List

wiki344

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Małkinia
Witam!
Bardzo proszę o sprawdzenie listu, będę bardzo wdzięczna.


Witaj Natasza


Na początku mojego listu chciałabym Cię gorąco pozdrowić. Przepraszam że tak długo nie pisałam, ale byłam zajęta przygotowaniami do świat Bożego Narodzenia. W Wigilię z rodziną ubieramy choinkę, dzielimy się opłatkiem i zasiadamy do stołu wigilijnego na którym jest dwanaście potraw, śpiewamy kolędy i rozdajemy sobie prezenty. Natasza muszę Ci się pochwalić że mam nowa pracę. W dużej firmie pracuję jako sekretarka. Jedynym problemem są dojazdy do pracy, gdyż muszę dojeżdżać pociągiem. Podróż trwa około dwóch godzin , jest to bardzo męczące i nie zawsze dojeżdżam na czas do pracy. Już nie mogę doczekać się wakacji, planuje w tym roku wyjechać nad morze. Będę się opalać, pływać, spacerować po plaży i odpoczywać. Po wakacjach zamierzam rozpocząć studia na kierunku turystyka, ponieważ uwielbiam podróżować. A w przyszłości chciałabym otworzyć swoje biuro podróży. Na koniec mojego listu bardzo mocno Cię pozdrawiam i czekam na list od Ciebie.

XYZ





Приветствуй Наташа


Вначале моего письма я бы тебя жар приветствовать. Извини что я так долго не писала, но я была занята подготовками к мир Рождества Христова. В Вигилььем мы мы со семьёй наряжаем ёлку, мы подразделяемся облаткой и мы мы садимся к рождественскому столу на котором двенадцать кушаний, мы поём коленды и мы раздаём прэзэнты. Наташа я вынужденный тебе похвалиться что я имею новая работа. Я в большой фирме работаю секретаршей. Лучшую проблемой са подъезды на работу, так как я вынужденный доеждзаць поездом. Путешествие продолжается примерно часы, это очень утомительное и не всегда доеждзам во время на работу. Я уже не могу дождаться каникул, планирует в этом году уехать к морю. Я буду загорать, плавать, гулять вдоль по пляжу и отдыхать. Я через каникулы задумываю начать изучение на направлении туризм, так как я обожаю путешествовать. А я впредь бы открыть своё турагенство.Я я под занавес моего письма туго-натуго тебе передаю привет и я жду на письмо от тебя.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
"прэзэнты"
прuзeнты
"вынужденный"
вынужденнa
"жар"
pisze w języku polskim jak lepiej konstrukcja by brzmiała w rosyjskim języku
ogromnie , oczen ,(naprimier garieczo )
"мир" To oznacza wszechświat albo świat
"наряжаем" lepiej by było ubieraem ale również może być наряжаем

Z tekstu rozumiem że przegotowywałaś się do święta tego
Lepiej było by bez tego "мир"
 
Do góry