List Miłosny...

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Hm..... listy miłosne... kiedyś jak miałam 10 lat to latał za mną chłopak, który pisał do mnie listy miłosne. Ale ja nigdy tego nie robiłam.
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jako ze ciezko mowic mi wprost to co czuje to pisalem listy i pisze nadal ... uslyszalem ostatnio ze adresatke scielo z nog jak listonosz przyniosl a ona przeczytala :)

Jest jeszcze jedna historia ...kolega poprosil mnie o pomoc w napisaniu takiego listu do dziewczyny w ktorej sie kochal hehe napisalem takie cos ze sam sie dziwilem ze tak potrafie hehe a on ta moja kopie robacza wreczyl kolezance z klasy ktora akurat tak samo na imie miala i niezla pompe mieli ze mnie :D ale sie dalem wkrecic :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Kiedyś mężczyźnie mojemu pisałam takie karteczki z różnymi wierszykami i wyznaniami, ale taki jeden porządny napisałam tu na forum, nawet sama niewiem dlaczego, chyba po to żeby mi ulżyło eh.. miłość... no ale listy miłosne to fajna sprawa, mam nadzieję, że będe miała znowu okazje pisać, takie choćby krótkie ale nie po to żeby sobie ulżyć ale po to by sprawić przyjemnośc mojej połówce:)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Ojj nie...gdybym pisał, takie listy, albo je dostawał
to ... już totalnie nie mógł bym się skupić na czymś
innym.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Nothing ale właśnie o to chodzi, list miłosny taki prawdziwy od serca ma zająć Tobie wsystkie mysli... Eh...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Nothing ale właśnie o to chodzi, list miłosny taki prawdziwy od serca ma zająć Tobie wsystkie mysli... Eh...
Listu nie dostaje a i tak...bez tego wszystkie moje myśli są skierowane są ku jednej osobie...
Po drugie rodzice...wole nie ryzykować.
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Listy miłosne to super sprawa tylko takie coś trzeba umieć pisać.

Właściwie treśc powinna płynąć od serca no ale pamiętać trzeba o kilku zasadach:

1. Papier powinien być specjalny nie jakaś zwykła kartka.
2. Koniecznie pisać ręcznie najlepiej piórem. No i prosto zeby nie były krzywe linie :)
3. Pisać odważnie tak bardzo osobiscie wtedy druga połowa wie że ci zależy
4. Zakończyć list pozdrowieniami takimi w stylu "Wspaniały miałem sen, bo śniłaś mi się Ty. Przyśnij mi się jeszcze kiedyś"
5. Ortografia no ja mam na to taki sposób że najpierw piszę w wordzie a potem przenosze na papier.
6. No i dodawajcie Ps-y każdy następny numerujcie to dodaje jakiegoś uroku do listu

Jak sie komuś przypomni niech dorzuci jeszcze jakieś zasady może jakaś zakochana duszyczka bedzie potrzebować kilku wskazówek.
 

MrÓwCiA16*

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś pisałam listy miłosne...mmmm... fajnie sie czyta takie listy.Chociaz teraz juz coraz mniej ludzi pisze wogóle takie listy ....niestety :( Pozdrawiam :*:*:*
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Ja kiedyś pisałam listy miłosne...mmmm... fajnie sie czyta takie listy.Chociaz teraz juz coraz mniej ludzi pisze wogóle takie listy ....niestety :( Pozdrawiam :*:*:*

Teraz są sms’y, maile, komunikatory ... po co komu czułość i zapach słów pisanych ? Wystarczy sygnał z komórki - kiedy "myślę o Tobie" :sciana:


Napisz, proszę, chociaż krótki list,
choć tak krótki jak noc,
nie odmówisz chyba tego mi
i obiecasz mi to.
Napisz, proszę, chociaż kilka słów,
będę tęsknić od dziś,
nie przyrzekaj, że przyjedziesz znów,
proszę tylko o list.


… tak niegdyś śpiewała Halina Frąckowiak. Kto wie, czy w dobie tak spopularyzowanych komórek, piosenkę rozpoczynało by zdanie „napisz, proszę, chociaż jeden sms” :(

Zdolność sztuki pisania na papierze … już prawie czegokolwiek … o oddaniu uczuć miłości nie wspominając … przechodzi do lamusa. Komórka stała się kałamarzem, piórem i listonoszem ...

Czy to dobrze ? Nie wiem ... ale tej romantyczności zdecydowanie brakuje zasięgu ...
 

Kinga91

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
obecnie: Wieden...
Ja chyba pisałam już dwa listy miłosne a dostałam jeden :p ale to daaaawno było ;) hah, a po za tym mam nadzieje że dostane jesio jakiś :p ;) trza mieć nadzieje haha :lol:
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Po drugie rodzice...wole nie ryzykować.
Nothing a co mają rodzice wspolnego? A nawet jeśli będą wiedzieć to co? A może nasi rodzice też pisali kiedyś listy miłosne?? Chyba muszę sobie pogadać z moją mamcią heh Ciekawe ciekawe...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
W sumie to nie pisze, choc na walentynki albo na urodzinki wyslalam mojemu chlopakowi taki milosny, zwykly, zwykla poczta list. Nie zadnym tam mailem czy czyms tylko Poczta Polska :)
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
W sumie to nie pisze, choc na walentynki albo na urodzinki wyslalam mojemu chlopakowi taki milosny, zwykly, zwykla poczta list. Nie zadnym tam mailem czy czyms tylko Poczta Polska :)

No dokładnie żaden mail ani SMS nie zastąpi zwykłego papieru :) No a raczej nie takiego zwykłego...a moze jednak... Tak... :) Zwykły papier z wielkimi słowami :D
 

aGuśka=)

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kto wie;)
listy to jush dla większości przezytek..a to taki miły gest...czytająć go wiesh że ta osoba poświęciła swój czas by do Ciebie napisać,że się starała...a taki sms czy meil :/ ludziska przecież gotowych tekstów takich wiadmosći jest masa w necie i jakoś czasami trudno mi uwierzyć że ktoś pisze szczerze skoro czytam jakiś wierszy, pojawiający się na każdej stronce z gotowcami... :/
listy piszę, ofsz ale o wiele częsciej podrzucam mojemu połówkowi małe kolorkowe karteczki z różnymi tekstami: wyznaniami bądź poprawiającymi humorek :)
sama tesh dostaję listy od połówka, ale zdecydowanie bardziej wolę znajdować w kieszeni, torebce i masie innych miejsc (raz włożył karteczke pod obudowę koma ;) ) karteczki z tesktem np : "chciałem tylko sprawdzić jak się uśmiechasz" słodkie prawda??
piszcie ludzie!!pamiątka trwalsza niż mes czy meil :)
 
Do góry