Lki;i

Status
Zamknięty.

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Twoj problem nie jest tak do konca indywidualny, poniewaz na forum aktualnie sa juz podobne i masz tam dokladnie przedstawione jak niektorzy ludzie postapili wlasnie w takiej sytuacji.

Na Twoim miejscu oczywiscie chlopaka bym zostawil w spokoju! Juz to pisalem ale napisze jeszcze raz. Wyznaje jedna zasade "nie wpierniczac sie w czyjesc zwiazki". Jesli prawde piszesz, ze on do Ciebie cos czuje to predzej czy pozniej ich zwiaek (twojej przyjaciolki i jego) i tak sie rozpadnie, bo nie bedzie w nim milosci. Wtedy dopiero bedziesz mogla przprowadzic rozmowe z przyjaciolka na temat Mateusza, czy niemiala by nic przeciwko. Jesli jest twoja prawdziwa przyjaciolka to powinna sie zgodzc, aczkolwiek nie powinno sie chodzic z bylymi swoich przyjaciol, ale moze Ula przymknie na to oko ;)
Teraz radze zachowywac sie normalnie i pod zadnym pozorem nie podrywac Mateusza :p. Czas pokaze co Mateusz tak naprawde czuje i do kogo, bo byc moze on chce byc TYLKO Twoim przyjacielem :(
Rada niezbyt podnoszaca na duchu, ale przynajmniej nie zrobisz zadnego glupiego swinstwa swoeje Uli. Wiesz.. przyjazn tez ma swoje prawa :), dbajmy o nia.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
UUUuuu......qpa..... JAkbys Ty sie poczula gdyby Ci przyjaciolka mena odbila? Ja bym gonila ja po ulicy z tluczkiem do mięsa w jednej a bejsbolem w drugiej rece.... :p
Pamietaj ze niektore rzeczy sa zakazane-milosc do ksiedza, pozadliwa milosc wzgledem czlonkow rodziny, milosc do chlopaka najlepszej przyjaciolki.
Jak dla mnie przyjaz wazniejsza jest od zwiazku. Chlopakow mozesz miec wielu,na pęczki, wiernych i prawdziwych przyjaciol niewielu. Zwalcz w sobie to uczucie.Chyba ze..... lecisz niego jak pies na kielbase, on na Ciebie to samo a przyjaciolka jest wredna, nic niewarta kupką gówienka :p Wtedy bierz sie za niego ostro :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Przyłącze się do poprzednich postów, ot chociażby dlatego, że jesli to twoja prawdziwa przyjaciółka a ty jestes jej prawdziwą psiapsiółą.. no to wniosek sam się chyba nasuwa.. Sama się zastanów chcesz być lojalną przyjaciółką czy nie? a facet? ojej, całe życie przed Tobą, a z nim tez może byc cos nie tak skoro zabiera się za przyjaciółkę swojej dziewczyny. Choć patrząc na to wszystko jeśli zdecydujecie się na związek, będziecie siebie warci:/ Każde z was zrani jedną osobe i to dosadnie.
A szczerze mówiąc wolałabym na twoim miejscu nie brać się za niego..
Przyjaźń stawiam wyżej od faceta...
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Dzięki za rady <_< moze jest tam troche racji...Jednak nie wiem czy bedę potrafiła tak poprostu odpuscic.....raczej nie czekam na kolejne komentarze
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Kurczę,kiepska sytuacja-z jednej strony chłopak,z drugiej przyjaciółka.Ja na Twoim miejscu bym sobie podarowała,próbowała zapomnieć o tym chłopaku.W końcu przyjaźń jest ważna,a jeśli po jakimś czasie by Ci się ten chłopak znudził?To nie masz i jego i przyjaciółki.Moim zdaniem szkoda poświęcać przyjaźń dla jakiegoś chłopaka.A nie dręczyłoby Cię to,że odebrałaś najlepszej przyjaciółce osobę,którą kochała?Na pewno tak,więc dwa razy się zastanów jaką decyzję podejmiesz,bo potem już nie będzie odwrtotu.Pozdrawiam :papa:
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
jak mi by się takie coś przydarzyło, to unikałabym tego kolesia

ona też nie jest fair w stosunku do niego z tego co tu piszesz tak mi wynika
ale to są ich sprawy

ogólnie na Twoim miejscu trzymam sztamę z przyjaciółką i zaczynam unikać jej chłopaka

przynajmniej nie miałabym zamiaru wpieprzać się w czyjść związek
wolę sama pocierpieć

ale to tylko moje zdanie
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
wiesz. to jak ona traktuje swojego chłopaka to jest jakby nie było jej sprawa. to że chłopak sie na to godzi też jest dziwne.
myśle że powinnaś sobie odpuścić. to nie jest fer w stosunku do niej.

