie jak wrażenie po meczu.
Dzisiaj jeszcze o 20:30 gra druga polska drużyna AZS Częstochowa - Copra Meccanica Piacenza (pierwszy mecz 3:2 dla AZS). Musicie to zobaczyć :)
EDIT: Tu macie opis ze spotkania http://www.sport.pl/siatkowka/1,65105,6293...e_Mistrzow.html . W pierwszym meczu w Moskwie było 3:2 dla Dinama, które było uważane za głównego faworyta do wygrania całej Ligi Mistrzów! Liga rosyjka obok włoskiej jest uchodzi za najmocniejszą w Europie, ale nasz Plus Liga od kilku sezonów stara im się dorównać (oczywiście głównie chodzi o kasę). Jakby porównywać siatkówkę z piłką nożną to wyeliminowanie Dynama jest jednoznaczne z pokonaniem np. Manchesteru Utd lub Barcelony (wyobrażacie sobie taką sytuację, że Wisła wygrywa z tak wielkim klubem? Bo ja nie :D ).
EDIT2: Jeśli nie macie polsatu sport to mecz AZS vs. Copra możecie oglądnąć na stronce http://www.laola1.tv (wystarczy się zarejestrować). Jakość jest nawet dobra, tylko ciężko się dobić do transmisji, bo za dużo chętnych. Wtedy trzeba czekać, ale za którymś razem na pewno pójdzie. Enjoy!
 

RhOnIN11

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
A teraz Częstochowa dokopie Piacenzy !!
BARTMAN do boju!!
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
AZS - Copra 3:0! Piękna sprawa :D
EDIT: Nie wiem kto dostał MVP, ale z gry wyglądało, że właśnie Bartman. O ile jeszcze w przypadku Skry liczyłem mocno na awans, to o zwycięstwie Częstochowy w pierwszym meczu z Coprą myślałem jak o wypadku przy pracy... A tu taka niespodzianka. Ciekawe jaki był kurs u buków na zwycięstwo AZS-u 3:0? :) Jest co świętować %)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Bo najlepszym w Polsce klubem jest Częstochowski AZS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Brawo Częstochowa, browo Skra! jesteście zaje biści ! Teraz tylko trzymajmy kciuki żeby AZS ze Skrą sie spotkali w Finale Ligi Mistrzów :) Swoją drogą,fajnie wygląda,gdy wychodzi 3500 ludzi w żółtych koszulkach z okrzykami radości :) Nie wiecie może na kogo trafi Częstochowa?
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Swietne mecze polskich druzyn. jestem pod wrazeniem gry AZS-u. mialem nadzieje ze przejda, ale nie spodziewalem sie gladkiego 3:0. teraz w cwiercfinalach bedzie jeszcze trudniej Iskra Odincowo i Itas Trentino to jeszcze trudniejsi przeciwnicy, ale znowu Ruskie i Włosi. i oczywiscie bawo dla Jastrzebskiego, ktory wyeliminowal Sisley Treviso :)
 

RhOnIN11

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Częstochowa wygra Ligę Mistrzów! Wierze w nich! No trochę mnie poniosło... xD
A pomyśleć, że oni chcieli przed rozpoczęciem LM zastąpić Częstochowę inną drużyną, bo mówili że ośmieszą Nas (Polskę). Śmiechu warte.
Radosław Panas na trenera Reprezentacji!! :)
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Tak, tak brawo dla Jastrzębia. Niesamowity wynik polskich drużyn. IMO Skra powinna poradzić sobie z Iskrą (w grupie 3:0 i 0:3), AZS z Trientino również, ale pod jednym warunkiem, w zespole z Włoch nie zagra Winiarski :] Obiektywnie patrząc Częstochowa ma minimalne szanse z aktualnym liderem włoskiej ligi, ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Szczerze mówiąc to też myślałem, że Czestochowa skompromituje się w LM, a jednak okazało się, że bez kasy też można... W Plus Lidze już nie jest tak kolorowo, ale mam nadzieję, że ten sukces przyciągnie sponsorów i odbudują się finansowo. Ostatnio były głosy Wenta na prezydenta, teraz Panas na trenera reprezentacji... (nie dokończe myśli, nie chcę sprowadzać nikogo na ziemię po tak wielkich zwycięstwach :D )
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Brawo dla Skry, Częstochowy, Jastrzębia i mam nadzieję Muszyny ;) Cieszy mnie, że polskie drużyny okazały się lepsze od zespołów włoskich. To tylko świadczy o tym jak silną ligę mamy i zaplecze młodzieżowe.
Skra ma wyrównaną 12 co świadczy o ich sile. Dobre zmiany przyniosły oczekiwany rezultat. Myślę, że Skra poradzi sobie z Iskrą, choć łatwo nie będzie. Iskra zapewne nie lubi (już) grać w Polsce :D (wiadomo o co chodzi).
Co do AZSu to zachwyciła mnie ich gra, postawa. Nie wierzyłam, że wygrają aż 3:0. Cieszę się, że utarli nosa Włochom i pokazali jakim to "beztalenciem" są :D Z Trentino tak łatwo nie będzie. Choć kto się spodziewał, że z Piacenzą tak łatwo im pójdzie ;) Fajnie, że Michał przyjedzie do Polski :) pewnie sam się z tego faktu cieszy.

pozdrawiam
 

RhOnIN11

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
ep00 - Mi nie chodziło tak dosłownie ;) . To był taki wyraz mojej radości ze sposobu jego pracy w Częstochowie. Jak obejmował Częstochowę, to również ludzie psioczyli że sobie nie poradzi, niedoświadczony jest itd. A teraz niech pokaże jak bardzo się mylili, choć to już w sumie pokazał. ;]
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Ostatnio były głosy Wenta na prezydenta, teraz Panas na trenera reprezentacji... (nie dokończe myśli, nie chcę sprowadzać nikogo na ziemię po tak wielkich zwycięstwach :D )

prosze bardzo znajdz mi trenera ktory ma druzyne bez wiekszych gwiazd i przechodzi do 1/4 ligi mistrzow... przeciez to trzeba umiec zmotywowac zawodnikow... tam kazdy jest podczas meczu nakrecony na maxa i wlasnie tym nadrabiaja braki techniczne. Radosław Panas jest świetnym fachowcem wcale nie uwazam ze jest gorszy od trenera skry. A najbardzej podoba mie sie tekst ktory mowi do zawodnikow przed trudnymi meczami "maszeruj albo gin" Chlopaki z Cze-wy sa bardzo waleczni, a najwiekszym wojownikiem jest Bartman.

pozdro dla niewiernych :D
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Spoko na Panasa przyjdzie jeszcze czas, na razie dajmy wykazać się Castellaniemu w tej roli. Później będzie można szukać następcy, a jednym z kandydatów jest na pewno Krzysztof Stelmach, który także nie ma wielkich zawodników w Kędzierzynie, a jednak drużyna spisuje się bardzo dobrze w lidze. @GeneHunt wiem :) mi bardziej chodziło o Wentę, a że napisałeś o Panasie w roli trenera reprezentacji to tak mi się to skojarzyło dziwnie.
 
Do góry