Listy do M

Alka23

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ciekawa jestem waszych opinii na temat nowej premiery kinowej . Na mnie ten film zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Troche humoru, troche wzruszeń ale jak dla mnie to najlepsza komedia od kilku dobrych lat . A co Wy o nim sadzicie?
 

Flo_

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Gdyby nie to ze mieszkam z granic na pewno poszłabym na ten film. Premiera zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, obsada tez mi bardzo pasuje. Generalnie lubię komedie miłosne ;)
 

sebastianos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mnie wyciągnęła dziewczyna, ale film też wciągnął, więc polecam. Dobrze obejrzeć sobie właśnie przed świętami...
Best wishes ;-)
 

promenada

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Też widziałam już Listy do M. :p Jeśli chcecie poczuć świąteczną atmosferę, zobaczyć najlepszych polskich aktorów : Małaszyńskiego, Gąsiorowską, Adamczyka (i innych) i posłuchać śmiesznych dialogów, to film dla Was :tongue: :037:
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Koleżanka mnie wyciągnęła i muszę powiedzieć, że średni.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja polecam ten film jak najbardziej, jest w nim element miłosny i jak na prawdę święta się przeżywa. I wiele humoru. Na filmweb jest to 3 z najlepszych filmów tego roku i średnią ocen sięga takich filmów jak Harry Potter, a to już o czymś świadczy.
 

sebastianos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
No i widzicie ja nie przepadam za komediami romantycznymi, ale jak dopracują film to i facetowi może się spodobać taki gatunek i przyznaje się bez żadnego wstydu, bo film jest po prostu dobry.

Opinia na filmwebie wcale mnie nie dziwi...
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Dokładnie film potrafi wciągnąć widza, nie jest to też czysto romantyczna komedia. Można sobie oglądnąć obraz świąt jak i dobrze się przy tym filmie bawić.
 
M

merkaba12

Guest
Występują: przebieraniec mikołajek sypiający z mężatkami (Karolak)
samotnie wychowujący syna prezenter radiowy (Maciuś, ach, Maciuś Stuhr, jak on mógł...)
kryptogej, który w wigilię przyprowadza narzeczonego do rodziców, ku ogólnemu wzruszeniu... (Małaszyński, ech)

Znaczek TVN oznacza, że film nie jest przeznaczony dla normalnych widzów.film zawiera treści niemoralne
 

awatar99

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mnie najbardziej spodobał się wątek Gąsiorowskiej i Stuhra :D:D:D Rewelacyjna akcja , kiedy rzucił w nią z całej siły śniegiem :D
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No tak to było boskie :p i wigilia w górach :D jak ich zabrał autem :p, i słodki moment gdy dziewczyna pojechała do tego małżeństwa na święta :) to było słodkie ;)
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Z tego co piszecie to warto sie wybrać a tak w skali 1/10 to ile mu dajecie?
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Po prostu hmm... 8/9 bo 10 to ma być arcydzieło filmu? Jednak patrząc na polskie realia najlepszy film ostatnich lat. W rankingu filmów jest 3 najlepszym filmem tego roku, więc to też samo mówi za siebie.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Max. 7 :)

Najlepszy film ostatnich lat? Nie powiedziałabym... Jednak polskie komedie romantyczne są mocno przereklamowane, a wiele z nich to totalne dno, więc na tym tle może faktycznie wypada całkiem nieźle :)
 

sebastianos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Na tle tego co działo się dotychczas w polskiej kinematografii a szczególnie w kwestii komedii romantycznych np. tylko mnie kochaj itp. to dałbym mu 1000 na 10.
Nie wiem czy jestem odosobniony w pozytywnym odbiorze filmu, może wypowie się ktoś kto wyszedł z kina niezadowolony???
ps. i dla mnie kwestia reklamy nie ma najmniejszego znaczenia- nie dotyczy to tylko filmów.
 
Do góry