chłopcy raz są raz ich nie ma i da sie żyć. a bez przyjaciółki?
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Moze dlatego ze masz 14 lat i nie dojrzalas po prostu do niektorych rzeczy jak i odpowiedniej moralnosci. Powinnas jednak zasugerowac sie tymi radami i glebiej sie nad nimi zastanowic, bo w koncu wszyscu mowia Ci to samo.
Trudno i tak pewnie zrobisz po swojemu...niestety...
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
To ten chłopak bardzo ją musi kochać skoro na to się godzi...... Moim zadaniem powinnaś nie wtrącać się w czyjś związek..... Zadbaj o przyjaźń bo ona jest wiele bardziej cenna nić jakiś chłopak.... nie ten to inny 3m się :papa:
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja jestem tego samego zdania co poprzednie osoby!
Nie niszcz przyjaźni dla faceta! Jesteś młoda i takich miłostek będziesz mieć jeszcze wiele....a prawdziwej przyjaciółki możesz już nie znaleźć.

Ja osobiście wole sama cierpieć a nie przyjaźni niszczyć..
Zobaczysz za niedługo przejdzie to zauroczenie

Czuję i widzę ze Ula żle traktuje mateusza.Zawsze kiedy ona np. nie odzywa się do niego bo"ma taki kaprys"
W każdym związku są niekiedy kłótnie i tylko dzięki miłości je pokonujemy. Wiele dziewczyn ma te okresowe humorki , to że są nadal razem oznacza że uczucie między nimi jest silne.

Jednak nie wiem czy bedę potrafiła tak poprostu odpuscic

Wszystko sie da tylko potrzeba mobilizacji.
Ja bym nigdy czegoś takiego przyjaciółce nie zrobiła, nie umiałabym jej spojrzeć w oczy......
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
dokładnie. Pala90 ma racje z tym ostatnim w szczególności
 

MrÓwCiA16*

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Hej.Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami.Ja po pierwsze nigdy bym nie wybaczyła przyjaciółce jak by odbiła mi faceta(zresztą to nie byłaby prawdziwa przyjaciółka gdyby zrobiła mi takie świństwo) a po drugie to ja jak bym zakochała sie w menie przyjaciółki to wolałabym być nie szczęsliwa ale bym nie próbowala popsuć tego ich związku.Pozdrawiam.....
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Ehh...przypomniało mi się los pewnej osoby...ale nieważne :(
...
Obawiam się weroncia, że jeśli rozbijesz ich związek stracisz te dwie osoby na zawsze...
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
zdystansuj sie do tego wszystkiego, popatrz na to z innej strony, przecież możesz stracić wszystko zwłaszcza najlepszą przyjaciólke, czy ten Mateusz jest tego wart? Przyjaciel to ktoś kto jest z tobą na dobre i na złe, a chłopak w każdej chwili może odejść niestety.
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
zdystansuj sie do tego wszystkiego, popatrz na to z innej strony, przecież możesz stracić wszystko zwłaszcza najlepszą przyjaciólke, czy ten Mateusz jest tego wart? Przyjaciel to ktoś kto jest z tobą na dobre i na złe, a chłopak w każdej chwili może odejść niestety.
Jasne i w dodatku stracisz chłopaka...stracisz przyjaciółke...
Zastanów się.
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
trudna sprawa chyba poczekam jak to się rozwinie ...Poczekam na jkais dodatkowy znak od niego.Narazie zostawiam to tak jak jest


To koniec- kasuje to ten za jakies 10 minutek temat nie hcce zeby przeczytał to ktoś kogo znam dzięki za rady
Pozdrawiam!!!
Jesteście wielcy!!!!!
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Nie no dziewczyno jesteś przedziwna !! Zrobiłaś to samo już z drugim tematem !!
Forum to nie jest jakaś :cenzura:eek:na poradnia żębyś moglą sobie założć temat a potem go skasować !!
(imho-oczywiście)

"To koniec- kasuje to ten za jakies 10 minutek temat nie hcce zeby przeczytał to ktoś kogo znam dzięki za rady"

przecież na forum jestes anonimowa , nikt Cie nie rozszyfruje .
 
Status
Zamknięty.
Do góry